Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také nechápu,že tento zloděj ještě nebručí.......to bude tím,že ty soudy jsou mafiánská svoloč?
  • Praha je žumpa naší země plná lumpů,darebáků a zlodějů,včetně některých regionálních politiků.Jmenovat doufám nemusím.Když už i psychiatři a lékaři obecně kradou nebo to umožňují jiným, a nerespektují spondeo et polliceor tak v co a čemu už máme věřit.Jedině fekální vůz a ten hnůj nechat vyvézt.A při tom stačí málo,jen zdravý rozum a můžeme si v té naší zemičce žít v pohodě.Zřejmě bude muset přijít nové dočasné znárodnění a to i nakradeného soukromého majetku.Podotýkám,dočasné znárodnění at to ti nejmenovaní lumpové zaplatí.
  • Jak to, že ten zloprcek na fotu ještě běhá na svobodě???
  • Dle reakcí pražáků, kteří neustále volí své zastupitele zloděje je vidět, že jim to nevadí.
    • Když se vezou s nimi tak proč by jim to vadilo,pražáci jsou leniví hajzlíci parazitující na zbytku republiky.
  • tuneling tuneling ten já mám nejradši,tuneling tuneling ten já mám rád........stb na vás,dacani
  • Co odeesák, to darebák !!!!
    • Organizace Demagogických Sektářů,jen ať už se bože nikdy nedostanou do vlády,at kradou doma,v Praze.
    • Jsou to komunisti v modrém, tak co taky od nich čekat, že?
    • nebo horolezec *1* *1*
  • Správně. První krok. Ale ten druhý už asi nebude. Totiž ono vymáhání na odpovědných osobách, co to schválily a podepsaly....... Ti jsou totiž stále a všestranně IMUNNÍ. Ze zákona.
  • Praha by si měla hospodařit sama,co si vydělá po odvodu může utratit.Takto na jejich podvody doplácí celá republika. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
    • Dle reakcí je vidno,že se to pražáčkům nelíbí. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
      • ani mne a to nejsem pražák
  • to henten hanak Hudecek moc nezahudal a gule teda vobec nevokazal. Vlastne nula od nula pochazi a lejno lejno scita . Toz to nevem jak se po moravsku poveda. Narodil som sa v Hitlerovejch barakach v entom Motole . Tohle jsem pochytil od tech jedine pravech prazako co se s nima dene potkavam chca nechca. Tohohle blba hudeckyho som hesce nepotkal a snad ani nemam zajem .
  • Ještě bych napsal, co v tý EMS sedí za zmetky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit