Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Americká pakáž nedá pokoj:

    https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/406811-primeri-v-syrii-nedrzi-americti-diplomate-vyzvali-k-vojenske-akci-proti-asadovi.html
    • josef.servit.9
      Dubnová nadržuje Klintnové, která je zodpovědná za smrt svého kolegy na středním východě. Věděla že ho přepadnou a neposkytla mu ochranu !Je to vrah kolegy ?
  • http://www.securitymagazin.cz/sebeobrana/svycarsky-general-vyzbrojte-se-evropa-je-na-pocatku-obcanske-valky-1404048657.html
  • Bojujeme za americké hodnoty a svobodu v afganistanu:-D
    • Trochu daleko od domova?
  • Jste opravdu chudáci, smrdíte nonstop na Tiscali, jinou zábavu nemáte. Vedete opravdu smutné prázdné životy. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    Teplouš z redakce tiscali BTw mění jména častějc než trenky ale vždy se prozradí tím podvodem s hlasama - plus mínus 6 až 20 za vteřinu. faakt nenápadný *15* *15* *15*

    Jsem spokojená mladá holka, hlídačka dětí a reklamní návrhářka, mám spoustu přátel, spoustu koníčků. Jsem spokojená lesbicky orientovaná demokratka.
    Stačí sem jenom občas nakouknout. A pořád tu smrdíte vy zkrachovalé ruské socky *1*

    Bye Bye NULY:
    • v orlandu jsi chyběla
      • Já jsem holka takže Ta lesbička.
        pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský komouši homouši Ricarde Ivane *15* *15* *15*
        Pa pa špinavá smradlavá ruská nulo *15* *15* *15*
        • Přečti si to znova
  • Komoušskej teplej prasák Semjon Gayínek je o5 v řiti, pozná se to podle tapetování ovarovým Cíglerem!!!

    CHICHICHI !!!
    • 1. Semjon jsi ty sám. ty jsi ho na Tiscali vxtvořil když jsi zkomoil moje jméno Simona.
      2. Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi ty sám BTW, rusáku hnusáku *2* *2*
      3. já jsem demokratka. Komunistického zločince Putina tu podporuješ ty.

      4. tebe také včichni poznají, podle toho jak švindluješ s bodama - plus a mínus 6 až 30 za vteřinu Nenápadný jak lejno na lednici fakt *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
      Takže změna jmen ti nepomůže BTW zlej trolle Rybanne hrdino Putine atd *2*
  • Vyskoč opičáku! *14*
    • Ty sedíš na ruské ambasádě zlej trolle.
      S tím hlasováním podvádíš moc okatě. Plus 7 za vteřinu.
      nenápadný jak lejno na talíři *15* *15* *15* *15*
  • Je to nepříjemná zpráva pro ruské seniory, jejich už tak bídné důchody neporostou, zatímco na trollích a propagandě Kreml nešetří. Je to také další důkaz krachu současné Putinovy politiky.

    Holt stačí nízká cena ropy a ruskému hospodářskému zázraku je konec. Ruský prezident Vladimír Putin měl štěstí, za jeho vlády ceny ropy a plynu prudce stouply a on tak mohl Rusy uplácet. Nyní ovšem cena ropy prudce spadla a ukázalo se, že „car je nahý.“ Rusko je příliš závislé na cenách surovin, i když se vládce Kremlu snažil, ale tuto závislost nesnížil.

    A tak při návštěvě Krymu řekl předseda vlády Dmitrij Medveděv překvapeným důchodcům, že vláda nemá peníze na valorizaci důchodů a tak jejich průměrné penze kolem 8 tisíc rublů (cca 2700 Kč) měsíčně, z nichž se prakticky žít nedá, neporostou.
  • Pěkně vyskoč otroku! *14*
  • =====Vítalo je 150 lidí? To je pravdu drtivá většina obyvatel ČR. Co si měl z matiky kobliháři. :D
    • Zase překrucujueš slova ruská špíno.
      Více občanů ČR vítalo americký konvoj.
      Drtivá menšina protestovala.
      To se počítá z těch účadtnících se.

      Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit nebo zplynovat Putinovský teplouši.
      Já jsem demokratka. Zločinec Babiš patří jako ex člen KSČ k vaší komunistické mafii
  • Ze Spojených států amerických se stává náš důležitý obchodní partner. Podle Českého statistického úřadu jsme loni do této země vyvezli zboží za 92,2 miliardy korun, do Ruska jen za 78,3 miliardy korun.

    A statistika dále hovoří neúprosnou řečí, zatímco vývoz do USA vzrostl v roce 2015 o 11%, do Ruska klesl o 30%. To, že naše vývozy do Států rostou, je dobrou zprávou. Americké trhy patří k nejnáročnějším na světě a uplatnit se na nich neumí každý. A kdo to dokáže, má dobré reference i jinde. Například ostravský výrobce tramvají Inekon Group dodává tramvaje do amerických měst Washingtonu, Seattle a Portlandu.

    Spojené státy mají na tři sta milionů obyvatel, Rusko ani ne polovinu. Američané jsou bohatší a mají s průměrnými měsíčními platy v přepočtu 78 tisíc Kč výrazně větší kupní sílu než Rusové, kteří si za měsíc v průměru vydělají 11 tisíc Kč, přičemž tři čtvrtiny z nich berou 7 tisíc Kč měsíčně a méně.

    Lidé, kteří se v podnikání vyznají, potvrzují, že ve Státech je stále nejlepší podnikatelské prostředí na světě,
    • josef.servit.9
      USA není dobrý, poctivý obchodní partner, jeho dovozní cla na šlechtěnou ocel je svinstvo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit