Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud někdo dopustil, aby z naší země byla žumpa,tak pravicoví voliči.Kteří se svými vůdci
    vytvořili z polistopadvé revoluce to co vidíme dnes
  • Dneska je všechno horší než před převratem, marně hledám něco co by bylo lepší, asi je jen víc banánů, ale já je stejně nejím.
  • Sviňská bradavice,oplotit a zabetonovat !!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • A nebylo by lepší postarat se o pořádek a bezpečnost? K čemu je městská policie?
  • Tam to dopracovali pravicoví zločinci za 23 let, děs a hrůza, tato žumpa se ukazuje ve světě jako odstrašující příklad!!,,
    • To se mýlíš, to jsou levicoví komunističtí zločinci v pravicových převlelcích.
  • Upřímně? Nejsem komunista a nikdy jsem nebyl, ale pamatuju Václavák opravdu daleko hezčí, čistší, bezpečnější, s kvalitnějšími, dostupnějšími obchodními a restauračními nabídkami, zkrátka - reprezentativnější. Bývala radost se po něm projít a posedět. Dneska si člověk musí hlídat každý krok a šrajtofli. Je mi líto, že to tak vnímám. Nebo to tak opravdu je?
    • Poděkujte radní Udženije, která si vzala Václavák pod patronaci. Ta nechala zrušit poslední věc , která stála za to Václavák navštívit a to stánky s občerstvením, kde , světe divse, prodávali kvalitní klobásy za rozumné ceny. Tím ale konkurovali nadnárodním společnosti Mcdonald a ta přes cz-americkou obchodní komoru prosadila svoji.
  • by byl takovy problem misto hercu natocit opravdove akcni hrdiny ? Mozna by se to prvni kamerou nepovedlo , ale tu by potom vykoupili v nejake nonstop zastavarne nazpatek. Oni se mozna sami ti pravi citi dotceni ze je zastupuji kaskaderi . Urcite by to sami zvladli lepe a jeste by si ekonomicky pomohli. A ti v zastavarne take.
  • Ty jenž se chtějí odvolat bych ráda doporučila noční procházku Prahou, možná by pak změnili rychle názor. A vřele doporučuji ...více přemýšleti, aby takový přívlastek Praha neměla , po jejich 23 leté demokracii *9* *9* *9* *16* *16* *16*
    • Ve skutecnosti je situace v Ceske republice nyni vyrazne lepsi po vsech strankach, nez pred 23 lety. Vezmete si napriklad prumernou dobu doziti, ci prijem na osobu, pocet stran v parlamentu, moznost volne cestovat aj. Pokud to nevidite, mate asi sve duvody k pomlouvani obcanu teto republiky.
      A vice ikon priste. 6 je sice pekne, ale neostychejte se pridat.
      • A vy znáte průměrnou dobu dožití před 100, 200 a 300 lety ,nebo mi prosím vyjádřete kolik asi činil příjem na osobu před 23 lety, myslíte si, že skutečně se věk prodloužil, a skutečně si myslíte, že každý může cestovat, nemůže a mohou to potvrdit tisíce lidí. Jestli to byla reakce na mne ,tak Vy i pan primátor hl. P Prahy se projděte Prahou mezi bezdomovci a zchátralými objekty , tolik slotů snad nemá ani New York. *14* *14* *2* *2* *1* *1*
        • Střední délka života neboli naděje dožití je v době před 100 a 200 lety docela dobře zmapovaná. V literatuře se můžete dozvědět dokonce střední délku života v mladším paleolitu. Věk se skutečně prodloužil. Každý může cestovat. Jinak bych místo žalob také doporučil noční procházku Prahou.
          • (vzaz pro dundee ) Možná ano, možná ne, projděte se po hřbitově a naleznete u hodně starých hrobů, že se lidé dožívali i 98 a více let, tudíž to není žádný výdobytek této doby. Tehdá se umíralo na TBC a ostatní infekční nemoci,Taky mi čeká cesta do Anglie a Spojených států, ale to přeci neznamená, že ti ostatní cestovat mohou. V tomto státě je statisíce lidí, kteří nemají na nájem a mnohdy ani na jídlo. Vy se laskavě naučte, že když pro vás je něco dostupného, tak pro ostatní ne. A Prahou chodím dost často, skoro denně přes Národní třídu na Můstek, není den, abych tam neviděla zlodějky, které se snaží obrat cizince. *16* *10* *9*
  • A co takhle udělat Praho všechno pro to,aby nebylo podle čeho takový dokument natočit,zjednat pořádek mezi zlodejskými taxikáři,černými kapsářkami a jiným dobytkem v ulicích? Než se čertit,že vám šlápli na kuří oko *3*
    • Reakce na urazku neni certeni. Jak byste se citil vy, kdyby vam nekdo rekl, ze jste hlupak ?
  • Česká klasika na nekonečno způsobů, nic dalšího není třeba vymýšlet...chytaný zloděj opět křičí "chyťte zloděje"...jak geniální! *12* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit