Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale bude potrestaná protože přejela chodce i když on šel mimo prechod takový máme zákony takže to vidím že ted bude více případu kdy chodec bude prejetej i když bude na prechodu a právem protože právo chodce není žádné opakuji žádné a řidič ho muže prejed když mu tam vlítne chodec nečekane a nemá být trestán sám si to zavinil chodec a je potrestán treba doživotní invalidytou nebo smrtí což je pravdepodobný navíc jestli nekdo premýšlí tak chodec se zastaví 10x rychleji než auto takže i kdyby tam chtel vlítnout chodec tak se zastaví tak aby nikoho neohrozil ale auto nejde zastavit ze stopy na stopu stejne mám dojem že chodci to delaj schválně že lítaj pod auta jenom kvuli tomu že si řeknou chcípnu nebo budu mít prachy od pojištovny popřípadne od řidiče co me prejel asi tak no a komu se to nelíbí tak at mi p*del políbí myslím že na to co jsem napsal v poslední vete asi skočí každý řidič automobilu chodci si to delaj ve smes sami a ne že řidič.Řidič je nežene do prechodu aby to stihli v poslední chvíli prejít a stejne pak jdou na červenou tak bych jim dal flastr hned jak přejdou aby se videlo kolik debilníku se pohybuje nesvéprávně po prechodech a ti práve pak zpusobují nehodu.Řidič musí být vždy fit aby nic nepodelal a chodec ten jde jak ovce v marketech stejne si myslím že v tom maj vinu i markety a hlavne kaufland protože jen ty podradný markety delaj z lidi jen vymaštěný ovce co čumí na dálku na cenu na druhý strane marketu a nečumí na kvalitu ale otom nekdy jindy řeknu to takhle at je to tak chce jsem znechucen celým národem .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit