Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!-.- *14* *14*
  • Pan Zeman už rozbil to hnízo pravicových zmyjí a nepřátel národa!! *14*
  • Moc pěkná "diskuze".
    Kam se "hrabe" Blesk.cz!
  • Cikán Pišta tečka už má nervy na dranc, brzy to s ním sekne a bude po něm, pak tady bude klid!! *15* *2* *1*
    • Vzrušil si mě soudruhu. Přijdeš na schůzi?
      • Zase ve stohu? V kolik? Vem sebou členský příspěvek, jsi poslední kdo nemá zaplaceno. *14* *14* *14*
        • Prasáku teď sem na řadě já!
    • Kéž by to už bylo, jinak se toho atrapy nezbavíme! *3*
      • No vypadá to že už mu rupe v bedně, tak to už dlouho nevydrží. *2*
  • Když vidím soudruha prezidenta, jsem vzrušena a nažhavena ke sranickým rekordům!
    • Já mokvám, jen si na něho vzpomenu!
  • Mrkněte na toto video, opravdu to stojí za to, smáli jsme se celá rodina až jsme nemohli popadnout dech! *3* *3* *3* Hymna ve skvělém podání.

    http://www.youtube.com/watch?v=dkl_N7PxjE8
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží inteligentního Zemana porazit jakýsi koktavý, nevzdělaný, brumlající a šišlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy,., *14* *14*
    • Taky ses u teho sledování udělal? Já dvakrát?
      • My se celá rodina u toho ukájíme dodnes a společně. Zavedeme to i na schůzích našeho uličního výboru strany. To bude schůzováníčko!
  • Nohy bych našem drahému prezidentovi líbala. A pofoukala bolevej paleček.
  • Soudruh Prezident je i tvým zemanem ať se ti to Pišto tečko fleku líbí nebo ne!!!
    • Já sem snáď nekdy tvrdíl že to něni můj prezident. Je to můj milovaný vůdce a deně se k němu modlím aji s naším soudruhem farářem v kostelu! Čest Milošovi!!!
      • Konečně jsi přišel k rozumu, hloupý troubo!
        • Co blbneš občane, flek je přece náš a má tady provokovat a dělat rozruch.
          • Proč to píšeš tak nahlas, blbe?
            • Jak nahlas? Píšu to normálně jak dycky!
  • Můžeme být rádi že máme takového prezidenta!!!
    • Já sem kur.a tak rád že je to náš prezident že se pujdu zase ožrat. Ať mám s drahým Miloškem aspoň neco společného!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit