Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové právo možnosti vlastnit zbraň na obranu sebe i ostatní je velmi kontroverzní a nevím, co přesně si o tom mám myslet. Obávám se, že spousta lidí bude tuto možnost zneužívat a bůhví co lidé budou páchat. Na druhou stranu podle: https://www.cikr.cz/aktualita-novela-listiny-zakladnich-prav-a-svobod-pravo-branit-sebe-i-jine-se-zbrani/ ji budou moct vlastnit jen lidé se zbrojním průkazem skupiny E.

  • mun.go
    jindrich2309 | 22. července 2021: "Ruský film jsem snad od roku 1989 ani neviděl. Není to škoda? Možná tam něco dobrého vytvořili kromě reakce a zpátečnictví ..."

    Маша и Медведь

    Маша и Медведь смотреть онлайн

  • mun.go

    "Vlastnit a nosit střelnou zbraň smí legálně v Česku jen ten, kdo je držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence ...

    Jak píše "anton.janak | 21. července 2021:  A nejedná se jen o zbraně střelné, jak se někteří diskutující domnívají. K likvidaci protivníka stačí i propisovací tužka, šroubovák, ba dokonce i vidlička z příboru..." 

    Taková kuše je dostatečně účinná, tichá a lze si vyrobit doma. Ocelové šipky prorazí i plátové brnění. Pro méně zručné postačí luk a šípy.

    Rovněž s chladnou ocelí neuděláte chybu, ať půjde o dlouhou čepel nebo vrhací hvězdice ... 

  • Gorobilypes

    Nehodnoťte národ podle sebe, když máme s legálními zbraněmi nejmenší kriminalitu

  • brisuda2

    Zda-li pro Vás hloupý je čistě Váš názor. 

    Vycházím z těch blbých keců a chvástání se, které lze zpozorovat okolo sebe. Každý by tu někoho čistil (chránil či zbavoval života), přitom mu dělá problém vyčistit po sobě toaletu či noční stolek s talířem od hořčice.

    Jak se češi (spoluobčané) zachovají a přeberou si to je na nich, ale jak je možné očekávat podle zkušeností, tak zneužití proti "někomu" bude velmi snadné a češi o to budou usilovat, bohužel opět tak jak se jim to bude hodit...

    Děkuji za TIP na článek. 


  • KIMCID

    Lžete nebo jste tak hloupý? Zákoně se nemní nic, jen to jen zakotvení do ústavy. Je to jen opatření proti EU. Jinak pořád budete řešen a souzen. Nedává vám to právo zabije a vraždit. Navíc když už tu tak hloupě píšete. Bylo by dobré si zjistit kolik lidi bylo zabito legálně drženou zbraní. Jen ty informace nesbírejte z ČT ,TA LŽE:https://zbrojnice.com/2019/10/06/fact-check-zbrane-a-zlocinnost-v-cr-ceska-televize/

  • brisuda2

    Re: GoroBilyPes - Vítat to je jedna věc (bezpečnost, sebeobrana, likvidace nezvaných) pochopitelné.

    Česká "chrabrost" (vypočítavost)  je věc druhá...

    "Viděl jsem siluetu nedalo se už nic dělat a brácha už to nerozdejchal".... 

    Policie : paní jak to bylo?

    "Jo jo přesně tak, také jsem se lekla"...Zoufalci (češi) si v tom najdou výhody a budou si hrát na odboj proti domácím sporům, vždyť padesát kolíků je důvod k doživotní nenávisti i za cenu planých slibů, bezpečí či usmíření v rodině... 

    Můžete si pak hrát na trespass a domnívat se zda-li to mohla být burglary až se budete přiklánět k názoru kdy už zmáčknout spoušť (nezapomeňte u toho bejt chytrý a plánovaní), vždyť vystřelit si chce každý český "hrdina"... 



  • Joe atomovýho věku , uznávám na tebe moc složitý. S tím prasičem už si kocoure udělej pořádek. Tak nazýváš každýho tady. Dokonce i tak milou a přínosnou osobu jako je paní Bobošíková , potom ten člověk , myslím že volný , sice nevím o koho jde , ale když na něj nadáváš ty , bude to určitě chytrý člověk. Těch se bojíš a tak na ně nadáváš.  Kdo se v tom má potom vyznat. 

    Ale opravdu brouku. Jdi za těma lidma kterýma tak pohrdáš z té živočišné výroby a řekni jim to do xichtu. Potom tě sezobou cuñíci ty študovanej pamozku. Nezapomeň jim říct o hnoji , tvých zahnojenych botách , červené vestě... Na víc jsi se tady nikdy nezmohl. 

  • Joe atomovýho věku , uznávám na tebe moc složitý. S tím prasičem už si kocoure udělej pořádek. Tak nazýváš každýho tady. Dokonce i tak milou a přínosnou osobu jako je paní Bobošíková , potom ten člověk , myslím že volný , sice nevím o koho jde , ale když na něj nadáváš ty , bude to určitě chytrý člověk. Těch se bojíš a tak na ně nadáváš.  Kdo se v tom má potom vyznat. 

    Ale opravdu brouku. Jdi za těma lidma kterýma tak pohrdáš z té živočišné výroby a řekni jim to do xichtu. Potom tě sezobou cuñíci ty študovanej pamozku. Nezapomeň jim říct o hnoji , tvých zahnojenych botách , červené vestě... Na víc jsi se tady nikdy nezmohl. 

  • Gorobilypes

    Prosím když nerozumíte zbraňové legislativě a zákonům raději nereaguje.Diky

  • Keťas - něco nového vymysli. Přeci "kvalifikovaným Prasičem" stránek jsem tě tady pojmenoval já. A zařadil tě právem mezi prasata.Do prasečího chléva. Tak se pořád neopič. Prasiče zdejších stránek ti nikdo neodpáře. Ty "Joe atomovýho věku". Nebo ahoj vepřový. To se ti tak někdo posmívá v práci, co? Sám by jsi to přeci nevymyslel!

  • Ahoooj vepřový. To je přece tvoje doména ta živočišná výroba. Zkus to ty , těm lid co v tom oboru dělají , představit svůj náhled na věc. Uvidíme koho kdo nakope a kam. Jako vrchní prasič zde ses dneska teda moc nevytahnul . Pořád to samý omletý. Vidíš , dnes píšu z přístroje kde jsou háčky. Ne kvůli tobě prasiči , čistě náhoda. 


  • A to má být jako keťáku směšné? Nebo legrační? Zas pokus o sociální humor? To jsou zas gejzíry pitomin. To je zas koncert blbosti z chlívku od prasátek. To je zas zapraseného místa kravinama. Takže takto jste to rozebrali na provozní poradě ošetřovatelů prasat? A měl jsi slovo v diskuzi?Vyzkoušej taková převeliká moudra přednést veřejně. Okolí ti nakope do hlavy. Nic osobního. Jen tak pro radost a usměrnění obecního hlupáka.

  • Že voni jsou velitel východostepních nájezdníků...

  • Nejsou voni dvojče Obcana alias Jégla...ha...ha...ha

  • brisuda2

    Co nového nám to přinese? 

    Zneužití, které zahrnuje nenávist syna, fotra, manželky, souseda.... Stačí to nafingovat tak jak češi vše bezpochyby dovedou (mají hanebně ve zvyku) a rázem je o zábavu postaráno. Kuličková hračka postačí k zámince zlikvidovat tchána či starého "známého"kvůli tchýni či sporům z minulosti.


    Co tak najednou? Že by stesk po "Americkém" vzoru... (deb*lita).

  • Už takhle je málo pošťáků , co potom až začne platit tenhle vyhlazovací patent. O lidech kteří chodí odečítat plyn , elektriku , vodu atd ani radši nepsat.... Ujela mi tramvaj před nosem , tím pádem usiloval o můj život. Počítám že to bude tak nejméně jeden dvojitej zásobník do nebohýho tramvajáka. Okoun půjde nakupovat , zrovna před ním jeden mu vykoupil poslední vepřový  na skladě. Bum bum bum bum , tady máš takhle mě omezit na životě. Limonádový Joe atomovýho věku vítej !!!

  • KIMCID

    Jen hlupák jako ty dáva Babiše i o článku o okurkách

  • KIMCID

    No už je to dávno vyřízeno jen media to nepíší.

  • KIMCID

    Njn co čekat od nemocného Gruzína že

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit