Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždycky jsem patřil spíš mezi Havlovy příznivce než k jeho odpůrcům. Současné dění v Evropě i jinde mě ale vede k tomu, že pokud někde uvidím prodávat placku se škrtnutou mešitou, tak si ji koupím a budu ji hrdě nosit. Věřím, že většina muslimů nejsou krvelačné bestie, ale dokud ve jménu islámu ty krvelačné bestie vraždí a ničí, tak vím zcela jasně, že mešity do Evropy nepatří, a o žádném "multikulti" v našem státě ani v Evropě nechci ani slyšet. Názor změním až si muslimové mezi sebou udělají pořádek a ty krvelačné bestie mezi nimi sami zlikvidují.
  • Ale Vy novináři jí ve svých článcích ještě hrotíte, nebot píšete zaujetě, což je proti etice novinařiny!!!!!!!!
    • Žijeme v 21století a lidi už nejsou ovce a dokaží si najít i jiný názor na svět, než je ten Váš rádoby správný a nám vtloukaný do hlavy!!!!
  • Škoda, že na nenávisti staví svou kampaň někteří politici a tak se snaží rozdělit Čechy *14*
  • i ta nenávist, zejména nyní má své místo. Pokud existují takoví budižkničemové jako Halík,Šabatová,Pelikán nebo Uřad vysokého komisaře pro uprchlíky - je třeba být pořád ve střehu.Protože jen bychom chvíli zaváhali a už se tu bude promenádovat líná banda co připlouvá parazitovat z Afriky.Pokud kvůli parazitům jsou znovu kolony na hranicích, pokud tihle útočí na kamiony jedoucí z Francie do Anglie, pokud nám někdo vnucuje myšlenku že po EU lze cestovat bez dokladů jen s hloupou bajkou ..... musíme zachovat ostrý, možná až brutální postoj k přivandrovalcům.Přeci jsem celý život nestřádal sociální pojištění do kapsy státu, aby se pak rozpustilo mezi tuto příchozí verbež. A Haťáci s holýma zadkama klidně mohou prozpěvovat.Hlavně ať nezabírají místo ve špitále, nebo nepochtívají sociální dávky,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit