Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co budou dělat s tou stanicí metra pod parkingem C na letišti když tam primátor povede z Veleslavína koleje. To tam pak budou krechtovat brambory?
  • Jasně, dejte mi peníze a já to udělám sám. Tak na to by občané skákat neměli.
  • To nemá zabývat se těmi nesmysly které vypouští zástupci zprofanovaných stran nebo různých uskupení která před volbami vznikla. Jsou schopni naslibovat, že když je zvolíte nebudete platit daně, žer budete létat na Mars apod. Všechno jsou předvolební kecy, oblbování lidí.
  • Ostuda tohodle národa je D1 a vůbec stavba dálnic u nás.Hradecká 15 km nejsem schopni ani po 20 letech dostavět.Frajeři jsou Chorvati za 4 roky 150km dálnic ,22 tunelů a to v tom nejnemožnějším terénu.Slibováni nic nepostaví.
  • Volby jsou za dveřmi, tek budou slibovat hory i s horákama, nové silnice, pracovní místa, možná slíbí i to , že přestanou krást a podvádět. Po volbách vše zapomenuto a jede se dál ve starých kolejích. Hudečku, tvoje prohlášení, že Praha je něco víc než Brno, Ostrava, Plzeň nebo Ústí n.L. té tvé straně moc hlasů nepřinese. A je to dobře, vem za ruku Karla a Mirdu Kalousků a táhněte do pryč. Myslím, že nebudete nikomu chybět.
  • navíc pan Hudeček slíbil udělat pár tisíc nezaměstnaných v Praze! Už to šlo k soudu. *12*
  • Jestli se nepletu je před volbami.Slíbit není hřích.Praha je pořád královské město,jen tedˇuž bohužel jen pro krále zlodějů.
  • vlk taky sliboval.....a levárna s metrem se mě nelíbí.Nejdříve mělo být na letiště(a ne na lybuš do vietnamcova) ,ale to by asi nevonělo zloďejským taxikářům.
  • Neuvěřitelný blábol!
    "Okruh už řadu let vzbuzuje silné emoce. Zatímco některým městským částem, jako je Spořilov, výrazně uleví od tranzitní dopravy, obyvatelé jiných lokalit se s argumentem, že jim přitíží, staví proti".

    Ve velké vzdálenosti (stále stejné - dnešní i budoucí) od ČM pojedou kamiony stejnou trasou jako jezdí dnes! To jen lže ta paní z Běchovic, co si postavila podvodně barák v ochranném pásmu dlouhodobě plánovaného napojení okruhu od Říčan! Probouzí emoce vyvoláváním nepravdivé poplašné zprávy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit