Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpoutat pozornost, mezitím co celá republika sleduje Bártíka jak jede na Kočí a John to na vlastní voči všechno viděl se dějou lumpárny o kterých se dovíme tak, že ČR dluží o bilionek víc.
  • Zančne nám nyní pan Bárta či ABL zveřejňovat záznamy odposlechů, anebo jsou již bezpečně "zabezpečeny"....
    • Ale to memá žádnou důkazovou váhu. Bylo by to jen pro pobavení
  • kdo se na každýho z tech ..............podívá musí uznat ,že jsou to ..............vlezlící zneužít využít kde se dá
  • Co výrok, to perla. Opravdoví "státníci" !!! Vhodní leda tak ke stání ( třeba u soudu ).
  • Bárto odkloň mi také půl melounu,já tě neprásknu a budu mít na vajíčka.A manželka říkala,že ti upeče mazanec.Máš si říct zda má být s pilníkem nebo s flaškou českého poctivého Rumu.
  • Pro zprávy tiscali - ne všichni jsou v tomto absurdistánu ovčani.
  • Už nemáte havla, tak máte zase nějaký jiný plebs. Mě by zajímalo spíš, kdy bude tenhle blbej dobytek řádně potrestán za likvidaci týhle všivý země *16*
  • Celé je to uhozené. O čem to vlastně je. Někdo dal druhému vlastní peníze a on ho za to žaluje. Vždyť je to šaškárna. Když to ta prostitutka nechtěla tak si to ani brát nemusela. Co s tím teď má dělat soud. To jako když dám dítěti kapesné tak to může být bráno jako úplatek nebo co.
  • Proč jí říkal aby si to přepočítala?Když si neřekla kolik chce ---Ta dáma lže,až má červené tváře.
  • Hned, jak vyblil ten blud o malé velké místnosti, měl dostat flastr. To musela být šaškárna. Bylo to veřejné, když jsou VV Věci veřejné? Spíš Věci Neveřejné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit