Přejít na výpis diskuzí

Převaděči údajně sami potopili loď s běženci. Odhaduje se až 500 mrtvých

17.9.2014 13:18
24 příspěvků

Až pět set mrtvých si měla vyžádat tragédie na lodi ve Středozemním moři. Převaděči údajně úmyslně potopili loď zhruba 500 kilometrů od Malty. V moři mělo zemřít na 500 běženců z Afriky včetně stovky děti. Podařilo se zachránit zhruba deset svědků neštěstí. Případ vyšetřuje Mezinárodní organizace pro...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak me napada,kam budou utikat nasi vnuci a pravnuci?Evropa konci pred Uralem ,dal nasleduje Asie.
 • Jak pročítám tyto komentáře, tak většina lidí asi nechápe, kteří to vlastně lidé prchají z těchto zemí. Nejsou to ti řezničtí islamisté, ti tam zůstávají a vraždí další pokojné obyvatelstvo, které před nimi stále prchá. Je smutné, že to vraždění podporuje převážně USA s NATO a Izrael. Jak vypadá to počínání islamistů v praxi, to se dovídáme z různých zpráv jako i tato:
  Dostal jsem po internetu a posílám dál bez dalšího komentáře: http://cassad.net/tv/videos/616/
  Až odbydou ti řezníci "praci" tam, pak se teprve chystají na Europu, "prosadit" islám. Ve školách mají děti v osnovách program na seznámení Islámu. Jaká nás vlastně čeká budoucnost, když to nyní slepě přehlížíme ..., nebo nepřímo i podporujem ... ??? A politici už věští velkou invazi ...
  • Dobře, proč neprchají do islámských zemí? Proč se cpou zrovna do Evropy?
   V Evropě nechci ani ty tzv. umírněné musulmany; jak to později dopadá, můžeme vidět v různých evropských zemích.
   • Ti lidé, co utíkají jsou převážně křesťané, kteří odmítají přijmout víru muslimskou. Proto je s nimi "muslimským bratrstvem" tak surově nakládáno. Obyvatelstvo, co tu žilo v klidu a míru 1600 let je nyní zabíjeno a vyhlazováno s podporou USA, a států NATO. Nutno podotknout, že se tak děje teprve nyní, v "osvobozeném" Iráku, Libii, Egyptě a "osvobozování" Sýrie, která je kolébkou křesťanství 2000 let. Kdyby zločinci nedostali zbraně od "vyspělých oligarchů", pro svůj vlastní záměr, byl by klid. A to máme už 21.století. Je omyl, že se nás to netýká, naše generace takovou hrůzu ještě nezažila. Ale je jisté, že si ta chamtivá zrůda bude tak počínat všude, kam se dostane její moc.
    Jak by mohli tito lidé prchat do jiných muslimských zemí, kde by je čekalo totéž? Ti ubožáci se utíkají do Evropy s představou, že si zachrání život. A takto vypadají jejich cesty pomocí jejich "zachránců". Je to svět "bez Boha"! Tak asi musíme skončit všichni, když nehledáme Pravdu.
  • A není to náhodou ten "národně osvobozenecký boj", který po desetileté podporoval CCCP a jeho kolonie, tedy i my?
   • Tak "náhodou" není, video je natočeno před měsícem a ISIS je nově založená zločinecká banda, vyškolena převážně v Izraleli. Chce to se alespoň trochu zajímat o světové dění a nenechat si jen vymývat mozek našimi sdělovacími prostředky. Lidé - PROBUĎTE SE !!!
    A zrovna dnes proběhla zpráva, že EU kupuje v Iráku naftu od ISIS. To je přímo dojemné, co? V jaké pak pomoci Iráku proti ISIS spočívají naše snahy a iniciativy? Zase jeden blaf, Nemyslíte?
 • Dobrá zpráva, moslemínů není žádná škoda. Jen by se to potápění lodí mělo praktikovat pravidelně, pseudohumanismus zde není namístě.
 • hm i tak se dá zamezit pronikání islámu do Evropy,dobrý nápad
 • no jo, v Evropě přece lítají pečení holubi do huby,né? Ať afričani a arabáči prchají do jiných afrických či asijských zemí, tady už je díky různým šmejdům z východu přeplněno *11*
 • No totooo, prevadeci jako bojovnici proti multikulti, teeeda to je ale zajimaveee. *3*
 • Nějak je nechápu - muslimácí utíkají k nám a u nás chtějí žít ve víře když před důsledky té samé víry utíkají. Jinak z historie - každých přibližně 300-350 let je atak východních (dnes islám) národů na západ. Zatím byli vždy poraženi a jejich stavy zredukovány. Teď jde o to jestli západ na toto dnes má - asi ne jinak by imigraci zastavil.
 • Teda nechci být špatnám Prorokem, ale pokud se chce Evropa ještě v hodině dvanácté zachránit, tak jedním z opatření je 100% zamezení imigrace. Domnívám se, že něco jako Atlanský val na pobřeží Středozemního moře, spolu s hustě nasazenými bitevními křižníky s oprávněním využít veškeré palebné síly po druhém neuposlechnutí k otočce, bude v krátké době naprosto nezbytným opatřením.
 • No jestli se tam namačkali jako na tom obrázku, tak není divu, že se přetížená loď potopila! *16* *16* *16*
 • 100 dětí tam samozřejmě nebylo. Je to učelová lež. V těchto přepravách běžně nejsou žádné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit