Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lubos.zeleny

    Spíš by měli středoevropští politici navrhovat pro Ukrajinu neutralitu. To je jediné řešení dlouhodobého klidu. Po uklidnění situace se k neutralitě odhodlat též.

    • mun.go

      To by stačilo tak do konce roku. To je jediné, co Putin chtěl od 15. prosince. 

      Ale zdá se, že některé země mají s neutralitou Ukrajiny problémy - proč by ne, když válka v Evropě víc vynáší ....

  • No snad to do čtvrtka stihnou

  • Jestli je v plánu destrukce EU , tak směle do toho a půl je hotovo. Komik je v úzkých  ,tak se snaží někam zalézt. Do 14 dní opadne nadšení samotných ukrajinců a pak pochopí kam je tím zbrojením dostal.

  • ivislo

    Jo to už je dávno, a nová ta správná vláda tu určitě zrušila.

  • ivislo

    Jo to už je dávno, a nová ta správná vláda tu určitě zrušila.

  • gaheris

    Jestlipak madame de Lejno od té fialové družky už poslala na Ukrajinu uniformy pro těhotné ukrajinské tankistky a výsadkářky?

    • gaheris

      Jo, Milka se jmenuje ta kráwa!

  • Kdyby mi někdo před deseti lety říkal, kam to dopracujeme, myslela bych, že zešílel. Stále čekám, že se z tohohle totalitního snu probudím. 

  • tobro

    😯

  • Teď poslouchám pana Žáčka  z ODS na  ČT 24 a ten tvrdí , že při jednáních která se budou konat musí Uk požadovat navrácení Krymu!!!!  Ti lidé nemají žádnou seberefleksi!!

    Postavit rusa před takovéto ultimátum , to je sebevražda. Jak chcete s někým jednat , když požadujete nesmysly. Tito lidé nás dostanou do úplného zla.

    •       Tak si poslouchejte exposlance KSČM a příslušníka předlistopadového

       pohotovostního pluku SNB Zdeňka Ondráčka, co ho už začala vyšetřovat 

      policie - ve  facebookovém příspěvku - už 18. února 2022 - vyslovil  obdiv 

      ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi a jeho akcím na Ukrajině...

      • ivislo

        On řekl nahlas to co si myslí předpokládám  asi čtyři miliony Čechů.

        Připomíná mi to když vozili české vojáky z Afghánistánu v truhlách. Tam taky padl nějaký trest.

      • Tak jako repektuji, že  posloucháte koho chcete, tak to právo dopřejte i mně. Nenařizujte mi nic!!! Naslouchat každému je podstata porozumět problému. Váš postup je způsob islamizace a katolizace + dalších ismů , které plundrovaly civilizaci. Buďto konvertuješ nebo tě zabiji. I ten Vondráček bude mít v něčem pravdu jako každý jiný. Mně je milejší komunista, který se nestydí za svůj názor než třeba komunista v ÚS nebo další vysocí členové STAN ODS adalších , kteří otočili podle větru. Ten vámi zmiňovaný Vondráček je pro mne čitelný, ti ostatní jsou pro mne nenezpečí, protže más kdykoli prodají.

        • ... nenezpečí ... prtože más ...

          Takový "nenezpečí" - to je věc... Sice nevím na co, ale hlavně, když 

          to víte vy... A "más" - to je zkatka pro máslo? Čím je máslo nebezpečné?

          A snad nám ho prodají... ne nás ho prodají...

          • Antone, vy jste vážně starý hlupák

          • Ty hlupáku stará, ani opsat chybu neumíš a moralizuješ.

          • Něco k obsahu by nebylo pane učiteli??

    • Krym byl vždy ruský - až do Chruščevova "dekretu" z roku 1954! 

      Z historie je známo, že po vítězství ruských vojsk v roce 1774, vedených  

      generalissimem Suvorovem,  se Krymský chanát  stal součástí Ruského 

      impéria na základě  mírové smlouvy, uzavřené v Küčük-Kainardž - což byl 

      i jeden z důsledků  porážky Turků  v té rusko-turecké válce let 1768–1774  

  • Patří - na rozdíl od Ruska...

    • Ty vrazi Voliňských Čechů?Nikdy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit