Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co dostanou členové správní rady? To se rači ani nezveřejní
  • To se to podniká, když nemám konkurenci a není to moje. Jednoduše zdražím lidem a budeme mít zisk, a dividenda. Vždyť to nejsou žádní ekonomové, to by uměl každý, ať se jdou bodnout s celým NERVEM, vždyť v této republice není žádné plánování, jen chaos a bordel. Novodobí otrokáři, propadáme se na východ, celá republika je již vykradena, ještě změna na Euro, tam taky vyberou.
  • Nějak mi nejde do hlavy proč mám platit dividendy státnímu podniku,to jsou ty zdůvodnitelné náklady na el. energii???? *16*
    • Seš chytrej! Chtěl bych být jako ty! Jak to děláš?
  • Dividendy musely zákonitě klesnout, abychom jako občané a spotřebitelé energie uhradily dluhy Čezu v Albánii, Bularsku a co já vím kde ještě. Potom musí mít tuneláři z "menežmentu" na zlaté padáky. "Premiér" Kalousek jako majoritní vlastník Čezu může opětovně zvýšit energii pro prostý lid. Nebo zase můžou vydat nějaké restituce jako naposledy církvím. Chemik a svazák Nečas nic jiného neumí.
    • Určitě musely zákonitě klesnout, aby jsme občané uhradili dluhy. Akorát nevím, z čeho vyplácejí ty dividendy - z dluhů?
      • ČEZ žádné dluhy nemá
      • ... ne z dluhů, z čistého zisku, který vyždímaly na odběratelích ... vydělte si 15 miliard počtem odběratelů a je to ... *10* *10* *10*
        • A je to? *1* Ty mi jsi božínku ekonom, pojď na mě z boku
  • Já jen tak---jaksi je tady poslední doou málo zúčastněných (např. chybí mi Pišta). Že by někdo chtěl zjistit vodkud jsou příspěvky tady na Tiscali?
    • Taky by mě zajímalo vodkud jsou příspěvky tady na Tiscali. Třeba by to chtěl někdo zjistit. Že by Pišta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit