Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takovej Island nebo Novej Zéland ideální
    • Antarktida, stejně ti co v OSN dřepí jsou povětšinou namrzlý kkti!
      • zlej trolle, proč neustále píšeš ptákách a análech, tvoje homosexuální sklony už tu nikoho nezajímají ty přihřátá řípo
        • Ale to vís ze jó buzíčku, na tebe to sedí imbecile, chachacha
  • njn už každému došlo že v usa je to moc blízko k těm co rozkazují
    • přéééésně,také mě to došlo,viděl bych to sídlo na nějakém hezkém místě u Moskvy
      • Kecáš amrdóle přiblblej!!! *2*
  • U nas mnógo takich imbecílov kak ja!
    • Ale no to víš že jo Tečko :D
  • U nas bolšój glad. To vy v EU něznájetě!
  • A chjéba bůdět, fašísta Půtin?
    • MirekB
      Cleb búdět. U nas očeň uspešnyj urožaj, kolega fašist kanibal.
  • Pamela
    Menstruační tampóny, či vložky? Nekonečné dilema

    Vložky a tampony v čase

    · Egypťanky nebo Římanky používaly různé hadříky. Jako vložky, nebo tampony jim také sloužila tráva nebo papyrus.
    · První improvizované tampony si ženy do pochvy vkládaly už 1500 let před naším letopočtem. Bohaté dámy v Byzanci je rolovaly z ovčí vlny.

    · Do 19. se století nosily tzv. menstruační košile, měly na bocích rozparky, jimi pak byla protažena látka a cípy se svázaly.
    · První vložky byly sice savé, nikoliv ale tak dokonale, jako ty které používají ženy dnes, kdy "všechno" zůstane dokonale na svém místě. Různými pásy, ať už z textilu nebo kůže, se připevňovaly k tělu.
    · V roce 1930 už byly vložky na knoflík a po použití se praly. V této době se zároveň objevují první tampony.
  • jsem holka, ne chlap, ne holka, ne chlap,... sakra co jsem???
    • Pamela
      Já jsem holka Simona.

      a co jsi ty? Imaginární přítel zdejšího fandy Putina. Ten tě vytvořil stejně jako Tečku
  • Pamela
    ko ko dák pánové.

    Ženy jsou inteligentnější než muži, prokázaly testy IQ
    Ženy tak lze podle uznávaného výzkumníka amerického původu Flynna obecně považovat za inteligentnější než muže.

    Flynn si výsledek vysvětluje především tím, že ženy začaly dělat více úkonů denně než muži. Jejich různé a souběžné aktivity jako například péče o děti, zaměstnání, péče o domácnost a vzdělávání nutí ženy více přemýšlet, což rozvinulo jejich inteligenci, soudí odborník na IQ.

    Héééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééččč
    • je nám to chlapům platný, viď blbe???
      • Pamela
        Vám neandrtálcům tedy chlapům to není nic platné.

        Já jsem žena.
  • Pamela
    No Mirečku také jsem na youtube našla moooc zajímavé dokumenty.

    Vysoké Hry Ruské Mafie - 1 až 4
    Tajné spisy KGB o UFO
  • Reakce na Simonovy kecy o tom, že NATO musí pomoci bránit Pobaltí. Tady je dokument, který ty tvoje neustálé žvásty a lži vyvrátí a ukáže, jak se věci ve skutečnosti mají!!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE
    • Vyjádření k politice USA je velmi výmluvné. Gorbačov si rve vlasy , že se nechal oblbnout kecama západu o demokracii a ustoupit z pozic Varšavské smlouvy. Teď má nepřítele na hranicích a zbývá opravdu jenom bránit svoji zem.USA na nikom nezáleží kromě sobe.Jenom pár naivních lidí u nás si myslí něco jiného a různými lživými prohlášeními se snaží přesvědčit lidi, že nejlepší je , když se má pár lidí dobře a ostatní na ně dělají.
    • Pamela
      já jsem holka tedy ta Simona.

      Miloši to že máš jiný názor je v pořádku ale to že nejsi schopen napsat jediný
      příspěvek bez osobního napadení svědčí jen o tvé ubohosti.

      Pokud ti vadí holky tak se jdi léčit holkofobe
      • Nevnímám na rozdíl od tebe rozdíl mezi napadením osobním a skupinovým. Tvůj "příspěvek" a lži z této oblasti jsem jasně deklasoval dokumentem, který se nedá okecat. Takže tvých milion natapetovaných příspěvků srazil jeden jediný. Ten pravdivý, z jámy lvové. A je to také jistý argument pro to, že já, na rozdíl od tebe, za to neberu žádnou odměnu, anebo, možná ještě hůře, nejsem tak pitomej, abych opakoval milionkrát ty stejný lži.

        Pro mne si názorový oponent, ten oponent. V anonymní diskusi vůbec nesejde, zda jsi muž, nebo jiné pohlaví, jaký máš nick, ale to hlavní jsou fakta a ta já sdělil. Apropos, jsem šťastně ženatý muž a má manželka je žena.
        • Pamela
          Já jsem holka. Tobě to vadí protože závidíš že nemáš tak pěkná prsa.
          Máš postarší manželku a jsi neštastně zotročený tedy ženatý.
          Proto se tu vztekáš a závidíš. Musel by jsi hodně škemrat abych se nad tebou smilovala.

          Jednomu názoru říkáte dokázaný fakt jo? Směšné.
          Faktem je že rusko v době míru napadlo vojensky sousední stát a přivedlo svět
          na pokraj 3. světové války. Pobaltí o opakování Ruské hrůzovlády nestojí a proto
          po právu zbrojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit