Přejít na výpis diskuzí

Pražský paradox: Benzín je tu nejlevnější v ČR, nafta naopak nejdražšší

2.5.2014 13:24
5 příspěvků

Benzin Natural 95 v Praze stojí 35,78 koruny za litr, a je tak nejlevnější v Česku. Za týden zlevnil o šest haléřů. Nafta zůstala na 36,92 Kč za litr, a je tedy naopak stále nejdražší v Česku. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co očekáváte od poplatných písálků ze soukromého novinářského sektoru až bude nafta stát a benzin alespoň tolik co po sametovém podvodu tak je to úspěch jinak je to bída s nouzí.Chudáci lidé,kteří musí za každým hovne ..m jezdit svým autem pokud ho mají .Co pořád tady píšete o této komoditě?To i komunisti v plánovaném hospodářství věděli,že pokud vstupy budou předražené tak vystupy nebudou levnější.Mě zajímá kvalita a ne podřadné výrobky,potraviny,které musím již 25 let kupovat.
  • Dnes u Shell benzín 34,60 Kč. Praha 9 ,Průmyslová.
  • Vážení, dnes, 2.V. 14 čerpadlo Shell Vídeňská, naproti "U Labutě" BA 95 - 34,60 ! V případě Shellu je to cena snů. I když je to cena příšerná z hlediska občana. Prosím nezapomínejte kolik stál benzin dříve a také čím vyšší cena paliva tím vyšší profit pro stát . Z paliva se platí dvě daně. Spotřební se spočítá z ceny paliva a ze součtu P + SpD se teprve počítá DPH. To jenom aby bylo jasno !

    Jasno v Praze bude až v Neděli !
  • ...a přesto drahé
  • Je to zase další novinářská lež.Tank-ono 34,90Kč ,napříč celou ČR. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit