Přejít na výpis diskuzí

Při noční potyčce motorkářů na Šumpersku zemřel jeden člověk

6.10.2013 11:35
12 příspěvků

Jeden člověk zemřel při noční potyčce motorkářů v Libině na Šumpersku. Podle policie šlo o cizince, zemřel na následky střelného zranění. Policie věc vyšetřuje jako podezření z vraždy. Motorkáři se v jednom objektu v obci vzájemně napadli, okolnosti policie zjišťuje. Podle místních obyvatel měli motorkáři...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Furt se přemílají deklamovánky o svobodě. Opomíjí se fakt, že lidi lezou do různých partají, řádů, kongregací, všelijakých spolků, gangů včetně různých předváděček, kde tu svobodu ztrácí a musí se řídi tím, co jim nakáže daný ideový vůdce a jeho nejbližší v hierarchii.
 • rovnice..... moc peněz, moc alkoholu, moc benzínu a pár impotentních vágusů s kvérem ...
 • Dobrá potyčka *1*
 • Policie jako vždy - ohledává mrtvoly, zapíše jejich počet, zaeviduje a odloží, důkazy nezajistí, lumpa nechytí. Já už na policii ani nechodím, zbytečná ztráta času. Přesvědčovali mě, že můj mobil (ukradený v bytě) najdou, nenašli nic, i když byl několik dnů zapnutý a na zavolání vyzváněl. Rádi jen sedí a zapisují (i když na PC těžce), i když při procházce po sídlišti vidím vždy několik podezřelých individuí, kteří vyhlížejí svou oběť (jeden dokonce s dlouhým nožem v ruce). Dvojice schopných by dokázala do týdne tyhle feťáky a cikány, co přepadají ty slabší, zajistit. V létě by samozřejmě museli vzít noční až do rozednění, protože v druhé půlce noci bývá velmi rušno. Jak vidím hejska s kšiltovkou, rozhlížejícího se na všechny strany a vyčkávajícího na oběť, nebo páčícího dveře do paneláku, nejraději bych ho odpráskl, když to neohlídá policie.
  • Hlavně, že svozy, které se rozmohly za Grosse a Íčka už neexistují!

   Svoz- rozuměj, ve 23.00 odvoz domů, 4.45 vyzvednutí z domu a na služebnu po "těžké" robotě. Takhle to měla jedna povedená "partička". Jeden z nich si dokonce dělal vnitřní omítku v 1.00 !!
  • Zaevidují a nic nešetří, proto je objasněnost u vražd kolem 90%. To že Vám nenajdou telefon je bohužel smutná pravda dnešní doby. Kradených telefonnů je tolik, že kdyby ho měli každému hledat tak nedělají nic jiného. To že vy doplácíte na to, že víc než 80% lidí si ho nechá ukrást jenom ze svojí hlouposti a tudíž Váš ukradený z bytu je na tom na stejné rovině priorit jako mobil ukradený ožralci ve večerní tramvaji, kterému spadl na zem, a prostě ho jenom někdo zvedl a odnesl je bohužel problém celé společnosti. Která si celkově nedává pozor na svůj majetek, a pak se diví. A pak Vám, kterému se vloupají přímo do bytu nezbývá nic jiného než být naštvaný spíš než na policii, tak na podobné výše uvedené spoluobčany, kteří policii zahlcují veskrze zbytečnými oznámeními, kterým se dalo velice jednoduše předejít.
   • Pokud to byl smart a fungoval, pak si stačilo pro něj jenom zajet.
 • Tak je to správné,urážel jeho motorku *4*
 • To jsou důsledky komunismu, který sem po válce 1945 zavlekli východostepní nájezdníci.
  • To vše přinesl čas a vývoj společnosti. A co takhle Amerika?
 • Už to je jako v USA !!
  • Kéž by,ale není a dlouho nebude *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit