Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám nic proti akciím,je to kapitalistický výdobytek,ale stále více mi to připadá jako inflační problém.Tím,že vlastním nějaké listinné akcie,které jsem zdědil,nebo koupil,mě zaručuje jakýs-takýs příjem.A jsem také přesvědčen,že akcie jsou v dnešní době hlavní příčinou finanční bubliny.Kdysi v raném kapitalismu byly zcela určitě motorem rozvoje výroby.V dnešní,moderní době jakéhosi kapitalismu vyplacené akcie oslabují hnací sílu všeho.Slouží především finančnímu kapitálu.
  • vypadá to, že lidi přicházejí k rozumu. Holt to prastaré "CO JE DOMA TO SE POČÍTÁ"... imaginární v PC jsou opravdu jen imaginární... závislé na tolika faktorech že jepší je mít hotovost doma, popř. a vůbec...
  • No a nezapomínejme!!!

    http://www.verejnydluh.cz/
  • Akcie se stává formou bezcenného papíru. Miliardáři, kteří by kupovali akcie jsou v kriminálech, kdo podniká má větší výnos , když tyto prostředky vloží do svého podnikání , než kupovat imaginární hodnoty. A ostatní mají dilema, kterou složenku doma dřív zaplatit, když tu máme tak skvělou PSEUDOKRACII !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit