Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to bude jako dosud tady se vším,tak nelze očekávat nic jiného,než zvýšený počet zraněných a mrtvých chodců.
  • Při letošní cestě v Polsku jsem byl překvapen perfektní věcí. Vedle červené na semaforu bylo číselné odpočítávání času do přepnutí na žlutou a zelenou. Zřejmě to podobným způsobem signalizovalo i přepnutí na červenou, to jsem však nějak neviděl. Takže žádný div. Místo rozkrádání peněz se rozhlédněte u sousedů a objevíte již objevené. Vezměme si příklad ze všeho dobrého. Těch špatných věcí máme sami dost.
  • Oooooooo,to se zase nekdo poradne napakuje.... *4* Skoda, ze nam to podavaji jako novinku, ktera je podle meho naprosto zbytecna... Blbec, ktery bude chtit vlitnout do vozovky na to nepotrebuje vedet, kolik ma casu... A na to, aby se nekdo rozloucil,nepotrebuje vedet, kolik ma na to casu... *3* *3* *3* *3* *3* Teda aspon nekdy... Takze hura na krizovatky vstric pokroku... *3*
  • no já nevím jak to s tou novinkou je, ale v polském Rzeszowie jsem tyhle semafory viděl ještě před 89 rokem. Je to výborná věc, když přijíždíte ke křižovatce a víte kolik vám ještě zbývá času... Pro české firmy je tohle řešení ale nad jejich technické schopnosti, když to považují za novinku... Dokonce takovou zelenou vlnu přes město, dokáže uhlídat jeden čínský procesor v ceně do tisíce korun. V Čechách jsem se ale spíš setkal s červenou vlnou ve většině měst.
  • Tak tuto zázračnou novinku už dávno mají např. v Kyjevě či v Teheránu. A to si o sobě myslíme bůhvíjak jsme moderní...
  • jak tady v Praze pozoruji na mnoha křižovatkách, kde jsou širší silnice o více jízdních pruzích, jsou intervaly semaforů nastavené tak, že ani zdravý a standardně mobilní člověk nemá šanci stihnout přejít na zelenou. takže až taková babča uvidí, kolik času jí zbývá na přejití, mnohdy to raději bude muset vzdát. to je vrchol výsměchu lidem a jen další plýtvání penězi *10*
    • Slečno, V Čechách jsou semafory nastaveny stylem "dokud svítí zelená, můžete vyrazit" a jakmile skočí červená, tak "co nejrychleji dojít a už nezačínat přecházet" a neříkejte, že jste si myslela něco jiného....
  • V Japonsku a Jižní Korei už jsou takové semafory dost přes deset let a dnes jsou i skoro všude v USA a snad i v Rakousku, Švýcarsku a bůhvíkde ještě. To jen odpad zvaný "Čechy" (potažmo Praha) dohání civilizovaný svět.
  • Nejenom v Asii, stačí si zajet například do Mostu. Tam už je mají dávno.....(-:
    • Když jsem byl s přáteli před 10 lety na dobrodružné dovolené v Rumunské Constantě,měli takové to semafory ve všech městech,kterými jsme autem projížděli.Že bychom byli zaostalejší než Rumuni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit