Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se netýká jenom Prahy "Pražáku"Jinak se s Janičkou koupej i v pančáku, já ti nezávidím.
  • Máte naprostou pravdu,protože o tom něco vím a nemůžu pochopit ,co se tady stalo s lidmi v listopadu 1989,kdy snad došlo k totálnímu vymztí mozků dosazenými gaunery kolem chátry a havrana za puče kolem prognostického ústavu a komunistů u komunistů.Dnes jsem viděl tzv. podnikání vietnamského občana v Kauflandu při slevových akcí pro občany tohoto absurdistánu.Vše co bylo v akci skupoval v nehorázné výši a zřejmě bude prodávat na vesnici o několik km dál za neakční cenu,případně dráž.Tomu by můj otec řekl podnikání na ruby,ne ruka trhu jako všeználek z prognosťáku.To je ukázka toho co se tady stalo a nejen ve vodě,ale v plynu,pivu,cukrovaru,zkrátka ve všem a o to asi šlo v roce 1989.
  • Proč brečí, vodu výhodně prodali za jidášský groš. Oni by zase potřebovali změnu vlády ,aby jím někdo natáhl nové potrubí.JE staré několik desetiletí a bude se to kazit pořád více. Zisky z vybudovaných vodovodů do zahraničí a staré shnilé potrubí zůstalo Praze.Ono královské dělení jak ve filmu .Po čase ještě rádi zajdou s kýblem do Vltavy.
  • ta zlodějská pakáž přidá v půměru dvě stovky..... dobytek.......

    Jste k smíchu vládo i stím ministrem financí, miliardářem, estébákem soudruhem Babišem - Burešem:
    Jak kde berou vysoký průměrný důchod
    V přepočtu na Kč: Lucembursko 75 000, Norsko 44 000, Řecko 40 000, Dánsko 35 275, Švýcarsko 34 825, Itálie 28 525, Francie 27 700, Švédsko 26 500, Finsko 26 250, Island 26 150, Rakousko 25 650, Španělsko 21 925, Belgie 21 175, Německo 19 775, Malta 15 375, Slovinsko 15 100, Velká Britanie 11 500, Polsko 10 950, Česko 10 957 , Portugalsko 8 850, Slovensko 8 775, Maďarsko 8 300, Chorvatsko 8 100, Estonsko 7 200, Lotyšsko 6450, Litva 5 500, Rumunsko 4 425, Bosna a Hercegovina 4 275, Bulharsko 3 625 Zdroj: www.opojisteni.cz Albánie 1 375,
    Zdroj: www.opojisteni.cz
  • To byla teroristicka akce patriotu z Brutalu. Prasaci, treste se!!! *1* *1* *1*
  • I ten nedonošený tvor z inkubátoru slabého rozumu je také tvor boží a mějme pro něj porozumění pro jeho incestní zplození.
  • máte zato, že jste v r.68 nechtěli dát vodu našim osvoboditelům!
  • koupejte se ve svý blbosti *1*
  • Neboj se nácku, za čas poletíš až ti bude hořet koudel u (_i_). Pak ti ani Duka nepomůže.
  • Proč Pražáci pláčete, že nemáte vodu? Dělejte to jako já, pijte a koupejte se v šampaňském jako já s Janičkou a budete fit.
  • Když mi zajistíš, že bude stejně kvalitní jako před 300 roky ze studánek a studní, tak klidně, ex-dac-hňupe....
  • Jak čtu tvoji reakci anonyme tak hňup a blb jsi jenom ty *1*
  • Ti Pražáci si pořád něco vymýšlí.Co brečí ve Vltavě je vody pořád dostatek,tak kýble do rukou pepíci a hajdy pro vodu *4* *4*
  • Před převratem stál m3 vody 0.70kčs no a dneska? ta samá voda 97kč !!! Jako bych s tím třeba i souhlasil,když by se ty peníze dávaly třeba na čističky ale je to zahraniční majitel a peníze jdou jemu ale ono je to jedno ani naši zbohatlíci nejsou jiní ! No a Praha? Poslechněte si /kdo to ještě neslyšel/ jak Ringo Čech mluví o prodeji vodáren v Praze .A nejen vodáren!!
    https://www.youtube.com/watch?v=XVxChom52Sc
  • Svět po 3. světové válce. Lidi se vrátí do zvířecího stavu.

    Peníze se změní v toaletní papír. Lidi se budou rvát o kus masa. Opět vzniknou
    klany které budou okrádat druhé a bránit svou kořist před ostatníma.
    Nesamostatní Západní rozmazlení lidé naučení že vše je k dostání v obchodě zemřou
    pod náporem agresivnějších přírodních národů.

    Střelné zbraně nahradí kameny luky a praky. Tak to bude pokračovat dokud nějaký šílenec
    znovu nezačne budovat bordel pardon tržní civilizaci která opět zbraně zmoderní.
  • budeš bez vody, bez topení, bez benzínu už brzy *1* jo a ještě bez žrádla to bude konec cocotů v českým kráteru *1*
  • české kotliny je třeba odstranit "der tschechische Gesindl".
  • Odpoj se od vodovodní sítě a kanalizace, choď si s kýblem pro vodu do řeky a budeš ji mít zadarmo, hňupe!
  • Nikdo si neuvědomuje, že po tisíce let byla vody vždy zadarmo - a byla to dobrá voda. Kolik té dobré vody máme dnes? A kolik nás stojí? Dnes je to nejhnusnější vyděračství v národě. A žádnej zákon, natož ústavní nám onu základní lidskou potřebu zdarma nezajišťuje. Bohužel. Opět jen kšefty a kšefty především. To i oni fašisti a komouši v tomhle byli lidumilnější......
  • Pražáci budou pár hodin bez vody a vy z toho děláte zprávu dne ! Trapné !!! Lepší být pár hodin bez vody, než v zimě bez topení. Snad k tomu nedojde. To by bylo "vzrůšo" ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit