Přejít na výpis diskuzí

Prezident označil zprávu BIS za 'plácání'. Schytal tvrdou kritiku, zastal se ho jen Filip

7.12.2018 9:32
šar 123 příspěvků

Bezpečnostní informační služba (BIS) se v pátek ohradila proti vyjádření prezidenta Miloše Zemana, že selhává. V reakci uvedla, že má za sebou úspěšné období a nedávno se jí podařilo rozbít síť jedné z ruských zpravodajských služeb v ČR. Kontrarozvědku podpořili i premiér Andrej Babiš (ANO) a ministr...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je mozne, ze BIS jsou cuckari. Sdelili  to zpravou zaslanou z Ruska ?!?!

 • To, co si dovolil současný president České republiky ing. Miloš ZEMAN - totiž označit BIS za "partu šmudlíků" - to nemá v projevech představitelů kterékoli země (ani v minulosti) obdoby.  

  Pracovníci Bezpečnostní Informační služby (vnitřní kontrarozvědka) i Úřad pro zahraniční styky a informace jen a pouze identifikovali a pojmenovali nebezpečí, které této zemi - mé vlasti - hrozí. 

  Podobné - navíc nepodložené - urážky, co zazněly z úst nejvyššího představitele této země, si BIS, ani ÚZSI nezaslouží!

  Je záslužné, že BIS - poprvé - uvedla jmenovitý seznam i s bytovými adresami těch "nediplomatů" ruské a čínské provenience, prohánějících se po ČR ve vozidlech s identifikačními tabulkami s modrými písmeny. 

  A mezi osobami hodnými zřetele BIS i ÚZSI se objevila i jména těch, kteří jsou na pražském Hradu "pečení - vaření", což nepochybně panu presidentovi - a zejména jeho suitě - vadí - zejména když v té neveřejné části zprávy je opakovaně uváděno jméno jednoho z vysoce postavených funkcionářů Hradu (snad jediného, který kdy v podobné funkci neprošel prověrkou...)

  Pan president se tedy jen pokouší bránit "své lidi" - i za cenu znevážení práce BIS a ÚZSI!

  • On je podle Ústavy neodpovědný, tj. nesvéprávný a navíc je zdegenerovaný alkoholem, nikotinem a komunismem. A jako "bývalý" agent StB MAN je údajně vydíraný Moskvou pomocí kopií jeho hlášení, jejichž originále nechal v Listopadu zničit. Jeho jednání je kolaborací s Ruskem a Čínou a v každé civilisované zemi by byl souzen za vlastizradu. Jenomže v tomhle postkomunistickém českém hnojníku...

   • O svéprávnosti či nesvéprávnosti (přesněji řečeno o způsobilosti k právním úkonům, či nezpůsobilosti k právním úkonům) každého jedince musí rozhodnout soud na podkladě posudku z oboru psychiatrie.

    A nikdo jiný...

    Ten "někdo jiný" může jen a pouze podat podnět k příslušnému soudu. 

 • Náš milý Pan Prezident Zeman, vždy nazývá věci pravými jmény.

 • Ta ožralá ruská swině Ovar by měla být zbavena mandátu a souzena za kolaboraci s Ruskem.
 • Na tom obrázku kouká jako kdyby mu Ovčák s Mlynářem vypili flašku Hruškovice.

 • ferda.borek

  Už těsně po pádu Nečasovy vlády, ve kterým mimochodem měla prsty americká ambasáda se na alternativách objevila informace, že hned potom BIS převzala do správy americká rozvědka, protože naše vládnoucí garnitura americkou administrativu zklamala, když chtěla dostavbu Temelína svěřit Rusku. Od té doby jsou ty každoroční zprávy BIS si podobné jako vejce vejci (stále dokola kopírovány) a základem jsou pořád stejné obecné fráze o ruských a čínských agentech, samozřejmě bez hmatatelných důkazů. Západní rozvědky od té doby tu taky mají přímo rej a BIS tomu může jen přihlížet. Kdoví kolik našich politiků díky tomu mají podchyceno (odposlechy, kompro materiály) aby podruhé už nikdo necukl proti zájmům USA. Na Zemana zřejmě nemají nic, protože jinak by si Zeman nedovolil amerického ambasadora Schapira poslat do řiti, když se mu snažil rozkazovat. Horší to ale bude s Babišem, který odsunutím tendru na dostavbu našich atomových elektráren na neurčito Američanům šlápl na kuří oko stejně jako předtím Nečas. Už po Babišovi jdou.     

  • Soudruhu BTW, ty tvoje bolševické agitky jsou opsané z rudého práva z dob normalizace, nebo jse je stáhnul z aeronetu ?
 • Nemám strach z ruských agentů, mám
  strach ze západní politiky Evropské unie, jež ničí naši zemi. Mám strach
  o budoucnost naší země, na kterou se valí "islámský stát" v souvislosti
  s migrační krizí. 
   
  Jestli tohle je dezinformace, tak ať
  se BIS podívá na západ, kde lidi trpí, jsou vražděni, vydíráni,
  okrádáni, terorizováni, cenzurováni a znásilňováni. BIS musí jednat v
  zájmu suverenity naší země, BIS musí správně postupovat proti
  zkorumpovanému západu, proti hlouposti a negramotnosti Evropské unie,
  která si zaslouží nucenou správu.
  • vanhorne

   "Nemám strach z ruských agentů"

   Vsichni nejsou takovi Nebojsove jako jsi ty. Tchung-či ma strach z novinaru, nekdo ma zase strach z opileho presidenta a jiny ma strach z jistych agentu.

   • KIMCID

    No jedinej opilec nahradě byl Havel.A jediné co víme na 100% je že američani odposlouchávali Merkelovou. Tak že máš agenty asi v hlavě :D

    • Hmm, a ten současný "symbol" asi pije ovocné šťávy a mléko, že. 😀

  • Bolševický nesmysl -  ještě hloupější, než předešlý příspěvek!

   • ČEST PRÁCI bolševiku!

    • zase kradeš ty ymrde z áno , sám si ykuurvenej bolševík co se zastává zlodějskýho čoboliska a ožralce kremelskýho na hradě

 • Vůbec nejsem spokojen s BIS v našem
  národě, protože to funguje na objednávku zkorumpovaného a prohnilého
  západu. Tam je třeba udělat pořádný průvan, protože BIS působí
  vlastizrádně právě pro-bruselským alpinismem. BIS si honí agenty, přitom
  pro naši zemi a celou Zemi je právě nebezpečný západ.
   
  Jeho řádění je trestuhodné, politika
  zaprodanců BIS rovněž. Opravdu je nutné udělat kontrolu, kam peníze
  občanů našeho národa skutečně jdou. Již uvedená fraška, kterou vytrubuje
  Česká televize jako veřejnoprávní médium, si zaslouží opovržení.

  • Odkud beres informace ? Podej trestni oznameni, nebydlis nahodou na HRADE ? Nebo pozadej vasi televizi BARRANDOV o verejne vyhlaseni.

  • Jak bolševické!

   A bolševicky stupidní...,

   Včetně použitých frází ve "zdůvodnění"...

 • Je nepochybné, že  instituce, ve které ing. Zeman před rokem 1989 působil (tzv. Prognostický ústav), zcela jistě byla institucí ve službách ČSSR - spíše však některých - k moci se deroucích partajních nabobů.

  To ovšem nepopírá skutečnost, že ing. M. Zeman byl jeden z prvních, kdo se veřejně vyjádřil ke stavu země v roce 1989 a nazval jej tristním. 

  Zajímavé je, že za své projevy - zejména v tehdejší Československé televisi a v Technickém magazínu T89 - nebyl v té době persekuován a jeho projevy i články nebyly eliminovány censurou!

  • Je nepochchybné, že instituce, ve které ing.Zeman před rokem 1989 působil, společnost Agrodat, zcela jistě byla ve službách československého zemědělství.

   Do Prognostického ústavu, skutečného, ne tak zvaného, nastoupil v roce 1990.

   Čím méně faktů, tím tučnější písmo, i to je styl.

  • Písemný projev nefalšovaného bolševika!

   • Ty si nefalšovanej neobolševík čobolovec zemanovec

 • V ČR - podle zprávy BIS - jsou ideální podmínky pro nepřítele, co by rád viděl Evropskou unii rozklíženou a NATO rozmělněné. 

  I ministr zahraničí ČR, pan Tomáš Petříček - právě s ohledem na výsledky šetření BIS a ÚZSI - ohlásil, že bude po ruské ambasádě vyžadovat redukci personálu i vozového parku. 

  Je rovněž nezpochybnitelnou skutečností, že zejména Číňané využívají různých fór k tomu, aby se od zástupců českých firem, případně i od zde přítomných politiků dozvěděli skutečnosti, potřebné k prosazování ekonomických zájmů své země. 

  Pracovníky všech úrovní v řadách BIS i v řadách ÚZSI zneklidňuje skutečnost, jak snadno jsou Češi ochotni cokoli prozradit - bez náhledu na to, komu škodí. 

  Nehledě na to, že jsou zde i lidé, co utajované skutečnosti, výsledky výzkumu či dokonce informace o naší armádě a bezpečnostních složkách prodávají, což je ovšem kapitola jiná. BIS v těchto causách úzce spolupracuje s Českou policií - té předané informace slouží k zahájení vyšetřování trestných činů - a dost překvapivě jich není málo! 

  Na rozdíl od hlouposti a užvaněnosti většiny z nás, tyto jsou však – Bohu žel – právně obtížně postižitelné...

  • Blbej blábol blbýho bolšána!

   • nekraď ymrde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit