Přejít na výpis diskuzí

Před 35 lety tady KGB mučila a vraždila, teď sem zavítal papež

24.9.2018 15:29
9 příspěvků

Místo, kde sovětská KGB mučila a likvidovala své litevské odpůrce, včetně katolických duchovních, navštívil během návštěvy Vilniusu papež František. Církev byla jedním z pilířů litevského protisovětského odporu a dodnes si v zemi zachovala morální autoritu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Tam jsem byl v té pevnosti.Z toho až mrazí.

 • tak za všechnu špínu CCCP může Ukrajina, Litva a všechny státy sovětského svazu kromě Ruska

  • Blb blbem zůstane, že ano - není přece odpornějšího  národa než jsou rusáci. Jen ta stáda vychodostepních primitivních nájezdníků vedených zdivočelou hordou komoušských bestií jsou schopni činů jaké nemají na světě obdoby.

   • KIMCID

    Největší vrah byl Gruzínec a druhej hajzlik co nás nechal obsadit byl Ukrajinec.To je prostě fakt.

    • To máte nejspíš pravdu, ale nebyli právě oni představiteli toho po čem dodnes pláče smečka nenapravitelných zločineckých šmuků - komoušů? Nebyli právě oni vedoucími svazku, který po dlouhá léta rozséval - zločin, smrt, loupeže, devastace vlatních i soudních zemí, .... - jaký si násilný slepenec pod nadvládou rusáků?? No ano byl.

     A zatímco Ukrajina a Litva po té co se vymanily ze zločineckého spolku - SSSR (CCCP) a jdou svoji cestou, rusácká sběř přejmenovala zbytek toho slepence na jakési rusko a pod nadvládou stejných šmejdských komoušských bastardů jede dál jako kdyby se nechumedlilo. Současný Kremelský skřet - KGB-cký kastrát putin je toho zářným příkladem.

     Rusák je jen špína rozumící jedině tvrdé ruce, jinak se opět přemnoží a bude , dál vtírat a civilizovaná část světa opět skončí pod nadvládou vychodostepních ožralých rusáckých mužiků. Zrovna třeba Ukrajina budiž varovným příkladem, co je rusák za bestii.

     • KIMCID

      Pletete si CCCP a Rusko až tyhle dvě věci poznáte budete mít v hlavě klid VILe

    • A Hitler byl Rakušák.

     • A vám by taky neuškodilo napsat třeba "pan" Hitler, když už tak označujete i toho vašeho guru - zeMANa.

      • KIMCID

       Nevím kdo je guru zeMAN ale vím kdo je prezident Zeman.Hitlera panem muže jen oslovovat jeho přivrženec ,tudíž nácek a zločinec.Vy jste zločinec?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit