Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni víme,že Vandas prezidentem nebude! Jen tajně doufám,že komunistický zločinec Klaus bude v budoucnu odsouzen za vše co této zemi spůsobil.Byl bych velice spokojen s trestem smrti a skonfiskování jeho nakradeného majetku.A když né,tak se snad alespoň najde někdo,kdo by ho mohl zastřelit.
    Tato zem potřebuje změny a to dosti razantní a hlavně morální.Historie se vždy opakuje a to mne z lehka uklidňuje,protože v minulosti se vždy našel někdo,kdo se vším pořádně zamával.Občanům této již prohnilé země nic jiného nezbývá,než doufat,že v blízké budoucnosti někdo takový přijde a uvede věci na pravou míru.Jinak je konec.!!
  • Lepší Vandas než ty zprofanované kreatury, které znova sdělovací prostředky vyzdvihují.
  • "Myslím si, že opravdu není možné pokračovat v negativní trendu posledních 20 let, takže je nutná změna, a pokud má přijít, tak logicky od hlavy státu," prohlásil Vandas. jeho prioritou by prý byl národ,
    ----------------------------------------------------------------------------------
    ovšem jaký národ má konkrétně na mysli?
  • I když já bych Vandase nevolil,protože,když mu zakázali zpívat jednu písničku,tak přeladil na jinou notu a žene se k politickémo korytu dál.Přesto myslím,že se ke korytu prezidenta ženou i tací dardbáci,že i Vandas bude v prvé polovině,mezi těmi úspěšnějšími kandidáty.
  • Zase jen další "kreatůra". Kdy už se přihlásí někdo normální? *6* *7* *8* *9*
  • Prezidentská funkce je slabá na to,aby se něco v této zemi změnilo...Změny a vláda naší země se už dávno děje jinde....v bankách,energetických společnostech,obchodník řetězcích.....Poslanci i celá v
    • vláda jen vykonávají zadání od mocných a bohatých...
  • Prezidentování se tu jaksi profláklo ... Já chci krále a to není ten kdo sežene 50 tis podpisů ale ten kdo pro občany něco udělal a to je problém skromného člověka který nechce ani mzdu *6*
    • Ja bych byl taky pro krále.
      • no já bych byl raději pro králíky a dřevo...Bude hlad a zima...
  • Asi jste zapomněli, jaké to bylo za komunistů...
    • Evičko tak schválně, jak? Chodil jsem do práce a vydělával jsem si slušně. Banány jsou již dávno přežitek a moře nemán rád! Měl jsem lékařskou péči, zubaře. V podniku byl kulturní referent a lidem tomvyhovovalo. Byla oslava MDŽ. Nebyla barevná televize, videa, auta, kola a obkladačky. Všude se podplácelo jako dnes. Bordel jsem nedělal. Komunistou jsem se nestal. Kdyby nedošlo k rozvratu v roce 89, KSČ by musela reagovat vč. SSSR a trh nějak upravit, cestování asi také! Teď jen nadáváme ale jen nadáváme.
  • Taky bych ho volil, rozhodně by byl lepší prezident než Němcová Schvarzenberg nebo Fisher.
    • pokud máš rád rasismus a násilí bude to pro tebe vhodný kandidát !! *7*
  • Byl by lepší než všeználek a světový ekom a světový ekolog. Akorád bys musel klepat obě letušky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit