Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na něm nezáleží,euroval projde i tak,špatný zákon o majetkovém vyrovnání s církvemi měk vetovat,tenhle zbabělec *11* *12*
    • Toto neprojde, Euroval neprojde, Moskva a Kijev není zas tak daleko jako Washington, který by nejraději chtěl, aby Euroval prošel. President není zbabělec, církev není takové zlo jako Pentagon, poněvadž Pentagon hlavně hájí zájmy USA a ne celé Evropy, Evropu má jako hračku, se kterou si hraje a až ho to omrzí, začne ji sám bombardovat a vy milánkové budete všichni v řitním otvoru. *16* .
  • V pořádku. Vždyť to po tobě nikdo nechce. Už stříháš metr.
  • Vůbec se mu nedivím protože až to všechno špatně skončí, což je jisté, mohl by velmi špatně dopadnout, je to chytrý člověk.
  • Euro rozpoutá v evropě válku a bude to dřív než nové boty.Všude probíhají demonstrace,
    jen milí pŕedposraní čechové maj svaly max.tak u píva.Ještě bude hrát velikou roli zrušení Benešových dekretů,jak pro moje předky vystěhované z pohranićí Krnovska,tak pro občany
    slovenska s Maďarskou národností,vystěhovaných do maďarska.
    Karolína Peake a Kalousek-hnus.A pronájem Gripenů. Logicky-co Vás vyjde dráž-když si poŕídíte nový vůz,nebo si vemete auto do pronájmu z půjčovny?
    Češi jsou národ,že kdyby do česka vtrhli dnes číňani,tak maj zítra vśichni śikmý oći.
    • Ano, €uro je branou do pekel, chytří se vrátí k původním měnám, hloupí setrvají a případně vyvolají 3. světovou válku. Taky jsem pro zrušení Benešových dekretů, jinak opět budeme v novodobém ruském SSSR. *16* .
  • Je tady spoustů příspěvků na všechno možný, ale já ve věku 69 let nedokážu dodnes pochopit jak v parlamentu může o něčem rozhodovat strana Lidem, kterou nikdo nevolil.Je to naprostá anarchie a nedokonalost našich zákonů.Rád bych ještě jako vždy poznamenal, že naší rodině komunisti vzali spoustu majetku, ale na druhou stranu jsem za komunistů se nikdy nemusel bát o práci.Ale dnešní pravičáci mě vyhodili ze zaměstnání, kde jsem byl celý život tři roky před důchodem .Asi jen proto, že jsem se snažil mluvit do jejich podvodů.Ať se to někomu líbí nebo ne musím dnes říct, že mně tolik minulí komunisti neublížili jako tahle banda bývalých veksláků, převlečených komunistů a podobné zrůdy.Nikdy jsem nebyl ani pionýr, či svazák natož komunista.To na moji obranu pokud tady nějaký blbec bude zase chtít obhajovat Nečase, Kalouska a jiné podobné prevíty.
    • Pokuď se v koalici přejmenuje část strany na jiný subjekt, tak musí dojít k rozpuštění parlamentu byť by uvnitř získal důvěru. Vláda musí odstoupit i kdyby miliónkrát nechtěla, stranu Lidem nikdo opravdu nevolil. Lid si může stěžovat u EU soudu, že se tu demokracie vytrácí a začíná tu chaos, nepořádek a hlavně toho zneužívají lidské hyeny. Je na čase se zbavit Nečase, Kalouska, ministerstva práce a sociálních věcí v této obludné podobě. Ministr zdravotnictví se naposledy zachraňuje v případu metylalkohoholové aféry, to je jediný jeho dobrý skutek, jinak by taky mohl předat žezlo někomu jinému, liberálnějšímu a ne takovým, kteřím nejde o zdraví občana, tím myslím mafiánskou taktiku VZP a následné rušení velmi úspěšných nemocnic jako je ta Podřipská, která mnohdy zachránila člověku život. Navíc hudební skladatel, písničkář Michal Horáček by měl taky bojovat o tuto nemocnici a něco říct do mikrofonu nahlas v jakékoliv televizi, se kterou má smlouvu. *4* .
  • taky si myslím, že v tomhletom má pravdu... ale když jsem tak sledovala včera tu lidovkyni... a její "názory"... pán bů s námi a zlé prač. No a od oranžového senátu se nedivím.... pořád postaru obdivují EU i když z ní nic dobrého nejde... divné... ale není koho volit... Zeman podepíše všecko, jako podepsal Klausovu privatizaci, a ostatní... vždyť ti se jen v EU shlíží.. a%t je to křivák Fišer, a další... o nic lepší.....je to děs....
  • Klause teda za tu polistopadovou zlodějnu co tu dopustil fakt nemusím ale co se tejká EU tak má pravdu. Je to jen skrytě totalitní spolek s hordou úřednického aparátu který nepodléhá žádné volební účasti a jen ztěžuje lidem život horama spisů a nařízení.
    EU prostě nefunguje. V kolika státech je obří zadluženost a nezaměstnanost a nikdo zatím nepřišel s žádným nápadem jak tyto rozbušné situace vůbec řešit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit