Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AKrQueen

    V naší vlasti jsou důležitější věci na řešení než řešit Babiše! Humbuk je vždy před volbami a to není férové. Většina politiků má kostlivce ve skříni. Každý máte plnou držku slibů a kde nic tu nic. Ti co tu vládli od roku 1989 po sametové revoluci, tak já se ptám kam až to do táhli apod.  ?????!!!!!! Napsala bych to i sprostě raději ne!



    • vanhorne

      "tak já se ptám kam až to do táhli"

      Dosadili byvaleho agenta STB Burese na verpanek predsedy vlady, to je malo?🤣

  • Sněmovní komise? Tak to jsem klidný. Ti ještě ani nezjistili jak jim jedou autobusy do práce. 

  • KIMCID

    Tak co vyhraje volby a místní trollové se můžou posssrat.A to jim přeji.

    • vanhorne

      "A to jim přeji."

      Dej a bude ti dano, prej a bude ti prano. Asi to stare rceni neznas, ze? Ono to prani co tak prejes, byse ti take mohlo splnit. Proto ja rikam, at zije estebacek Bureš.🍺

      • KIMCID

        Jak říkám přeji vám to. Já žiji ve dvou zemích, tak že já mám vždy volbu a možnost.

        • ... takže...

          • KIMCID

            Tak že nic mě je pravopis u zadele. Jen tobě to nedošlo soudružko učitelko.

  • "Pandora Papers" - ta rádoby  "tisková"  (pseudo-)  agentura 

    v úrovni JPP (J edna   P aní   P ovídala) - opravdu hodnověrný

    zdroj informací...

    • Ale my už dávno víme, že:

      od nástupu ing. A. Babiše a jeho vlády k moci se 

      - minimální mzda se zvedla z    8.500 Kč na 14.600 Kč

      - průměrná mzda se zvedla z  25.768 Kč na 34.116 Kč

      - průměrný důchod se zvedl z 11.065 Kč na 14.326 Kč

      ---------------------------------------------------------------------------------

      Proto je zde v diskusi zajímavé, že hodně lidí, co jim byla zlepšena životní úroveň, dokonce i hodně z těch co mají kvalitní zaměstnání - a to i ve státem zřizovaných institucích - se  staví do opozice proti panu ing. Andreji Babišovi. . . 

      Dokonce  i  zde   plkají své nesmysly v této diskusi . . .

      • Tondo - kopírka stále zaseklá ...?!

      • vanhorne

        Ta kopirka musi mit vodni chlazeni, jinak bez chladice by pri takovem nepretrzitem provozu uz davno doslouzila. Antone, 🍺

        • On už je "přihřatý" i janak.

          • Jestli ten 4% prasák nejsi Ty.

            Urážka nejhrubšího zrna z tvého PC je i žalovatelná...  

          • Odlišně od Vás vážení kritici, poznámky a příspěvky pana doktora Janáka jsou věcné a mají většinou smysl. 

            Pokuste se nejprve podívat do zrcadla prosím. 

            • vanhorne

              "Pokuste se nejprve podívat do zrcadla prosím." 

              Je to marne, vsichni tam 🍩 neuvidi, bohuzel.😂

  • Agent Bureš hrozí  - pokud se mi do půlnoci neomluví, všechny je zažaluji...

    No není to směšné - megazloděj a megalhář dává ultimátum...

    • vanhorne

      "Agent Bureš hrozí"

      Ten se pro to estebacke remeslo narodil, lhani, vyhruzky, zastrasovani, podplaceni, vydirani, zaklekavani holt, STB to byl nejaky vzdelavaci ustav, to nebyla zadna pomocna skola.

      "Ukážu, za co jsem koupil nemovitosti", řekl Babiš. Chce nechat mluvit Finanční analytický úřad. Urad, nad kterym ma kontrolu ANO. Tesim se s jakou pohadkou ten jeho FAU vyrukuje, jak kristalove cisty estebak ke chaloupce za sedmery horami a sedmery rekami prisel. To bude poctenicko.😂

      • No - ono ANO = tedy agent Bureš, má kontrolu nad vším...

        To byl důvod, proč šel do politiky ( i když nechtěl
        ) mít všude své lidi, mít nad vším kontrolu - to se to pak podvádí...

      • 👍

  • "velký bojovník proti korupci a unikům daní ", tak ještě dlouho to budeme čobolákovi z eštébé žrát ? Komunistickej ksindl" miliardár len z vlastej driny ", zkratka AB .😎

  • vanhorne

    Co ti vytecnici chteji resit?????

    Ti se nezmuzou vyresit ani toho saska Volneho, ktery tam porad volne pobiha. Burese uz take resili nekolikrat, co vyresili capital 'H'. Parta trapnych zadarmo drahych resitelu. Ti to vyresi asi jako Hamacek vyresil Vrbetice.😂

    • A jako Brabec ,do pár hodin, vyřešil otravu Bečvy...

      Zkrátka - to jsou poskoci StBáckého agenta...

      • vanhorne

        "A jako Brabec"

        Saroch take neni marny. 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit