Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já chci plzeň za 3,90 jako za bolševika. *2* *2* *2* *2*
  • Já chci strop na točený.Idioti.
  • To je jako rohlík za 1,- kačku a co konkurence ? *12*
  • No zavádět si mohou co chtějí v tom jim nikdo bránit nebude...Otázka je co jim to nakonec při jejich profláklém jednání donese. Město by si v tomto naopak mělo udělat pořádek, protože začíná být napováženou,aby taxikář poroučel a vyhrožoval co a jak kdo i za kolik se má dělat ! Je jich zkrátka moc a když se to někomu z nich nelíbí, tak ať jde dělat jinou práci. Kdyby to neneslo, tak by to v tomto městě tolik lidí nedělalo. Zřejmě těmto lidem smrdí obyčejná lidská práce...Pamatuji si jak mi před léty jeden uchazeč o zaměstnání ihned řekl ve dveřích, že když nebude mít tolik a tolik, že bude podle toho dělat... s mou odpovědí, že si zřejmě spletl své postavení, protože já mu dám naopak tolik peněz podle toho jak bude dělat on ! a s přáním hezkého dne jsem mu ukázal dveře a o tom to je!. Každý si dovolí jen tolik kolik mu je dovoleno a zřejmě to sype i mnohým na městě do kapsy, jinak si neumím vysvětlit, že by si toto mělo město jako "pán" nechat líbit. Prostě ruka ruku meje....
  • Hlavně při ceně nižší než 24,- Kč není možné plnit požadavek na stotísícový plat *6* *1* *16* *12*
  • Taxikáři jsou zloději a hamtalové, tak ať klidně zaniknou. Za ty jejich zlodějské ceny nikdo jezdit nebude. *11*
  • Jestli někteří jezdí za 15,- asi se jim to asi furt vyplatí, jinak by to nedělali. *1*
    Co na to ÚHOS? Požadavek zavedení povinné minimální ceny je jasná kartelová dohoda! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit