Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady v tomto absurdistánu nejsou ani platné zákony, protože při nich hlasovali lidé bez mandátu, ten měli od svých voličů za konkrétní strany! *12*
  • Jsem z toho smutný kam až může politika klesnout, copak je možné v demokratickém státě abych jako president neměl vždy pravdu a nemohl si dělat s lidmi to co já chci ?!!! Bééé,bééé.
  • rozpustit senat plny idi.tu.je to česka spodina...deti bolševiku.at pochcipaj šmejdi.hloupi..
    • Vždyť jsme si je zvolili *3*
  • Vážení pisatelé, nechte již řevnivosti a vzájemného napadání a tím i ideologických blábolů. Myslím, že bychom mohli již dospět ke společnému názoru ! Vyhlasme referendum s jedinou otázkou: kdo je proto rozpustit tento t.zv. stát "Česko" a začlenit jej do ostrovního státu Republika Sv. Vincenc ? Má to však jeden háček, - . anonym by musel změnit fráze protože by již nešlo napadat bolševiky, rudoprdelníky, Kreml a vychodostepní bolševické hordy.
  • Jsem právník a pocházím z judrškoly ze z Plzně. Kromě češtiny umím více než můj Kcharl z TOP 09. Čechiše bande-to je nemyslitelné co si senátoři dovolujou. Klaus je správná chlap-většího skřeta nenajdete už.
  • My máme tolik odborníků na právo,že nechápu proč je tady takový bordel.
  • Pavle Pavle ty chceš být jen vidět.Jsi taková periferní nula.Nikdo.Řešíš počurané stěny před 1.A nebo ukradenou koloběžku.A nyní chtěl být Pavlík světový.Pokopal trošku ve slovíčkách a užívá si svoji nebeskou slávu.Zítra ti skončí.A zas budeš jen takový nyní obecně uznávaný Pepek Vyskoč ze Švejka.Stálo ti to za to.Kopat za toho na Hradě když národ už jej definitivně vykopal?
  • Todle je k prdu. I kdyby to byla tisíckrát pravda, ty pravdoláskařský štětule z toho stejně vybruslej. Vona je na žalobu takříkajíc společenská (havlistická) vobjednávka. I kydyby to napsali na hajzlpapír, bude to platný. Ne, že by ty křiváci pravdoláskařský stáli za víc, než je ten papír
  • To, že to půjde k ledu bylo jasné, ještě než někdo vůbec přišel s tím, že podá na něj nějakou žalobu.
    U ledu skončí vše co se potentátů týče. Jsou prostě NEDODKNUTELNÍ. FUJ,FUJ, FUJ. *16* *16* *16* *16*
  • PLZEŇ "12" v Německu za 18,- Kč???

    Někteří mají prohlášení VV o jejich boji proti předraženým potravinám za alibismus. Já s tím nesouhlasím. Řeknu proč. Kdo jiný řeší věci, které ovlivňují každodenní život většiny obyvatel v ČR? Já bych určitě ocenil, kdyby Plzeň "12" byla levnější... Ale vážně, nikdo jiný zatím neřešil vysoké ceny potravin a velice často jejich nížší kvalitu..Rovněž je mi sympatická snaha VV za zrušení církevních restitucí zvláště v jejich dnešní době, kdy nikdo neví co je jejich součástí, ale hlavně z čeho to stát zaplatí, když nejsou peníze ani na zásadnější věci jakými jsou důchody, opravy rozbitých cest a kvalitní školství.
    • Trapný. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit