Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .urva, hoši, Guten Tag! Šecky si nás kúpi?
  • Tak šéfa investic jsem také dělal a můžu vás ubezpečit, že se to místo stává terčem korupce. Když bral jako státní zaměstnanec "presidentský" plat a zřejmě i další ještě větší obnosy nad to, vyvolává to hrůzu z toho, čím je státní zaměstnanec. Dejme jim presidentské platy, definitivu s nadstandardním odchodným a důchodem a pravomoci, umožňující si v klidu hrabat z korupce, jak asi chce EK a jejich řady se místo redukce zdvojnásobí. Nezávislá kontrola musí fungovat všude, není nikdo, komu by mohla být do rukou svěřena absolutní moc na daném místě, každý jedná podle svého ega, nikdo nemá nadřazen zájem státu a tedy všech nad svým.
  • To je v pořádku. Volte ODS a ČSSD.
  • Vzhledem k tomu, že se v Praze rozkrádají řádově miliardy, tak ty statisícové úplatky úředníkům zase nebyly tak moc. Ovšem Bém a další politici už asi jeli v částkách minimálně o dva řády vyšších.
  • Věrím tomu,že ty prachy brali s úplným klidem.
  • Příští výlet s výšlapem -Sibiř!
  • To je trestuhodné svinstvo. Ale kdo bude koho trestat když jsou všichni " já na bráchu a brácha na mě ".
  • Nastupuje nový rektor Univerzity Karlovy Zima, nejlepší kamarád Béma, a jde to zase dokola !
  • Pokud budou finance rozdělovány neprůhledné, bude ve všem vždy bord-el.
  • To si soudruzi nahrabali ......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit