Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ten ožrala tam v ty továrně na cpaní sena to trubiček z papíru zase bude zhulenej pod obraz. *1* *1* *1*
    • Do očí bys mu to parchante neřek, takovou by ti vyťal že bys sežral protézu pos...al se a skončil někde na IPce, tam by tě dávali dohromady,,
  • TPCA nechtěla sponzorovat ?
  • Jo ona by se v TPCA musela zastavit likna?! Ale to je blbost, protože na ty jeho žvásty by nebyl nikdo zvědavý ... :-)
  • Já vím že je pan Zeman můj prezident, ale jsem už z podstaty vzpurný a musím kontrovat, asi to mám po rodičích, tak mi to nemějte za zlé!
  • Zdegenerovaný ožrala Zeman leze tam kde je chlast nebo tabák, což obojí tvoří jeho duševní obzor.

    Co se stane dřív, uchlastá se nebo bude vypráskán z hradu pro pohrdání ústavními vzyklostmi?
    • Chovej se prasáku slušně a způsobně, pan Zeman s tebou krávy nepás, tak se podle toho chovej, je to tvůj prezident tak mu vzdej hold!!!Je to tvůj nejvyšší představený a hlava státu!! Mohl bys taky něco schytat!!!
  • To už může navštívit rovnou nevěstinec !
  • Ano, jsem rád, že náš prezident chodí mezi lid a naslouchá problémům obyčejných lidí, kterým se snaží pomoci. A jsem rád, že jsem také já dal svůj hlas prezidentu Zemanovi. Nikdo lepší tam být nemůže.
    • Naprosto souhlasím. A jestliže proti prezidentovi Zemanovi vystupuje pár Kalouskových žoldáků, je to jen známka jejich zoufalství a strachu, že náš pan prezident se konečně zaslouží o potrestání všech velkých korupčníků.
    • A co už jim toho nasliboval... To už se mu dávno z té jeho prochlastané palice vykouřilo.
  • A jestlipak tam bude prosazovat cigára s kolky, které zabezpečí kuřákům léčení jejich prohulených neduhů? Nakonec to platí i pro něj. Nějaká ta 100 Kč přídavku na krabičku pro léčení a příspěvek pro nemocnice by vyřešil problém zdravotnictví.....
    • To "vymyslel" Grebeníček, Filip, nebo Ransdorf?
  • V souvislosti s celosvětovou tabákovou epidemií je třeba si uvědomit, že naprosto zbytečný tabák se pěstuje na Zemi na ohromných rozlohách té nejlepší orné půdy.
    Rezervy pro další miliardy obyvatel tedy jsou, jenom bude muset lidstvo skoncovat s nesmyslným vykuřováním zobáků.
  • Klaus,
    veliký sportovec a nekuřák byl před několika lety také na návštěvě v kutnohorské továrně na dýmovnice.
    Blahopřál jim tam tehdy k rozjezdu nové linky a vůbec rozvoji byznysu.
    Kouření je oblíbenou zábavou společenské spodiny a lidí, jejichž rozpoznávací schopnost je snížena, jakož i prostě blbců.
    Jelikož těchto lidí v naší společnosti neustále přibývá a jsou sem i neustále usilovně importováni ze zahraničí, čeká kutnohorskou tabačku skvělá budoucnost.

    Samozřejmě vím, že kouří i mnoho příslušníků společenské elity, špičkových odborníků ve svém oboru, lidí, kteří jsou často, když umírají na rakovinu, oplakáváni téměř celým národem.
    Je to tak, bohužel, a já to nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit