Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jk-venus

    tak to je překvápko, jsem otřesen.

  • zdržim se komentáře vzhledem k jeho rodině

    • Ani žádnej okopirovanej a vlozenej citát nebude ? Divný. Hm. 

    • Tentokrát s Vámi pane Martinko souhlasím. Úcta k životu je víc, než politika. 

  • Tak nám ošetřující lékař řekl -

    - hradní je hospitalizován a budou ho léčit...

    Nic neříkající prohlášení...

    • ted jsem čet že to byla plánovaná kontrola , tak ty lži budou až do konce , teda soudruzi jak za Klementa z Dědic😈

    • není co léčit , příroda

  • Ve 14 hodin má vystoupit jeho ošetřující lékař...

    Doufám, že si odpustí pindy tipu - hospitalizace byla plánována...

    A řekne popravdě, jak na tom hradní je...

    V jakém stavu byl přijat do ÚVN...

    • neodpustí neb s tímto scénařem Mareček Prchalů nepočítal , a Babiš už vůbec ne . 

  • Zprava že z Lán odjela sanitka v doprovodu policejních aut ochranky byla několik okamžiků k přečtení třeba na Seznamu. Rychlostí světla tam odsud zmizela. Nahradila ji jiná zajímavá novinka o nějakém super automobilu. Něco tady nehraje. Můj názor , nikomu ho nevnucuji. 

    • Ale nezmizela...

      Je tam i krátké video, jak ho vykládají ze sanitky...

      Asi na tom vážně není dobře...

      • Nezmizla , sorry jako neviděl jsem . Jenom byla plánovaně strategicky přesunuta do předem připravené zadni škatule. Da se celkem snadno dohledat proklikanim se radou jiných zasadnich sdělení typu jak správně pěstovat mrkev , sklízet petržel nebo jak vyrobit z kozího mléka rituální předmět sakralniho významu. 

  • snad ho Bureš nesejmul.., budeme doufat, že se opět jedná pouze o lehkou únavu a dehydrataci...

    • nebo lehkou virozu, cca 4,5  promile.

  • Hmmm- rozhovor s koblihářem byl asi pro něj poslední kapkou...

    Nemám hradního ráda, ale přeji mu jen to dobré...

    • Nebo tomu je uplne naopak. Drotar bures eMana potrebuje , kriminal je dosti realna hrozba . Tak mu opravdu mohl zavolat tu sanitku kdyz to nechtel nikdo z jeho okoli doposud udelat.  Ne z nejake lasky k nemu , to vubec . Ale protoze ho jeste proste potrebuje mit zivyho . A potom pochopitelne odjel z Lan jako zbytecny. Zadny rozhovor se zrejme nekonal , nebylo to vubec mozne. Jenom zjisteni asi dost otresneho  stavu , ta sanitka a odjezd . 

    • Co si zeMAN zasel, to si musí sklidit. Asi mu nestačilo ukazovat a poznámky jako Sobotkovi. Kdyby nebyl mocichtivý, tak už mohl dožívat v klidu. Jeho jediné je rozeštvávat lidi. S čím člověk zachází, tím taky schází. V tomto případě mu asi Bureš přerostl přes hlavu, tak dobře mu tak. Systém nejchytřejší jsem já a pak je tady 14 milionů blbců.

      • Odkud beres tech 14 milionu ? Uznavam ze ty vydas za 3 blbce , rada jinych tady take za nekolik - okoune/janaku ctrl /c /v ,  - ale stejne mi to nejak furt nevychazi. 

      • jk-venus

        to asi těžko. Takhle to není. Jemu je fuk. Když je vám blbě tak všechny starosti najednou nejsou. A to už asi lepší nebude. Ten už na hradě vládu nejmenuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit