Přejít na výpis diskuzí

Přehledně: Kdo komu bral a kam utekly hlasy. Nejvíc 'loupili' ANO a Piráti

23.10.2017 10:56
red 5 příspěvků

Pro Andreje Babiše (respektive hnutí ANO) letos hlasovalo 1,5 milionu lidí, o půl milionu více než v roce 2013. Přitom mu ale pouze půl milionu voličů zůstalo od minule, půl milionu jich tedy ztratil. Místo nich ovšem dokázal přesvědčit milion jiných, píše Michal Škop na webu Hlídací pes 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakou matematiku používá redakce Tiscali, když tak přesně ví, z které strany kdo odešel a kam. Zejména, když volby jsou tajné a nikdo se nikomu nechlubí, proč nevolil ty, co minule. Prapodivná matematika.
  • Největší nárust hlasů ma ANO od věkové skupiny 60 a více let. Takže to je ten pokles u ČSSD a KSČM. Babiš slíbil navýšení důchodů.
  • jak pan Okamura nevpustil novinářský balast do volebního štábu. Ještě větší byla jak lidovci nasadili do voleb vyhlášeného kolaboranta Daniela Hermana. Tento lidovecký odpad chtěl do parlamentu. Ten který se druží se skopčákama. Ještě větší legrace přišla, když těm co furt tvrdili že NEUHNOU uhli voliči a drzého M. Kalouska vyloučili. Panečku to je brzda pokroku! A nyní je sranda jak si ODSáci hrají na pomalu vítěze voleb. Blb zůstane blbem, v ODS platí dvakrát!
    • prý Herman bude ministr zahraničí
  • Co je to za blábol?
    Lidé šli volit dobrovolně a ze své vůle.
    Jaké loupení?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit