Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jsem nadšen, že bezdomovec, který zde pořád dlí, pochopil, že se mu již nebudu věnovat :)))
  • No a já si myslel, že je Instagram nějaká nová odvozená jednotka soustavy SI.
  • nám tady ventiluje své zpackané výlevy chorého mozku to co si říká bijec. Jinak Rudyn Hrebeňár malý šedivý skřet z Lidické 1332 v Ostrově. I vlastní dcera Denisa se jej zřekla. Krásný život vyvrhela, co?
    • ).(
    • ).(
  • ).(
    • přééééésně


      vivat Putin





      WOW !!!
  • nechápu ty závisláky co tu sedí 24 hodin denně *7*
    • přééésně, ani já ne


      PCHE !!!!
  • Hmm, závislák asociál. https://www.facebook.com/hrebenarjiri
    • ).(
      • Hmm, potrefená husa.
        • ).(
          • ty místní špinavec z Ostrova, Rudy Hrebeňár tady nyní budeš! Protože je to jediný způsob jak se můžeš spojit s lidmi. Víš že v Ostrově se ti všichni posmívají a prstem ukazují.
            • ).(
            • ).(
            • ).(
  • Pestrá přepestrá je paleta uživatelů soc. sítí. Důležitý je odstup od internetu, nevysedávat u internetu většinu dne nebo po nocích. I v exhibování na sociálních sítích platí zásada přiměřenosti, zejména co do času. Dobrý přispěvatel je ten, co si dokáže zachovat nadhled nad urážlivými příspěvky osobního rázu, různými jedovatými invektivami a dalšími internetovými ataky. I největší sobec a exhibicionista se postupně přizpůsobuje nepsaným, ale o to platnějším pravidlům internetové diskuze. Cenzura na soc. sítích je nástrojem totalitního způsobu myšlení a lidské dekadence.
    • ).(
  • Jsou 'závisláci' na sociálních sítích asociálové? Ne, jsou to zakomplexovaní magoři, kteří musí svou blbost ventilovat.
    • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit