Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toljo blíží se doba,že tyto zlodějny zaplatíš ty a tvoje rodná ODS.
  • Z cizího krev neteče .Poslat je kopat uhlí, ale holyma rukama.
  • Po revoluci čeká všechny lumpy,kteří pomohli tuto zemi zbídačit,takové tvrdé znárodňování,že uvedené odměny budou ve znárodňovaném balíku úplnou nulou.Je třeba rodům všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci,nebo jinak tuto zemi zbídačili,naoridnovat takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Mladá generace bude se starými lumpy jednat hrdě a hlavně tvrdě.
  • Tak co soudruzí, už jste poslali po pětikoruně na tu komunistickou rezervaci v Asii?
  • Pane premiére Rusnoku máte plnou pravdu ale podle bývalého premiéra Nečase oni dřeli jako koně i když si to většina lidí nemyslí, vždyť oni dělali jen svoji práci oni nedělali nic navíc. Ve sdělovacích prostředcích bylo řečeno že by se za ty peníze dalo opravit třeba 250 km silnic když některé úseky připomínají tankodrom, kolik by se nakoupili potřebné věcí do zdravotnictví, kolik by se mohlo přidat důchodcům, to ne (mám na mysli vládu P. Nečase) kromě těch tupých hlav z TOP kdy např. Mgr. Helena Langšádlová která prohlásí ,, ať jsou důchodci rádi že jím vůbec něco přidáme (100.- Kč),, - MUDr. Gabriela Pecková ,,oni staří lidé jsou zvyklí trpět, trpěli za války, tak můžou trpět dál, oni potřebují duševno , peníze nepotřebují,, - doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.,, nemocné a staré lidi je třeba odstranit,,.
  • Vědět, že zítra jdu od válu a rozdat 250 miliónů na odměnách sobě a svým nohslehům, je prachsprostá krádež. Normální pracující si mohou o nějakých odměnách nechat jen zdát. A to, na rozdíl od některých vládních úřednic, opravdu dřou jako koně.
    • Je to příznačné - většina náměstků na ministerstvech je totiž z ODS. To už se nedá nazvat politikou, ale egoismem moci jedné strany.
  • Volim KSCM!
    • Já také. A kdo volí ods a top je primitiv.
    • To ti z toho vedra jeblo??? *11*
    • Přesto mi tě není líto, blbe!
      • Volím flecka. Líto mně tě není.
        • Seš jenom malej tupej bolševíček, neschopnej samostatného života...
  • Zemanovo chapadlo Rusnok je soudruh na svém místě, kritizovat umí, a kritizuje na co se mu ukáže.
  • Jo jinak Nečasi si se vyjádřil že proti vám a Nagyové stojí dobytek a s...ě tak to jistě jsi myslel na sebe a tu tvou šlehačkovou ženskou.Naše prachy šli na vaše hrádky ale hlavně že jste vláda která šetří za každou cenu.
  • Proč nerozdat odměny když z cizího krev neteče.Dřeli jste v kancelářích jako koně a kolik kobyl bylo zapotřebí to už nám neprozradíte.
    • placená korupce v parlamentu-
      politici v zóně volného zločinu ..
      mor Klause jej nakazil
      smrtelnou nemocí,
      černé EGO šíří se krajinou
      jak LEGO
      • To už tady jednou bylo, že ? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit