Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi divné, že po 11 září je v USA klid. A najednou celká Evropa je ohrožena terorismem. Nebyl to náhodou výměný obchod?
  • zlatí komunisti,poděkujme jim za železnou oponu,díky drátům se sem nedostala žádná pakáž a proto je v naší zemi i přes 25 let vlády havloidů relativně málo zmrdů
    • Až na tu pakáž, co nám v r. 1968 poskytla "bratrskou pomoc".
      • Ale přítomnost NATO by Vám jistě nevadila, že? Nevím, jestli nad Vámi plakat, nebo se Vám smát!
        • Přítomnost NATO by mi skutečně nevadila, protože NATO je obranná smluvní organizace, kdežto ta "bratrská pomoc" byla okupací a podrobením.
          • Já bych řekl,že jak to vidím dnes osvobozením.
          • *1* *1* *1* *1* *1*
  • pokud jsem slyšela, tak proti terorismu jdou v Paříži demonstrovat i muslimové - a co ti naši?
    • Ti jsou na obědě u Halíka. Za naše!
    • naši nabádají k násilí
  • americká ne?
  • ted jdu na obed o pěti chodech za velké prachy, tak jen slintejte! jim pouze ty nejvybranějši pokrmy a pití, nějaky dělnicky šit muj vytřibený žaludek nesnes
    • Vietrnamci jsou Vám asi vděční, že udržujete jejich psí recyklační linku v chodu. Co to bude dnes, celý Bóóbik, nebo jen 4 packy a hřbet, dle těch 5-ti chodů. To co včera vytahovali z kontejnéru (Kleslova ul.) na kadáver (uhynulá zvířata) již hodně zapáchalo.
    • Dobrou chuť a pozdravuj přátele u kontejnerů!
      • Pokud to tečka BC. kak píše z psychiatrické léčebny v Lochotíně, tak mu přeji dobrou chuť, ale já bych to určitě nedal ani svému psovi.!!
    • já vím, já vím, je to rohlík a Rama a chleba a nemlékový sýr a to páté...asi nějaké sušenkym že jo? *15*
  • http://www.novinky.cz/domaci/358419-muslimske-dny-zacaly-v-teplicich-prednaskou-pred-salem-stali-policiste.html
    Zase špatně, dny měly začít deportací, prostě od pangejtu k pangejtu. A co shromáždění dle zákona o shromažďování, bylo bez zahalených osob?
  • Komisar, ktery vysetroval utok na Charlie Hebdo byl nalezen mrtvy! http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5346-komisar-ktery-vysetroval-utok-na-charlie-hebdo-byl-nalezen-mrtvy Tak jen do toho, vy rusofoobove, co mi davate minusy za pravdive informace! Zijte si dal ve svem prdolaskovem snu, probuzeni bude tvrdeee!! *1* *1*
    • komisař zjistil,že všechno je jinak,proto musel zemřít
    • to tvoje posedlost tečkou tě ničí,né rusofobové *15*
      • Ja o teckovi nic nepisu. Zjevne jsi spadl z jahody naznak. *12*
        • to víš že jo *15*
          • Bez si radsi napsat domaci ukoly. *2*
    • paní Hnízdová,mínusy nedostáváte za názory,ale za vaší nebetyčnou hloupost
      • Jdi se vycpat. V jedne vete si protirecis jako typicky de.ent. Kdyz za hloupost, tak ta se projevuje jak, kdyz ne nazory, blbe. *1* Viz tenhle tvuj slint.
    • Nehledal bych za tím žádné konspirace. Že ten člověk trpěl depresemi je naprosto logické. Bojoval proti něčemu, co už nemůže porazit. Možná to vysvětlil i v dopise na rozloučenou, ale to si můžeme být jisti že pokud ten dopis existoval, tak už neexistuje.
      Prdoláska z něj udělá radši psychicky labilního jedince, pokud už vůbec tato informace o jeho smrti pronikne do mainstream médií. *7*
      • dopis na rozloučenou za něho napsala CIA
      • ne všichni žuïjí prací tak, že se zabijou, mají totiž i osobní život a nemoce...
      • To nejsou konspirace. Pokud alespon trochu chapes, jak funguje statni aparat, pak musis vedet, ze policajt svoji praci nebere osobne, to by nemohl delat tuto praci. Tvrzeni, ze proti necemu bojoval, je velmi naivni. Pravdepodobnejsi varianta je, ze prisel na neco, nac prijit nemel a mel k tomu dukazy. Na tohle zadne konspirace nepotrebujes, spachat sebevrazdu behem pocatku vysetrovani je blbost, jelikoz pracovni vytizeni policistu je tak velke, ze na tu tvoji depreeeesi holt nemaji cas.
  • Ano jsem bohaty a USPESNY clovek a ne levicova chudina z panelaku!!! *15*
    • Takže je tě vlastně jedno, že nezemřeš na muslimský otrávený kebab, až vydá rozkaz ímám či jiný duchovní muslimů okořenit jídlo kyanidem, ale pozor v Babišových dobrotách je jed už dávno obsažen.
      • Je to hlavně zamindrákovaný páprda, který si u omláceného laptopu v ošuntělém bytě sní svůj virtuální sen o vlastní úspěšnosti. Neberte mu jej. *3*
  • Prijdou na radu dalsi evropska mesta, zjistili amici a povolali rozkazem na misto dalsi specializovanou jednotku ISIL. *1* *1*
  • Jedna věc jsou multikulti kecy o mírumilovném islámu, druhá věc co se dá proti tomu dělat. Podle toho co víme, byli všichni pachatelé policii známi. Nedá se uhlídat 5 milionů muslimů, ale ti, co se byli cvičit v Jemenu, dokázali jim nábor vrahů pro islámský stát, byli členy jakési militantní komunity organizované místní mešitou, uhlídalní být mohli a měli. A oni si dokáží nakoupit automatické střelné zbraně a raketomety v zemi, kde je extrémně přísný zákaz nošení zbraní! Jak je to proboha možné?Občan země, který prodělal teroristický výcvik a verboval pro teroristy, aniž by ještě koho zavraždil, by měl být zbaven občanství státu, protože proti svému státu slouží nepříteli. V internaci by vyčkal, až se ho ujme nějaká muslimská země, do které by pak byl deportován. A nenašla by-li se taková země, ať tam klidně shnije.A dobroserové, kteří budou křičet něco o porušení lidských práv ať si uvědomí, že člověk, který je nebezpečný svému okolí pro duševní poruchu, je také internován v ústavu. A to za svou nemoc nemůže! Proč by měl mít menší opráva než fanatický zmetek jenom proto, že toho zmetka porodila jeho matka na území nějakého evropského státu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit