Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já bych jako prezidenta brala Ovčáčka, republika ho miluje, je chytrý a má zkušenosti které pobral od nejlepšího prezidenta kterého ČR měla
  • Zeman už nikdy nebude prezidentem. Pokud se dalších voleb dožije, nedovolí mu to jeho zdravotní stav, nebo psychiatři, kteří ho zbaví svéprávnosti.
  • já jsem s prezidentem spokojen a asi většina národa taky, sluníčkářům a přisluhovačům pomatenců a likvidátorů Evropy asi leží v žaludku,protože se nepodřizuje diktátu EU.Je mi šuma fuk, co si o něm v USA, která se snaží rozpoutat v Evropě válku, myslí, Ještě že není prezidentem fon Karl,novoroční projev s titulkama a sídlo ve Vídni a v každé rodině aspon 10 uprchlíků...nebo snad Kalousek...imrvére mimo mísu a nalitej...a co DienSTBier....bílý makat a držet hubu a .ti...jak je slušně nazvat....nemůžu nalézt správné slovo..jinak zbarvení.. dávky o kterých se pracjícímu člověku ani nezdá.příští volby..???určitě ne kolaboranty, kavárníky, sluníčkáře, ale toho kdo nás dokáže ochránit před invazí z muslimského světa a bude pro něj přednější bezpečnost lidu a sverenita země.
  • Brzy budeme mít zase prezidenta, za kterého se nebudeme muset stydět.
    • A kdopak to bude?
      • Quasimodo.
        • ovce by chtěli za prezidenta poslušnou ovci *7*
          • a tu teď mají
            • zlej bbbb trolle, to že jedeš jednou za rok do reichu pro levnou ramu z tebe němce neudělá *15*
            • Vy kágébáci jste všude.
            • Jsem rád že žiju už 6 let v německu
  • Tohle nám straší na hradě českých králů (kromě hlavního strašáka a ostatních strašidel):

    Jiří Ovčáček

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Ov%C4%8D%C3%A1%C4%8Dek

    Vratislav Mynář

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Vratislav_Myn%C3%A1%C5%99
  • mě se líbil Topolánek, byl to takovej bodrej samec *14*
  • Na našeho pana prezidenta nikdo nemá. To bylo něco když jel do Ruska, do Číny,Dnes se tam vedral Sobotka ale nějak sebou zapomněl vzít Tibetský prapor a taky jsem neslyšela v přímém přenosu jak kárá čínského prezidenta za nějaké nedodržování lidských práv. Co vy na to tzv. KAVÁRNO a TV.
    • EVO, natrženě nevyléčitelná! Nad Tebe není! Sklapni!
    • EVO, natrženě nevyléčitelná! Nad Tebe není! Sklapni!
    • No co, co, Putin jistě nešetřil vodkou, ty tzv. IV. CENOVÁ.
    • Když on Sobotka tam nejel na vojenskou přehlídku slavit úspěchy pětiletky, Ivane.
  • Jsme pro srandu okolí i kvůli tomuto..

    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1624077-priznivce-zemana-vzaly-do-prahy-i-autobusy-mynar-zajistil-vip-prohlidku-hradu

    a čím víc se budeme tvářit, že nám to nevadí, tím více budeme pro legraci okolí...
    • Když jsem byl v USA v době, kdy presidentem byl V. Havel, tak mi i obyčejní Američané hrdě říkali "I know your president Mr. Havel, he is really a very brave man.". A měl jsem dojem, že i na mě se dívali s uznáním a mysleli si "jaká to musí být úžasná země, která má takového presidenta.". Zato dnes se raději nehlásím k tomu, že jsem občanem Česka, aby mi nehlásili, že znají našeho "bubble bum presidenta" a že "he is a very good clown." *1* *1* *1*
      • To jen svědčí o dobře fungující americké propagandě.
        • Si pleteš USA a CCCP.
          • a ty že cccp už není *7*
            • CCCP sice přišlo o řadu cizích území zabraných při nájezdech ruských stepních divochů, ale tím, že se ten zbytek přejmenoval na RF ještě neznamená, že by CCCP už neexistoval. Naopak Putilín se svou věrchuškou se snaží o jeho obnovení včetně uctívání psychopatické zrůdy Džugašviliho. *16*
        • V USA je s propagandou dost těžké. Tam jsou totiž masmedia natolik decentralizovaná, že by i fakticky bylo nemožné všechna je ovlivnit. A když se nějaký politik nebo jiný činitel "ukecne", to pane mazec. Jeď se tam podívat a pak budeš jistě ríkat Ceasorovo "Veni, vidi, vici." *3*
          • Nic proti americkým novinářům, lale vzhledem k jejich předpokládaným "širokým jazykovým znalostem" moc nepředpokládám, že by hledali nějaké informace na českém internetu, namátkou třeba:
            http://javitez.blog.cz/1410/alkoholik-vaclav-havel-byl-na-chlapecky

            Jistě že to všechno může být lež, ale za ty léta už jsem četl mnoho podobných článků od bývalých disidentů. Takže.....
  • Pro Bacha... je vždy trochu divné a chucpe, když novinář píše oslavné články na lidi u moci.. Novinář by měl mít snahu vyvyžovat... To, co se stalo na Albertově, tak to by před 10 tilety znamenolo pád vlády i s prezidentem. Zeman přesně ví, co napsal Peroutka o Hitlerovi/dodnes se článek hledá/, ale neví, kdo je Konvička...
  • Všecku pravdu překlikáme a Zemana na Hrad zase dosadíme!
    • No jistě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit