Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomínáme si jen jedno z mnoha zvěrstev obranného paktu zvaného NATO. V Srbsku vybombardované školy, nemocnice, útoky na civilní autobusy a vlaky, a okolo 3000 přiznaných mrtvých civilistů. Dle panáků z USA pouze vedlejší oběti. To vše za podpory chrchly a ožraly Vény Veškrny a jeho pravdoláskařské sebranky.
    • Douglas Boyd:
      1000 LET RUSKÉ ROZPÍNAVOSTI. Od počátků k Putinovi.
  • www.youtube.com/watch?v=j2urnOLgI4c
  • Pánové vy z toho naděláte. *7* *7* *15* *15* *15* *15* *15*

    Státy vznikají a zase se rozpadají. Země se točí a slunce svítí.
    Někde prší jinde je parno. Někdo pláče zatímco soused vedle se chechtá.
    Toto jsou ty přírodní nebo Boží? zákonitosti se kterýma žádný smrtelník nepohne-

    Jistý mladík se hlásil na námořní expedici ale byl odmítnut. Expedice se nikdy
    zpátky do Francie nevrátila. A ten mladík se jmenoval Napoleon.
    Hitlera zachránil v 1 světové válce vlas francouzského dělníka - díky němu ten
    granát nevybuchl. Náhoda či Osud?
  • my jsme měli velkého bombardáka vaška havla veškrnu,to byl taky exot,ještěže se smaží v pekle
  • www.youtube.com/watch?v=QWcSFCmgx_g
    • Jsem také udivená. Neprobereme to důkladně ve vaší ložnici? *14* *14* *14*
      • nevím co by na to řekla má drahá polovička ale díky za nabídku. *3*
        • Tak jí to neřekneme. *14* *14* *14*
          V posteli jsem dobrá a divoká.

          Pokud budete mít někdy zájem napište na Lisa@tiscali.cz Ráda bych vám to předvedla.
          • hm to zní lákavě, budu nad tím uvažovat. pěkný den.
            • Vy mějte také pěkný den slušný a milý pane. *14*
  • Nejkrvavější kapitola, kromě amnestie, v životě Chrchly a jeho kavárny!!!
  • Realisto co tu pořád meleš o Moravě?

    Moravská strana prosazující odtržení od čech už tu byla. Nikdy se nedostala ani
    do parlamentu takže ve volební referendu Morava řekla odtržení jasné NE:
    • nehodlám ti "šeherezádo" donekonečna vyvracet tvé bajky o údajné regulérnosti komedie zvané volby. Ovšem ty sám potvrzuješ má slova, že Moravané jsou tolerantní a né takoví hysterici jako ty, který brečíš když ti německý nebo ruský soused rozšlape tvou bábovičku. My Moravané nad tvými výblitky velkoryse mávnem rukou.....
      • Já jsem holka takže TA ne TEN:
        Pokud vám to vadí tak se jděte léčit holkofobe. Ju. *5* *5*
        • aha takže šeherezáda je dle tebe muž. *4* No tak to už mi stačí jako výpověď o tvém IQ a víc vysvětlovat netřeba
          • Tak teď jste si pěkně naběhl pane.
            Napsal jste - ty sám - já jsem holka takže jste měl napsat ty sama. *5*

            Ale jsem ráda že uznáváte že jsem krásná jako šeherezáda. *14* *14*
            Díky za poklonu pohádkáři. *3*
            • Když jsem na Tiscali přišla tak už tu Tečka byl. Později měl nick jako anonym.
              Nejsem lhářka a na podvádění s hlasováním na Tiscali jsem také mnohokrát
              upozornila. Takže pláčete na špatném hrobě.

              Já jsem Simona z olomouce. Dříve jsem byla pouliční coura a dnes jsem
              reklamní manažerka. Tuto práci jsem získala přes postel pana ředitele.

              Jsem dost upřímná pane? řekla bych že ano.
            • Kdo se vcítí ten se vtípí. Já uvedl několik příkladů separatista, major, osel..... Že jste si vybrala zrovna oslici, je vaše svobodná volba. Mezi námi je ten rozdíl, že já se vždy podepisuji svým nickem a lze mne snadno identifikovat. Za svými názory stojím. Vy ale kličkujete, měníte nicky, mlžíte, lžete manipulujete informacemi a a "záhadně" vám naskakují body. Měli jsme tu jednoho takového chudáka....říkali jsme mu tečka......bylo to obecné označení manipulativního fanatika který nesnášel jiné názory než ty své "jediné správné" zpravidla protiruské
            • Tak už nejsem Šeherezáda? Už jsem oslice? *8* *8* *11* Proč jste tak zlý?

              Pane vy jste Muž. *14* *14* *14*
              Vyjádřila jsem vlastní názory. a to vám vadí, Chcete abych vám prala, vařila,
              skákala pro pivo a říkala vám sultáne. *16* *16*
              Jsem žena a ne služka které vy muži říkáte manželka
            • separatista nebo separatistka, major nebo majorka osel nebo oslice jaký je v tom rozdíl.? Jinak podpis ty "statečný" anonyme nebo když natom trváš anonymko máš "pohádky", což je neurčité a pouze vystihuje ne tvou krásu nýbrž tvé báchorky kterými každého zaplavuješ...... *3*
  • Nevím proč do tématu Jugoslávie montujete Rusko a USA:

    Řekla bych že toto je problém všech nepřirozeně spojených národnostních slepenců.
    Velké Británie - kolik jen bylo pokusů Irů a skotů se vymanit z područí Anglie.
    Španělsko kde jsem byla - nevraživost Katalánců.
    SSSR - také v něm bylo možné držet různé porobené nrody jen násilím.
    Slovensko - i za dob Hitlera i po roce 1989 část národa žádala odloučení od Čehunů. Jugoslávie také nepřirozeně spojila Srba s Chorvatem kteří se moc rádi nemají.

    A v tom je celý problém. Národ si můžete podrobit a ovládat. Ale nikdy neničíte národní
    uvědomění které touží po samostanosti.
    • Ostatně podobný zápas se dnes vede i v rámci naší EU:

      Jedna skupina žádá aby byla politika EU v určitých oblastech spojena ale národní
      stát byl uchován. Druhá fanatičtější skupina sní o tom že úřednický moloch v Bruselu
      bude diktovat všechno - včetně blbostí jako je rozměr včelího úlu nebo velikost tašky.

      A i zde platí. ano jsme v EU ale Němec nepřestane být Němcem a Čech nepřestane
      být čechem. Národy tu fungují již dloho a národní identitu nelze vymazat.
      • je to tak. Slepenec "česko" funguje jen díky obdivuhodně svaté tolerantnosti Moravy. Přitom Morava je historicky svébytný národ mající legitimní nároky hlásit se o svá práva. Jenže neděláme takové hysterické krky jako Slováci Češi Chorvati, Irové Skoti a jiní kteří klidně sáhnou po zbraních.....
  • to by se unás v Novorosiji nestalo
  • CCCP je kódové označení pro NATO *3*
    • Já a Já promiň, třy už ses ouplně zbláznil a že je to tvoje provolání k věci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit