Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasně. celý sever Moravy dodnes s láskou vzpomíná na Poláky, zejména, jak nám kradli pohraničí, jo, to jsou vaši přátelé, svůj k svému
  • Dočkej času,jako Jarda Klasů.Zatím si můžeš dávat revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným doma denně cvičit.A to prtoto,až nás národ zavolá do ulic už jsi měl v rukou ten řádný revoluční švuňk..
  • no to tedy trefili, Dubček vážně zradil, ale protože byl zhola neschopný, jako Gorbačov, takové hlupáky ze sebe vydává systém elit a ten tady skutečně byl, jenže neměly tehdy elity zdaleka tolik moci, co si přivlastnili ti dnešní mocipáni
  • jasně, pro soukmenovce to musí být bolestivé téma *2* *2*
  • copak českého, ale Němci dostávali pravidelnmě na frak *15* *15* *15*
  • děkuji, milá Luiso T. , že tak doslova potvrzujete moje slova o tom, že násilí v Maďarsku přišlo nikoliv od komunistů a nikoliv od Rusů, Převelice děkuji *2* *2* *2* *2* *2* ještě dodejte nějakou historii o tom, jak to ubozí maďarští bouřliváci pověšené, ale živé komunisty párali. Lidoví milkicionáři se obsazení naší země vojsky VS neúčastnili tady máš ještě mezery ty dobrá duše.
  • ono nejprve byli napadeni komunisti , pak byla občanská válka a pak přijeli Rusové a zklidnili to - co jiného dělá USA? jenže s tou výhradou, že USA tam zabíjí jako o život ale nic neumí zklidnit.
  • "se sovětským svazem na věčné časy,a nikdy jinak!"..vždycky jsem nad tím heslem kroutil hlavou a dnes na stáří jsem ho pochopil! vs není,rvhp není,sssr není,s ruskem nesousedíme,ruská vojska tu nejsou a my pořád meleme o rusku,vášnivě,s láskou či rozhořčeně,každý den v telce na internetu,o munilosti,o přítomnosti,prostě fakt jsm es tím ruskem na "na věčné časy", mám příbuzné ve vídni a tam o rusko se nikdo nijak nezajímá,ikdyž ruských,kazašských,gruzínských aj. firem je tam dost,a když vídeňáci přijedou k nam tak kroutí hlavou: "co furt s těma rusama máte?"
  • Chce to krutou revoluci.Pak hned důchodcům zrušit volební právo,se zdůvodněním,že toho ,za svůj život,budoucím generacím zkazili dost.Pak urychleně přejít na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.To znamená,že každému důchodci,který pomáhal lumpům ke korytům a stávající kapltalistický svinčík nainstalovat a nic neudělal proti,bude vyplácen zasloužený a spravedlivý důchod ,jedině na holý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví budou mít uvedení zlumpačelí důchodci nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Tak zbydou peníze na splácení starými lumpy nasekanách dluhů.Bude to chtít též tvrdé znárodňování všem,kteří od údajné revoluce nahrabali.Včetně znovuznárodnění majetku restituentů.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.Protože ti co, díky lhostejnosti společnosti, nakradli miliardy,s nakradeným zdrhnou,tak zbývají jenom důchodci jako kádrová rezerva na splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Když nechali důchodci lumpům u koryt vše rozkrást,tak budou prostě sušit hubu.Mladá generace si nadále na debužírování důchodců dlužit nebude.To si raději začestprácuje.
  • ano, takvé seznamy byly a to na kažém okrese, jako v Maďarsku - komunisty chtěli věšet, přijeli tehdy v pravý čas.
  • to natočil Spielberg tenhle thriller?
  • qle nebojte se, netřou, jen vidí jiné, jak třou a myslí si, že to není správné
  • a kde jste se s nimi kamarádil? *2* že je tak dobře znáte,já za tím uralem byl půl roku a v pohodě... *4*
  • vaše informvanost je úžasná, Rusko je největší evropský stát - to ví absolvent speciální školy
  • Herman ,pokud nejsi tecka ,Sorry;ale TECKA zadela /nemohu to napsat jadrne Cesky/
    kazdou diskuzi na jakekoliv thema ,a ani chudak nevi ,jak je hloupy a trapny.On totiz zapomina
    svuj NICK a krade vsem ostatnim a pod nimi pise.Muj si tez parkrat privlastnil,ani mu nevadilo,
    za me chybi hacky a carky .Takovy je INTELIGENT.
  • kdy budeme vzpomínat oběti našich okupantů po světě (Afganistán, Irák, Jugoslávie....) taky by si to zasloužili a možná víc než to naše bebí
  • *1* *1* *1*
  • Naneštěstí jsem v životě poznal dost Rusů a poučení je jediné. Čím jsou dál , tím líp. Nejlépe za Uralem .
  • Tečka dostal napít vodky a tak tady perlí a chválí ruské fašisty. *1* *1* *1*
  • To je vysvětlení jako noha. A spíte dobře , závratě nejsou ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší