Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uzurpátor zachvatčik Jaceňjuk je UA presidentem, asi jako byl opičák Mafuka ředitelem ZOO, když s klackem a gorilama obsadil ředitelnu... *12* *12* *12* *16*
    • chudáku, ani jsi si nestačil odmontovat zlaté kohoutky, proto tak okupante pliveš špínu okolo sebe jak se dá. a mluv česky, tady se tak mluví.
      • od feťáka to sedí *15*
        • zase mimo Bilaku, zůstaneš šmejdem i kdybys mě označil za bůh ví co, už ty tvoje žvásty nezabírají, jinak jsem odpůrce zločinců z ODS a TOP09 a jiných přebarvených modrých komunistů, to kdybys mě chtěl nálepkovat tímto směrem
  • Až si ukrajinci rozkecají,že rusové nabídli Krymu 8 miliard,tak si ještě užijem legraci.
  • KIMCID
    http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/330925-nemci-se-vyrazne-podileli-na-vyzbrojovani-syrie-chemickymi-zbranemi.html
  • Tak jsem se vychrapal a zacinam prudit, ja vam dam vy pitomci a ukazu vam kdo je tecka a co umi.
  • tak "vládají". U nás také vláda jí jenom to, co jí chutná...
  • Kromě toho krymské orgány měly oporu ve známém kosovském precedentu, v precedentu, který západní partneři vytvořili sami, jak se říká, vlastníma rukama, kdy v situaci, absolutně analogické situaci na Krymu, uznali odtržení Kosova od Srbska za legitimní a všem při tom dokazovali, že žádné povolení od ústředních státních orgánů k jednostrannému vyhlášení nezávislosti není potřeba. Mezinárodní soud OSN na základě bodu 2 článku 1 Charty Organizace spojených národů s tím souhlasil a ve svém rozsudku z 22. července 2010 zmiňuje následující. Cituji doslova: „Žádný obecný zákaz jednostranného vyhlášení nezávislosti z praxe OSN nevyplývá“ – a dále: „Obecné mezinárodní právo neobsahuje žádný použitelný nástroj k zákazu vyhlášení nezávislosti.“ Všechno je, jak se říká, naprosto jasné.
  • Kourim si ho sam uz mne odhalili ze jsem i tecka, ale kdo z vas to umi vy pitomci,,?
  • ...tak se z lesa ozývá. Nebo také každá akce vyvolává reakci, to zase říká fyzika. rusové budou litovat a možná nakonec rozsápou Adolfa Hitleroviče Putina.
    • Adolfy Hitlery máš na Wall Steetu, Merklová je zastupuje v německé EU , na Ukrajině fašisty banderovce zastupuje Dmytro Jaroš a u nás fašisty banderovce klidně zatupuje Oleg Zajnullin , místo aby naše policie konala, tak se ukajinský fašista v pohodě zůčastňuje manifestací na podporu současné vlády v Kyjevě. O jakou vládu tedy jde je jasné, vy pravicoví fašističtí šmejdi, co tu píšete, tekčko, NOTE, kočičáku, vše pod jedním nickem. .
      • trapáku už nevíš jak strašit, jenom opakuješ ruskou mantru o fašistech. Všude je ty kopyto vidíš, když se ti v EU nelíbí tak pakuj s Klausem a mazej domů.
  • Jeste si ho vyhulim a pudu spat vy blbci.
    • maminka ti málo nadělovala na zadek
  • http://magazin.aktualne.cz/video-hranice-evropy-behem-tisice-let/r~3aae557caeb111e3ba33002590604f2e/r~4f2a2264aeb211e3892b0025900fea04/
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit