Přejít na výpis diskuzí

Při útoku proruských rebelů na Ukrajině zahynulo 20 výsadkářů

1.8.2014 9:35
121 příspěvků

Ukrajinská armáda při nočním útoku proruských rebelů na východě Ukrajiny na ztratila 20 mužů. Armáda počet obětí nepotvrdila, takže může být i nižší. K útoku došlo nedaleko místa, kde bylo sestřeleno malajsijské letadlo s 298 lidmi na palubě. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobre dobre kluci vydrzte a nevzdejte se nacistum!!!
 • Mezi protivníky domobrany Novorossije je mnoho zahraničních žoldáků, především z Polska a pobaltských států, ale údajně také z arabských zemí a z Čech či Slovenska. S těmi, kteří bojují za peníze, tj, i s těmi z Národní ukrajinské gardy, ve které jsou především členové Pravého sektoru placení oligarchy, nemají domobranci žádné slitování.

  http://www.nwoo.org/2014/08/01/bojovnici-novorossie-odvedence-ukrajinske-armady-poustime-domu-ale-zoldaky-zabijime/
 • Talibán je vykopal z Afgánistánu i z Iráku , rodinné klany válčící z Libye a a ted se se-ou na Ukrajinu...
 • amíci jsou naivní akorumpovaný volové(vláda) nevím proč tam musí mít tolik institucí tipu CIA-FBA-FEMA-NSA atd..mají v tom jen bordel a předání se kdo z nich má vetší moc a práva tam a tady zasahovat a ukrojit si co nejvíce z danových popla tníků..upřímně ty amíky lituji že žijí v také zkorumpované zemi..USA je celému světu jen pro smích.jen si myslí že jim všichni polezou do pr-ele a budou skákat jak si písknou...nebudu se divit až je komouši napadnou...oni možná mají nej.zbrojení ale taky mají strach a respekt z Rusů a Číny.všichni víme co číňani dokážou a amici o tom nemají ani tucha co čína má v rukávu..

  .FUCK USA
 • Al KAIDA? AFGANISTAN?Veď je jasné o čo tu ide,ak si to človek zráta že americká armáda je vo vyše 100 krajinách sveta tak mu musí byť jasné o čo tu ide.Amerike dochádzajú nerastné suroviny a kde ich budú hladať ak nie v AFGANISTANE či IRAKU?Ak by sa malo hovoriť o teroristickej organizácií tak jednoznačne to je AMERIKA.Amerika je najväčšie zlo aké tu pod slnkom bolo.
 • Hlavně to těm několika iluminátním "vůdcům světa" všichni nežerme. To, co oko vidí nemusí být pravda. Nedejme se
 • Andromédo vrať se do své galaxie a neotravuj na naši obyčejné zeměkouli......
  • Aby putin s tý tvojí obyčejný zeměkoule neudělal planetu opic!
   • opice má pré v bílým domě
   • Putin na rozdíl od jiných se opici nepodoba
 • Na začátku ruskoukrajinské krize Ukrajinci říkali že nechtějí spory s Ruskem že Rusové jsou
  jejich bratři a Američané jsou přátelé teď jsou Američané bratři a Rusové nepřátelé toť výkon
  vekého státníka putina který si za placení a vyzbrojování ruských žoldáků a nedodržování smlouvy o nenapadení Ukrajiny kterou je Rusko vázáno vysoudil odpor všech poctivých lidí.
  Kdo jim dává právo napadat suverení státy viz:Československo,Čečensko,Gruzie a pod.
  Čím dřív ukrajinská armáda ty ruské žoldáky vyžene ze své země tím dřív bude klid.
  Je vidět že putin jde ve stopách stalina ten se také na Ukrajině pěkně podepsal!
  • Ty blbe tečko Andromedo - jasně ukazuješ jaký jsi blb , protože už x-krát ti tu píšeme, že Československo napadli UKRAJINCI - Ukrajinec Brežněv a na amabasádě to jistil Ukrajinec Červoněnko, ,k žádní Rusové. RUs byl až Andropov, jinak SSSR řídili po Gruzínci Stalinovi UKRAJINCI. Byla to banda ukrajinská jako dnes je to opět banda ukrajinská , která ohrožuje mír nejen v Evropě, ale i ve světě díky USA , protože oba tyto státy USA i UK jsou v bankrotu.
  • ha ha ha ty v tom mas gulas !!!! uz te napadlo proc CIA financovala 5 miliardami dolaru ukrainskou krizi?
 • Mrtvý fašoun dobrý fašoun. *16* *16* *16* ult
 • Nechte už těch teček, vy rusofilové, vy si opravdu myslíte, že sankce Rusko nepoškodí?? Putin už dnes neví, kudy kam, doma má sice podporu, ale sám( možná spíše s pomocí druhých ) vidí, kam Rusko zatáhl a kam ho žene. Rusko bude vyobcováno z mezinárodního společenství a vyhozeno z mezinárodních organizací. To si vážně myslíte,tečci pitomí, že mu to nevadí? Navíc ekonomika tam skomírá i bez sankcí, natož s nima,že, tečci jedni...
  • Zatímco USA ekonomika je na nejvyšší úrovni od své historie - ovšem DEFICITNÍ -. astronomické trilionové zadlužení a proto tyto bankrotující státy USA a UK se spojily a řeší to válkou jak vždy, nic jiného než zabíjet, krást a loupit neumí. a to na úkor většiny lidstva.
  • kdybys nebyl hlu..... nebyl by jsi medvedem ..... Rusko sankce ustoji, ale jak ustoji US ztratu dominance dolaru to me jeste nikdo nerekl
  • Nu, podívejte se ekonome. Ten tečko, to byl jistý diskutující, který se ve svých příspěvcích omezoval vždy jen na nadávky a výkřiky typu "zabij komunistu". Jelikož byl již moc známý, tak začal používat spoustu jiných nicků, ovšem primitivní styl svého psaní nebyl schopen změnit a tak ho zde každý pozná a podle toho reaguje. A co se týče sankcí proti Rusku, tak za prvé, kdyby se všem měřilo stejným metrem, tak za to, co je Rusku podsouváno, by např. takové USA musely být sankciovány nepřetržitě několik desetiletí. Za druhé, pokud sankce postihnou toho, kdo je vyhlásí více než toho sankcionovaného, tak je asi něco špatně. A tomto případě na sankcích proti Rusku nejvíce prodělá EU, kterou do sankcí tlačí mocí mermo USA. Proč asi? A za třetí, Rusko se jen semkne a Putin doma velice posílí a navíc, obchodníci na obou dvou stranách si vždy najdou cestu, jak sankce obejít, vždyť zisk je na prvním místě, ře?
  • Ty budes asi pěknej degen. Nejdříve si over fakta,pokud to umis a pak se tu ztrapnuj ty blbe potenteckovanej
   • Nečti Halo noviny a neposlouchej radio Jerevan, budeš pak v realitě , voole
    • Ty vegetativni od i o Te. Nic víc tam nemáš modrej zloději a nacisticka kryso?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit