Přejít na výpis diskuzí

Překvapivý odchod Valachové: Demisi oznámila po rozhovoru se Sobotkou

9.5.2017 16:52
luk 41 příspěvků

Ministryně školství Kateřina Valachová podá k 31. květnu demisi kvůli aféře s fotbalovými dotacemi. Nechce dle svých slov poskytovat ministrovi financí Andreji Babišovi záminku k tomu, aby odváděl pozornost od svých závažných problémů. Odchod z kabinetu přitom oznámila nečekaně, ještě odpoledne přitom...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.servit.9
  Á takže již sehnala byt???§§§! S Mamánkem budou přerozdělovat na volby?
 • Sobotka a ČSSD se snaží vylepšit image.Pro vysvětlenou-Image je to, co člověk potřebuje, aby si druzí mysleli, že je tím, čím by rád byl.
  • Nemá vylepšit co nemá.
 • Nedomnívám se, že rezignace Valachové bylo překvapením. Její náměstkyně, blízká přítelkyně, je vyšetřována ve vazbě za zpronevěru skoro 700 milionů korun. Musela o tom vědět jako její blízká přítelkyně a tudíž bude za rozkrádání dotací mít spolupodíl, pokud se vina prokáže. Proto Sobotka úřadoval a radil. Pokud by to vyšetřovala nezávislá policie, a ne ta, kterou má pod palcem kejklíř Chovanec, jistě by se dokázalo, že všichni věděli o všem a každému to jistě hodilo nějaký "meloun". Sobotkovi jeho snaha ukázat socialisty jako pravé vlastence, kteří se obětují ve prospěch všech, nakonec vyznívá, že se všichni socialisté, kde se dá, i na ministerstvu školství, starají především o sebe a možno nakonec trochu i o stranu, protože ta je v dluzích až po uši. A že je Babiš odstřihl od penězovodu pro ČSSD, nemohou mu to odpustit. Ale volby budou spravedlivé a ukáží, co si občané myslí o politických kejklířích na čele se Sobotkou a Chovancem.
 • Dobrý politický tah...
 • SLÁVA! Konec inkluze v Čechách a vše se v dobré obrátí??? *1*
 • ...a vtělila se v drobnolistý kvítek a za Peltou pro apanáž chodila *14*
 • Probůh, proč tisk píše, jak je překvapen z demise Valachové, když udělala takovou botu. Snad jenom naiva nevěří, že nevěděla, co její přítelkyně náměstkyně děla s tolika miliony. Proč není médií a politiky podezírána také z toho, že zajisté za mlčení musela dostat také nějakou "malá domů"? Za to samé Babiše odvolávají do choroty, ale za to samé to u Valachové neočekávají. Faleš médií a politiků nezná mezí..
 • V demokratické společnosti standardní model - pokuď se na ministerstvu objeví něco podobného, jako "problém s financemi ve fotbale" (hodně velký eufemism pro zlodějnu!), tak šéf úřadu podává demisi. Totéž bych očekával od šéfa příslušné sekce ministerstva - což je výkonný úředník, za toto zodpovědný (i když dotyčná dáma byla po vzetí do vazby funkce již zbavena, právě paní exministrem Valachovou) . . .
 • Loď čssd se potápí a kdo má rozum už jí opouští.
 • Politická "inkluze" zvítězila a bafuńáři taky. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit