Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo máte prosím zkušenost, kde se nejvíc vyplatí vyřizovat cestovní pojištění? My chceme v příštím roce hodně cestovat na vlastní pěst, ale pojištění bych chtěla mít vždy řádně vyřízené. Poradíte mi? 

    • Rozhodně je velmi důležité před cestou do zahraničí mít sjednané i kvalitní cestovní pojištění. Víte co se mi už několikrát vyplatilo? Vyplatilo se mi sjednávat pojištění přes online srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ Tam si na pár kliknutí porovnáte nabídky od všech pojišťoven a pak si můžete pojištění i online rovnou vyřídit. 

  • no jestli on tam někdo nechtěl přinést demokracii a ona to byla chyba
    • Jo,jo. Máš recht. Těch demokracií se importovalo více,že? Irák,Libye,Tunisko,Sýrie, ale i Ukrajina,bývalá Jugoslávie, konec konců i bývalý sovětský blok. Všude, kam tato "demokracie" vstoupila jsou problémy.
      • Nejvíc "demokracie" je tak kam CCCP importoval komunismus: 100 milionů mrtvých.
        • A pak si se ze spaní posra..
  • Přijeďte k nám do Ruska. Můžete vidět masového vraha Lenina, poklonit se u hrobu masového vraha Stalina, a pokud vás terorista Putin nepošle do gulagu, možná se vrátíte i domů.
    • Co to tady blábolíš za nesmysly. Vždyť ty jsi v Rusku nikdy nebyl a nic o něm nevíš. Jen blablablabla.
      • já tam třeba byl nedávno na 14 dni a nevidím problém v tom co napsal?
    • Děkuji za nabídku. Rusko je krásná zem. I obyčejní ruští lidé jsou velmi milý a pohostinní, mají co nabídnout. Minulost CCCP je taková jaká je, o tom žádná...Lituji tě že znáš jen tyto pomníky co zde nabízíš. Něco to o tobě vypovídá *7* ...Přejme obyčejnému ruskému lidu už pokoj od štvavých omezených lidí...Putin je "svůj" a to jak vidno vadí. Kdo z těch co na něj kydají špínu ho zná a všímá si nestranně neovlivněně co to je za člověka? Já ho osobně neznám. Lze jen soudit podle činů, a to na obou stranách barykád západu a východu proč je štváno politiky a hlavně mocnými psychopatickými jedinci pro jejich zisky a chtíče moci...Co z toho mají mít obyčejní lidé obou stran? Jakou diagnózu mají nenávistní a zfanatizovaní lidé? Milý C.K. Kremle uvědom si že tvoříš nenávist která pak padne na tvoji hlavu. Až budou zabíjeni tvoji příbuzní a tvoje rodina a známí...budeš se ptát proč? Protože po tom toužíš a sám to vyvoláváš a ve své omezenosti si neuvědomuješ že toto muže padnout na tvoji hlavu zpět...Tak jen tak dál...jak myslíš...
      • Tak, tak správně soudruhu ovčáku - takto žvástale vlastizrádného rusofila zemana. Dobře vás ty rusofilní žvásty ve štvavém plátku zločinecké partičky KSČ(dnes se směšnou příponou M) hááálóóó novinách naučily.
        Že je putin Kgb-cký zločinec, který se svými činy vyrovná svým jmenovaným předchůdcům uljanovi a masovému vrahu stalinovi je přece všeobecně známo. Paktovat se s takovým ksindlem může snad jen jeho rchní řiťolezec - ožralý žvástavý dementní stařec- klátivá obluda z pražského hradu.
        A rusáci - no to je katipotla sama pro sebe - něco tak podlého, roztahovačného, vzpupného, .... to druhé takové ve vesmíru neexistuje.
        Bez rusáků na věčné časy a nikdy jinak. Že ano NICzemane.
        • Kolik vás je těch co toužíte po válce a po krvi? Jo tak svět je vlastně takový kvůli vám? No jak chcete...Když po tom toužíte a štvete pokojné lidi prosím...Zrůdnost vaší nenávisti, ať protikomukoliv odnesou pak všichni. Nevím kdo se na vás podepsal, kde a kým jste byli vychováváni...Zkuste nějakého psychologa nebo psychiatra, dokud je čas....
          • svět se zbláznil a myšlení se vrátilo do 50-60 let 20. století
      • Právě jsem se vrátil z Ruska a Finska.
        Doba totality je tatam a Rusko není to, co bývalo před 30ti lety. Čistota, přívětiví lidé, pohostinnost.
        Mám pozitivní dojem. Z historie Dagestán, Čečensko, Osetie, Náhorní Karabach chápu Rusy jako ostražité před islámem a bezpečnostní opatření jsou nezbytnou nutností. Viděl jsem v televizi spoustu pořadů, které jsou k zamyšlení. Propaganda Západu a kampaň proti Rusku v médiích jsou naprosto zcestná.
        S názorem 666 naprosto souhlasím.
  • Tak to prostě je, nedá se s tím nic dělat.

    Podnikatel může být mazaný jakkoliv a peněz na investice mít neúrekom, ale s blbostí v místě obvyklou neudělá nic...
  • Jaký si to uděláš takoví to máš! Jaký náboženství vyznáváš takový sklízíš ovoce...
  • Text Vašeho příspěvkuDovolenkový ráj je Krym v CCCP!
    • Děkuji za typ. Tam bude bezpečně... *3*
  • Slimáci se přemnožili a škodí lidem. Je potřeba zavřít je do reservací a nepustit mezi normální lidi. Ať se tam třeba sežerou.
    • Skvělé...Pat a Mat už ty re(z)ervace stavějí...
    • Na státní návštěvu bych tam poslala Zemana. Na Západě na něj prdí, na Sinaji by opilce přivítali a nad jeho kymácením by určitě přivřeli oka.
      • A nový prezident bude dívka s inteligentním jménem Andulá!!!. *1* *1* *1* Bude to mít výhodu. Žádný soud tu "Inteligentní" Andulu neodsoudí. Protože něco tak blbého ještě neviděli... *2* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit