Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dzixy

    V honbě za ziskem různí bookmakři roupami neví coby. Co kdyby jednou vyhlásili sázku na to, kdy konečně část národa zmoudří a přestane věřit různým fake newsům.  A vítěz by se mohl stát prezidentem😇😎

  • kouřit číňanům a rusákům bude tahle kreatura do roztrhání těla..



  • Kdyby se tak někam nadobro vykouřil, to by by l prima rok 2021.

    • Naprostý souhlas BL

  • KIMCID

    A co jer komu po tom? Na Havla si někdo vsadil?

  • Tady na Tischcali je to pořád stejné. Plno havloidních  kreténů s tisíci nicků.

    • Copak to, mnohem horší jsou kr.téni zeMANoidní a BUREŠoidní, kteří stále vzpomínají na (pro ně šťastné) rudé časy, kdy se díky rudé knížce "nadčlověka" a vzývání rudého božstva měli lépe než normální lidé.

      Ještě dodávám: Je zajímavé, že server mi slovo "kr.téni označil za "nevhodné" a odmítl můj příspěvek, kdežto soudruh Kulihrach15 (patnáctiletý?) to psát může. 

      • Sajmone Občanský, vždyť ty si to můžeš smazat sám. Ty přece patříš k vedení nebo dokonce jsi vlastník Tischcali. Kdysi dávno si se tady chlubil a pak si mě smazal a to proto, že jsi si nechal říkat Simona. Byl jsi tenkrát nalitej jako žok, protože že jsi psal jako dítě z první třídy. Aspoň vidíš jaký jsi idioot...ha...ha...jo a můžeš mě zase smazat....

        • Kulihrachu15, nehodlám se s Tebou přít o Tvých, zjevně chorobných představách. Spoluvlastníkem Tiscali nejsem ani nepatřím k jeho vedení, bohužel, to mi přisuzuješ příliš mnoho. Žádnou Simonu také neznám. A jestli jsem psal jako dítě z první třídy? Hmm, pokud je to Tvůj dojem... A pokud si myslíš, že trpím idioocií, no je to také Tvůj názor...

          Do Nového roku 2021 Ti přeji pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti.

          🙂🙂🙂



          • No vy tady krásně a inteligentně diskutujete!!!

            Ale to  štěstí zdraví a zdravý rozum vám přeji!

            18.12. 1920 zemřel Alois  Alzheimer. Nikdy nezapomeneme.

          • Sajmone Obcansky, kdybys nekecal hnupe...ha...ha...


  • M.zeMAN1,

    jak může mít nafouknutá kola lafety, když je to štác…. Armáda se za něj musí stydět - i já jako důstojník.

  • Kdo pana presidenta vidí v televisním přenosu, 

    při chůzi a pod. - tak se táže, proč  nedbá své

    důstojnosti  - a neabdikuje...

    • ... proč neabdikuje...

      Protože je to egoistický, samolibý, mstivý, závistivý a hlavně senilní stařík, který není schopen  použít zdravý rozum...

    • Musíme odpovědět slovy klasika.....je to pana prezidenta soukromá věc a pana Janáka zbytečná starost. 😉

  • Je to páně presidentova privátní věc - a zbytku světa zbytečná starost!!!

  • vanhorne

    Mohli to vzit jednim vrzem a vypsat sazku i na Burese, jestli prestane lhat. Tam by byla tutovka jista, u Zemana to tak jiste neni. Ten do trafiky nedojde a kdyz mu nikdo  neprinese ani vajgla , ma po ftakach.

    • mun.go

      Každý politik lže - více či méně zastřeně. Nikdy žádnému politikovi nevěřte!

      • vanhorne

        "Každý politik lže"

        Ja vim, ze lhani je nemoc z povolani, ktere mozna pres 90% politiku podlehne. Bohuzel neni vubec nebezpecna, snad jen tim, ze je nakazliva, proto nemaji zadny zajem se lecit.

    • Soudruh Ovčák mu rád skočí do té trafiky a ještě mu dolije Hruškovici. Takové korýtko by jinde jen tak nesehnal.

  • Starého psa....... vždyť to známe.

    Co by tím vyřešil? měl by plíce jako dorostenec? Téééžko. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit