Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je vidět, že nejvyšší vyznamenání není vlastně nic. Když si to rozdávají takoví špinavci
  • Málo ho rodiči bili. Je třeba mu pořádně naflákat na tu jeho držku tlustou. Ten chlapec se už nevzpamatuje. Z něho už slušný člověk nebude.
    • Koho? Komu? Kdo? Z koho?
  • Nenapadá mně nikdo jinej, kdo by měl tyhle řády dostat. Oba by zasloužili- teda co to plácám, oba si je zasloužili. Tuhle prej se dohodli, že si nic vyměňovat nebudou, aby si nenaběhli s novinářema......Ale lidi toho nakecaj.
  • Řád myšího kožíšku, kam si ho dám? Vedle řádu zlaté vařečky.
  • Radku Johnovi návrat do médií svědčí.
    Personální změna na čelních postech ve Věcích Veřejných straně svědčí. Poté,co se R.John stal čestným předsedou a V. Bárta předsedou,mají VV slušný tah na bránu.A John vypadal včera za kamerou v "BEZ CENZURY" na TV Barrandov přirozenější i když pěkně nabroušený.Je sympatické,jak se VV pouští do otvírání kauz.
    • Kolik ti platí Veverky? Už seš trapná.
  • Gašpar + Klaun = šašci.
  • Daj-li medaili, či nedaj-li medaili?! *2* *14* *5* *2* *14* *1* *6*
    • Dali si medajli! *1*
  • vyznamenání se dává za něco a já se tedy ptám, co pro nás prezident Slovenska udělal tak významného (obráceně si myslím totéž, ale třeba mi něco uniklo a Klaus něco významného pro Slovensko učinil)
    • Gestapacky zmrdi-staci?
  • Herec Steven Seagal se bude asi taky stěhovat do Ruska, už se o tom jedná, bude po Depardiem druhý význačný herec který už má po krk kapitalismu.
    • Klidně se Roko přidej taky,ten socializmus ti nějak chybí---ty už snad budeš otravovat i tady ,vid?
  • Na Slovensko jel s tímto záměrem navrhnout to prezidentu Gašparovičovi,kdo by takovou nabídku nepřijal Tady vidíte jaká je to povaha,všude se vetře.Je to nízké .Ať si řekne o vyznamenání taky Asádovi s kterým si tak dobře rozumněl když byl v Syrii navštívit jeden z divů světa.Pochopitelně za naše peníze.Do republiky Chile by měl vrátit to pero co ukradl,chmaták jeden.Ten naši zemi poškodil a ne žaloba senátu.Jak je ve světě oblíbený je vidět z toho že ho nikdo nezval,tak jako jeho předchůdce.Doufám že encyklopedie až se bude o něm psát bude nemilosrdná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit