Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten blbec s tisíci mínusy je jistojistě teplouš Semjon Gayínek!!!








    PCHE !!!
    • je to on

      a je dobře, že jsi zpět, ten potupný dvouměsíční ban co ti napařili byl pro nás peklo, nebyla tu ani noha
      vítej, vítej Samjon Gájínek nikdy nespí *3*
  • V poslanecké sněmovně dnes za ČSSD sedí František Adámek V letech 1979 až 1990 byl členem KSČ, v prosinci 1989 byl zvolen do funkce tajemníka ÚV KSČ. Následně vstoupil do KSČM a v letech 1990 až 1992 byl poslancem České národní rady.
    A takovej člověk předkládá zákony EU jako hotovou věc.
  • K politikům,kteří ve Sněmovně dřepí už od "malička",jako je Kalousek,Němcová a další, by se spíš hodil název političtí mastodonti. Když je voliči vykopnou ze sněmovny objeví se v senátu a když skončí v senátu, putují do nějaké zbytečné státní instituce třeba do Ústavu pro výzkum totalitních režimů. Je to uzavřený kruh, ze kterého političtí mastodonti se dostanou jen nohama napřed.
    • K tomu kdo by chtěl řídit stát jako (svůj) podnik a hlásá tedy fašismus, by se spíš hodil název Mussolini.
      • Sakra ty jedeš Sajmon!
  • Tak kdopak mi tu převzal jméno, je to trapné!!!!! Psal jsem jeden příspěvek a ejhle, ony dva až tři další od nějakého cizáka. To už není normální....
    • přéééésně, ale kde máš tu zelenou značku při registraci nicku ?








      WOW !!!
  • 25let nás tu krmili demokracií,pravdou a láskou jež vítězí,utahování opasků a břucho stále prázdné,takže ano raději koblihu,než jitrnicu Kalouska,Holobrádka,Sralbotku,Prdiplínu,zloděje z ODS..........takové jitrnice jaké svět neviděl.
  • takle se musí na sluníčkáře *10*

    http://www.reflex.cz/clanek/historie/79405/11-kvetna-1945-sovetska-vojska-byla-v-praze-jen-par-hodin-kdyz-zacalo-zatykani-a-odsun-do-gulagu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    • přéééésně

      fenomenální článek






      WOW !!!
      • se ti nedaří co teplouši Sajmone?
  • Kdyby by tu nebyl Babiš, tak by žádná krize nebyla!
  • Celý svět teď vzhlíží k Zemanovi, je to borec, díky prezidentům Putinovi a Zemanovi je zase na světě blíž k míru.
    děkujeme
  • ta umí moc pěkně slibovat! A když to od ní člověk nejmíň čeká, zaujme klíčový a čistý postoj! Taky se umí moc pěkně orientovat v politické krizi. Strčí prst do huby, následně zavětří jak starý indián a hned ví na čí straně stát. Strana dlouhodobě zavedených obecních křiváků má převeliké šance na úspěch.
    • No jo, ale když někdo rozdává koblihy nebo mluví sprostě a přiťukne si s Becherovkou, to je pak něco jiného, že.
      • Slivovicí, blbče
        • To zloděj nicku a sprostý hulvát:
          Zapomněl jsem, že má diabetes a tak nesmí jíst a pít sladké a proto přešel z Becherovky na Hruškovici. Je to tak, milý příteli? *4*
  • https://www.stream.cz/stream-fun/10017417-babisovy-dobroty-andrej-se-konecne-uplne-odhalil
    • Hezké video. Udělalo mi to chutě a tak jsem si uvařil kafe a dal si k tomu dvě koblihy. *2*
    • ten song na konci *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit