Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je roztomilé jak nechávají politici alkoholem zdementnělého Miloše Zemana hrát si na prezidenta.

    • Ono je to spíš tragické...

  • Nenáviděný představitel moci se stává minulostí. jsem docela zvědav na konstruktivní příspěvky ohledně moci nové od zarputilých kritiků pana velkouzenáře.

    Nebo se spokojí jako fialový premiér s fňukáním, jak to mají složité? 

  • vanhorne
  • mezi babisem fialou a prezidentem panuje dohoda ze nova vlada prevezme urady v cervnu 2022 !!! do te doby se preskupi koalice a top kdu a pirati budou mimo hru !!! kratce pote budou nove volby a do parlamentu se dostane pouze ods  ano a spd !!!

    • Kam Vy na ty hlouposti a "zaručené informace" chodíte? Konspirativec jako vyšitý. 

    • A woksprase bylo u toho jednání. MAN má jmenovat novou vládu neprodleně.

      • jen pockej vajickari !!! uvidis a budes na to koukat !!!

  • Tak on nepředává zemi v rozvratu a předluženou...?!

    Lhát a zase jen lhát - nic jiného ten STBák Bureš neumí...

    Je vidět, že co se naučil "ve škole pro agenty" používá stále...

    • Velká klika, že jste neumřela hladem. Tedy neznám pohlaví někoho, kdo si říká koloběžka 1. 

      • Hlavně si ke svému " příspěvku" dej palec nahoru...

        • josef.chmela

          Zase vedle. Ten palec nahoru jsem mu dal já, Tak zakomplexovanou nánu jsem už dlouho neviděl.

          • Kolofrnda není nána. Já bych spíš použil označení "♦️". (Nechme si ji myslet, že je to symbol pro rudý drahokam 😂). Něco tak slepého, hloupého a samolibého aby člověk pohledal snad jen v politických stranách: Mirka Němcová, Pekarová s Adamovou, Rychterová, Maláčová atd.. Doufám, že se ustálí  přirovnání "tupý/á jako koloběžka."

            • Z tvých vulgarnich "příspěvků" je jasně vidět, že jsi zakomplexovaný chudák...

              Asi i podpantoflák, který si tady snaží zvednout své ego...

              Marně...

              • Reakce na příspěvek:

                Přesně! Co jiného také může hlupaňu napadnout, že?😂😂 A zapomněla jsi ještě přidat "sympatizanta Babiše" ty husičko...

          • Nápodobně - takového samolibého 🐒jsem ještě neviděla...

    • KIMCID

      Jaký rozvrat?A dluh v EU nicotný.

      • Státní dluh se ti zdá nicotný...?!

        A to, že jsou občané neustálými změnami hygienických opatření, zvýšenými cenami úplně všeho už řádně nasraní je podle tebe také v pořádku...

        Nehledě na to, že díky vládě agenta Bureše se bude zdražovat dál...

        • ty jsi vážně husička 😂

        • josef.chmela

          Nekomentuj to, čemu vůbec nerozumíš a raději vrať své navýšení platu nové vládě a přispěj ke snížení dluhu. Jinak tu plácáš samé nesmysly.

          • Chmelo  🐒 já nemůžu nic vrátit...

            Já žádné navýšení platu neměla...

            Takže - nekomentuj něco a neplácej nesmysly o něčem o čem víš prd...

            • Pokud jste totožná osoba s nickem koloběžka, tak lžete zase Vy. Podívejte se na svou výplatní pásku a ještě jednou řekněte, že jste na tom za posledních 8 let stejně. 

              • Reakce na příspěvek:

                Nejsem na to stejně...

                Před 8 lety jsem měla  o 950,- Kč méně...

        • Doufám paní, že vy jako pracovnice zdravotnictví, kteří jste se za vlády ANO napakovali nejvíce ze všech státních zaměstnanců, vrátíte a budete vracet ta platová navýšení, které jste od nenáviděné vlády ANO dostali. Tím přispějete ke snižování státního dluhu. Předpokládám, že nám tady v diskuzi řeknete o kolik procent se váš plat za poslední 4 roky zlepšil. To bude pálka, že? Pro ostatní udávám průměrný plat zdravotní sestry, dle oficiálních zdrojů, je 56 000 Kč.

          • Jak jsem zde již několikrát nepsala - 56 000 Kč jako průmerny plat, není plat, který berou všechny sestry...

            Je hodně velký rozdíl v platech u sester, které pracují ve fakultních nemocnicích   a které pracují v malých nemocnicích...

            Opravdu HODNĚ velký...

            Co se mého platu týče - do toho vám je kulový...

            Ale - odpovím vám...

            V posledních 4 letech jsem pracovala v soukromé ambulanci, kde jsem skutečně neměla 56 000Kc,- a pak na poloviční úvazek v sociálních službách, kde jsem také zdaleka neměla polovinu vámi uvedeného platu...

            Takže, když neznáte opravdová fakta, neohánějte se oficiálními zdroji, kterým se dá věřit s velkou rezervou...

            • josef.chmela

              Měla jsi se lépe učit ty huso.

              • Reakce na příspěvek:

                Housere, vydrž do Velikonoc, ať je z tebe pořádná pečínka.

              • Reakce na příspěvek:

                Myslím, že umím víc než 🐒 které jde jen o to dobře oloupat 🍌...

                Jsi typický chudák, který, když mu dojdou argumenty, začne být vulgární a uráží...

                • josef.chmela

                  Reakce na příspěvek:

                  Jsem slušný člověk, většinou nikoho neurážím ale když čtu ty tvoje hlouposti, tak mě lepší přirovnání nenapadá. Na ty tvé hlouposti žádné argumenty neplatí. A vzdělání mám určitě vyšší než ty a dalších 80% lidí této země. A jsem za to také náležitě odceněný.

                  • Reakce na příspěvek:

                    No - ono nějaké vzdělání nehovoří nic o empatii, pravdomluvnosti, slušnosti, pokoře a mírumilovnosti...

                    Tak bych mohla pokračovat...

                    Už jen to, že se zde chvástáte jakýmsi vzděláním a oceněním o vás hovoří hodně...

                    Patrně se řadíte k sortě nadlidí...

                    V kolektivu hodně neoblíbený...

                    • josef.chmela

                      Reakce na příspěvek:

                      Je mi úplně jasné, že zakomplexovaná a neschopná lůza typu "koloběžka" úspěch a schopnosti neodpouští. A oblíbenost v kolektivu nemohu posoudit, já mám pouze podřízené a ty mně, v době Covidové, neutekli, protože by jim jinde tolik nezaplatili.

                      • Reakce na příspěvek:

                        Až budeš ležet na ARO, nebo v Domově pro seniory, budeš šťastný, když se o tebe s láskou a nezištně postará zakomplexovaná neschopná lůza typu "koloběžka", protože tví podřízení na tebe budou kašlat a ani té nenavštíví...

                        • josef.chmela

                          Reakce na příspěvek:

                          Velice si vážím doktorů, sestřiček a ošetřovatelek, smekám před nimi, ale ty k nim určitě nepatříš, protože něco tak hloupého se v nemocnici snad nemůže ani vyskytovat

                          • Reakce na příspěvek:

                            Urážíš mě, aniž mě a mou práci znáš...

                            To o tobě hodně vypovídá...

                            Ale co čekat od 🐒...

                            Ta 🐒není urážka , ale rekce na tvé foto...

      • Nicotný dluh ? No je pravda, že v porovnání s jinými je menší. Oni , ale ti druzí mají na to dluhy splácet a v tom je to podstatné, my ne a nebude ani z čeho. Komundírové pořád melou o tom jak jsou zadlužené USA. Jenom zapomínají na to, že bez amerických dluhů by Čína chcípala hlady. Ono je to asi tak jako když si vezme na lízink, nové auto vrátný z cukrovaru a nebo jeho ředitel s desetinásobnou výplatou.

        • Jak to myslíte, že bez amerických dluhů by Čína chcípala. Myslíte to tak, že kdyby se američani nezadlužovali, tak byČína neměla kam vyvážet, protože by to nikdo v americe nemohl kupovat? Nebo máte na mysli něco jiného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit