Přejít na výpis diskuzí

Přibylo odpůrců přijímání uprchlíků, k jaké národnosti jsou Češi vstřícnější?

9.11.2018 17:06
14 příspěvků

Odpůrců přijímání uprchlíků v ČR v uplynulém půl roce přibylo. Podle říjnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění se počet lidí, podle nichž by republika vůbec neměla přijímat uprchlíky ze zemí s válečným konfliktem, zvýšil o deset procentních bodů na 68 procent. V porovnání s loňským říjnem,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ferda.borek

  Všimněte si věty: "Obecně vstřícnější k přijímání uprchlíků jsou dotázání s pravicovou politickou orientací, zajímající se o politiku a absolventi vysokých škol". Tady se to už nedělí na příznivce pravice a levice, ale na ty co si uchovali zdravý rozum a na ty druhé. A vysokoškoláci obecně se řídí politickými, společenskými, humanitními dogmaty, k vůli politické korektnosti se bojí překročit vlastní stín a zdravý rozum nechtějí nebo ani nejsou schopni používat (čest výjimkám). Potom, když normální člověk v médiích čte nebo v televizi poslouchá vznešené žvásty vysokoškolsky vzdělaných elit o otevřené společnosti, humanitě a pomoci migrantům z jiných kultur tak mu připadá, že snad spadli z višně, zvlášť když je normální člověk skrz už i mainstreamová média denně konfrontován s krutou realitou multikulturního soužití u našich západních sousedů. Fakt jen úplnej vypatlanec může chtít tady zažívat obohacení kriminalitou a terorismem migrantů a takových je bohužel nejvíc mezi naší vzdělanou elitou, viz třeba výzva vědců proti strachu a lhostejnosti, jejíž signatářem byl Drahoš a ke které se už radši ani veřejně nehlásí.     

  • Zkrátka jsou to ti co čekají, že jim z toho něco kápne.

 • Ale trvalo to i klukům německým, než prozřeli, že nejsou žádní uprchlíci.Že jsou jen vyčurané vyžírky s dojemnýma bajkama.Vyžíkry které se tady snaží ukotvit a pak tady natahat celou familii svých parazitů. Pracovat to nikdy nebude. Jen se to bude prrcat mezi sebou a sedět s nataženou dlaní.Ještě že máme pana Okamuru, který pečlivě dbá na to, že se okolo nás ví - tady nelezte! Tady vás nečeká nic dobrého.Zaručeně posměch, ústrky a opovržení.

  • Samozřejmě že multikulti je na houno ,ale že by rejžatá hlava vytažená z kremelské erdele zachránila Evropu,nebo čobol z eurodotastistánu ,to těžko.

   • Tak tak mule. Akorát je tady ten rozdíl, že oni jsou v pohodě a bezstarostnosti.A rozhodují. TY se můžeš maximálně rozhodnout zda si dáš ráno tlačenku do novin, nebo baličáku. Fajn pocit, co? Kolik jsi už tady zaprasil místa svými tupými výlevy.A ono nic.Ani nebude.Ty lůza o ničem nerozhoduješ.

 • rebel1234

  Kdo by chtěl riskovat, že bude mít za souseda nábožensky pomateného a nekulturního, možná i agresivního arabáče nebo negra ? 


 • "Obecně vstřícnější k přijímání uprchlíků jsou dotázání s pravicovou politickou orientací, zajímající se o politiku a absolventi vysokých škol...."

  Tento již klasický dovětek je v přímém rozporu s reálnou společenskou kulturou (politickou korektností?).

  Takže do češtiny přeloženo - kdo nehoruje pro přijímání nelegálních migrantů je tedy - levičák a venkovský buran!! CVVM by se mělo zamyslet nad takovými interpretacemi. Pokud chce být korektní výzkumnou institucí.

  Proč neuvádí kolik zastánců nelegální migrace je mezi homosexuály, těhotnými ženami, romy a "prostorově výraznými" osobami? 

 • Teď jsem se dočetl, že jeden kmen lidojedů přijímá jakékoliv množství uprchlíků. Můžou být i ekonomičtí! Takže už je to vyřešeno.
  • 🙂
 • TheGGG

  všechny ty neziskovky a aktivní pisálci a sorosovi poskoci prostě selhali... multikulti tady nikomu nevnutíte... ukrajinci a vietnamci jsou jedna věc, ale invazní horda doktorů IQ 80 z islámské sekty, to tady vážně nechceme...

  • Co kdyby si místo vítání jakýkoliv uprchlíků at z východu nebo z Afriky dělal děti?

   • Já se ale divím, že dnešní ženy mají vůbec odvahu si nějaké pořídit.

 • V Německu se zvyšují počty těch, kteří již vystřízlivěli z merkelovského migračního opojení, což pochopitelně ovlivňuje veřejné mínění i v ČR. Jinak právě v ČR jsou lidé velmi vstřícní k cizincům, kteří k nám přicházejí za prací a ne za sociálními dávkami. Proto máme u nás velké množství cizinců z východních oblastí Evropy a Asie.
  • nebylo by lepší kdyby seděli všicni na erdeli a udělali si pořádek ve vlastní zemi a my měli víc potomků místo dovolených a půjček?To platí zejména pro ty Ukrajince a Slováky.Nebo jako budeme adoptovat tyhle země až tam nikdo nebude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit