Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je to správně. Já si také uvědomuji jak jsem byl hloupý, že jsem fandil té prolhané hnusně slizské verběži pravičácké a když mě děda s bábou přemlouvali, tak mě přesvědčili, že za komunistů bylo lidem lépe, že se nemuseli bát o práci a střechu nad hlavou. Prohlédl jsem a budu též volit KSČM.
  • Černá a bílá. Dva uživatelé nicku Not CSSD. Jeden blbej jak tágo a sprostej jak dlaždič (dlaždičům se omlouvám pro to úsloví), druhý rozumný uvážlivý a slušný. Ten rozumný navrhuje volit KSČM, tedy jistoty, prosperitu pro 90% obyvatel. Ten druhý blbý jak tágo, fandí lumpárnám a hajzlovinám pravice. Fandím tomu rozumnému.
    • Ty jsi ale b l b. *11*
      • Kam na to chodíš a co jsi ty Kubikulo? Inteligent? Inženýr? Docent? MUDr? Co jsi ty za chytrolína? Ty nejsi blb ty jsi jenom blbej viď? A nebo nevíš? Nevíš viď.
  • Jesli má ODS jen trocho sebezáchovný instink, tak zůstane v opozici a Svobodu vykopne ze svých řad.
  • Volim KSCM ! Stranu bez korupcniku a tunelaru !
    • Co tak najednou, vždyť jsi byl proti.
      • Myslel sem si,ze jsi chytrejsi,nez komunisticky zlodej nicku a nebudes na tuto zlodejskou luzu reagovat.
  • jsou jako klíšťata. Procházíš se po louce,, bez tvého svolení se na tebe přisajou a pak jen sajou tvou krev a roznášejí infekci. Pomůže pouze PARAZITY násilím vykroutit A ROZMAČKAT
  • ... čurááááááááááááci
  • No nazdar, jako poučený starý pesimista předpokládám, že se jedná o tanečky na zblbnutí veřejnosti, aby nakonec jakousi koalici zplichtili. Je tady úplně jedno kdo a s kým, faktem je jediná skutečnost, všechny v tom zainteresované partaje jsou borci k rozehnání. Všem slušným lidem se omlouvám za slovo borci, neboť systém chránící ty zmetky mi blokuje všechna situaci vystihující slova. Neopustím si ale přípodotek, že osobně fandím socanům, aby tam vlezli, protože v tom případě budou mít ve volbách konečně vyhulíno. Bohužel se ale vlna přelije ke komančům, což je z deště pod okap, ne-li přímo hubou do budoucích srágor. *1* *1* *1*
    • Vám se líbí jak lžou , okrádají a hrabou si pro sebe, novou vládu TOPa ODS stejní zloději, akorát má každý jiný kabát, neschopná vláda, to jsme si vycinkali *16*
      • Och, milostivá, co takhle si přečíst ještě jednou to, co napadáte. Sbaštím vlastní klobouk jestli mi dokážete, že se mi to líbí. A na rozdíl od vás Vám dám pěknější smajlík , raději hned tři *1* *1* *2*
  • Jenom nechápu jednu věc.Proč ODS obstruhuje,když na to nemá.Jde o zajímavý úkaz.Tato strana má dle voleb mnohem horší pozici v počtu poslanců v Praze,než vítězná TOP 09.A ODS jedná z pozice, jako by zvítězila.Zřejmě tato strana je nepoučitelná a nejvíce arogantní.TOP 09 se chytá stébla-ČSSD,ale tady zřejmě neuspěje.Kdo by si vzal na krk úvazek před volbami?I kdyby to ČSSD vzala,demonstrace Pražákú ji neminou-známe to z nedávné minulosti.
    • Normální lidé se domluví. Jsou naši politici normální? Oni se cítí jako nadlidé a kopírují své arogantní vůdce Nečase , Kalouska, Schwarzerberga a další mocipány.To, že škodí státu a obyčejným lidem jim nevadí, vždyť oni mají své jisté. A nakonec se mají čím ohánět, vždyť za všechno zlé můžou komunisté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit