Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, aspon usetrim za internet. Pobyt v prirode je daleko lepsi a zdravejsi. Politici i bankeri mi muzou polibit r.t. *3*
  • Divím se, že na to před pár lety nepřišel i nejlepší ministr financí všehomíra. Zdanit se dá úplně všechno, vzduch, déšť, pohyb, sluneční svit atd. atd. A také to postupně zdaněno bude. Kapsy bankéřů, kteří vládnou světu, jsou bezedné.
  • televizi i rádio jsem vyhodil už před 15lety internet je bude následovat co nevidět *1*
  • Nadělají z toho, na internetu je jenom 2% pravdy, manipulovat se dá s jakýmkoli mediem, nemusí to ani zakazovat.
    • a rádio, kde je 1 procento pravdy a tou je předpoveď počasí a to ještě jen když se náhodou spletou
  • Jo jo ještě se dočkáme věcí, budeme ronit hořké slzy.
  • Za tzv. "totálu" odváděly podniky cca 70% zisku do státního rozpočtu, protože to byly státní podniky nebo taky národní podniky. Zkrátka nějak se státní rozpočet musel naplnit. Za 25 roků se jistě toho hodně změnilo, ale hlavně přišel kapitalismus a tomu se moc do státního nechce dávat. A tak stát to musí sebrat těm, kteří se moc nemohou bránit. Jenom snad nějakou takovou demonstrací. Pokud by byla nějaká taková demonstrace u nás a trvalo by to delší dobu, tak se to rozežene jako na "Národní", ale žádný převrat již nebude. A taky by nikdo nebyl souzen.
  • to je správné. Televizi, rádio i tisk máme pod kontrolou. Ovšem internet nám stále uniká. Ta holota občanská by chtěla pravdivé a objektivní informace. TOHO BOHDÁ NEBUDE...TO ZATRHNEME....nakonec by nás ještě za těch 25 let páchání svinstva chtěli volat k zodpovědnosti, no ne....???
  • Svobodný internet vadí všem vládám protože přenáší informace o zločinech
    režimu do celého světa. Dříve to měl totalitní stát jednodušší - zadrátoval hranice
    a zakázal vše zahraniční.
    Dnes není problém zjistit za pár sekund jaká je situace na druhém konci světa.

    Státy reagují tak že svět mění v totalitní akvárium tajných služeb - špehují nás na internetu
    telefonu a možná i na wc. Stop Gestapu a je jedno jak si zrovna říká!
  • U nás už se DPH za připojení k internetu platí. *1* *1* *1* *1*
    • a tam to není? No sakra, zase jsem o něco chytřejší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit