Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkujme EU za imigrační politiku.
    Ráj na zemi přichází.
    Děkujme naší vládě, že už připravuje dovoz teroristů i do Čech.
  • Ano přijdou další útoky a tím jen vzroste naštvanost lidí kteří budou požadovat
    radikálnější řešení problému - a pokud politici neposlechnou tak se obrátí k tzv.
    extremistům.

    Pokud se ve vlastním EU domě bojíte menšiny tak je něco v nepořádku.
  • zlatí komunisti,poděkujme jim za železnou oponu,díky drátům se sem nedostala žádná pakáž a proto je v naší zemi i přes 25 let vlády havloidů relativně málo zmrdů
    • Až na tu pakáž, co nám v r. 1968 poskytla "bratrskou pomoc".
      • Ale přítomnost NATO by Vám jistě nevadila, že? Nevím, jestli nad Vámi plakat, nebo se Vám smát!
        • Přítomnost NATO by mi skutečně nevadila, protože NATO je obranná smluvní organizace, kdežto ta "bratrská pomoc" byla okupací a podrobením.
          • Já bych řekl,že jak to vidím dnes osvobozením.
          • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Islamistům plány zhatí, naší vepři boubelatí.
    • Ale připsal bych tam "také" *1*
  • Předpokládám, že v brzké době bude zakázána kritika Islámu. *12*
    To se nepodařilo ani Hitlerovi, ještě než se dostal k moci. Sice taky hlásal o nadlidech a podlidech, které je potřeba likvidovat, taky si dělal nároky na cizí území, taky budoval páté kolony... Ale proti Islámu byl čajíček, protože respektoval práva žen.
    Když se mám oprostit od emocí a pragmaticky uvažovat o budoucnosti této země, musím být hnusný a přát si aby islamisté útočili alespoň jednou za týden. Jinak bude i náš politický sulc papouškovat obranu islámu jako mírumilovného náboženství a podléhat tlaku pro přijímání uprchlíků a stavění mešit. Nový význam slova "tolerance" v Evropě = uctivé ustupování a omlouvání se.
    K té mírumilovnosti Islámu, prý je to o stylu jeho vykládání. Co je toto za blbost proboha?
    Čeká se snad, že imámové budou vykládat slovo "zabít" jako "neublížit" ?
    A nebo se čeká, že to slovo budou jakože ignorovat ?
    Pokud někdo čeká škrtání v koránu, musí být totální kretén, protože na "božích slovech" se nesmí změnit ani jedno písmeno. Tak jak to je? Co čekají dobroserové? Že budou všichni muslimové vždy jenom hodní a budou ignorovat problematické pasáže koránu?
    V tom případě je skutečně lepší ať se rozpoutá teroristický děs, kde budou umírat desítky lidí, než aby pak v budoucnu umírali miliony. *7*
    • i to je možné...demokracie na plné pecky *9*
  • Přátelé, domorodci. Politické strany, které schválí přesídlení byť jednoho muslima, či azylanta s touto vírou se musí stát nevolitelné na všech úrovních, jak komunálních, tak vládních. Nenechte se ohlupovat jejich názory. Kdo zůstane na neobydlených územích po migrantech? Ksindl zřejmě židoamerický, který chce těžit zdejší nerostné bohatství, tak proč vy občané ČR máte na vše doplácet jako daň. poplatníci, Vám zadarmo nikdo nic nedá, dají jen a pouze npř, cikánům. Muslimky na základě víry pro společnost nepracují a jejich muži je zde poctivou prací uživit nemohou. Jdou tedy za sociální politikou zneužívání daň. poplatníků, asi ano. Domorodci budou pracovat do smrti, aby se zahalené mohly válet, šít bombonosičské vesty, či vychovávat bombonosiče.
  • Je mi divné, že po 11 září je v USA klid. A najednou celká Evropa je ohrožena terorismem. Nebyl to náhodou výměný obchod?
  • To je vážné upozornění pro tuto vládu,protože přestává být sranda do čeho nás havel dostal.Ztáhnout žoldnéře ze všech demokratických a svobodných misí a starat se s hrstkou vojáků a policajtů o vlastní národ a jednat podle hesla pomáhat a chránit než bude pozdě.A pak bude druhá možnost chodit zapalovat svíčky naším občanům i mimo dušičky.Hranice a kontroly na přechodech.Co tomu říká nenažraný Kubera,kdy nezvládá ani jednu funkci a nebo se v Teplicích dal již na korán,když ods je v hnoji?
  • a opět tu máme slavné emerické odposlechy.....
    • jen ty ruské jsou objektivní,souhlasím
      • já o ruských nevím?že by byly tak dobře skryté?
        • samozřejmě,jak by jste mohl,když by by se jednalo o ruské,to ani nelze
          • Nebo české *3*
  • TO JE TO KOUZELNÉ SLOVO.Islámský pes je tady jak ryba ve vodě.Doma jen poušť písek holobyty holostavby.Tady hustá zástavba davy lidí.Doma by jakákoliv bomba byla směšná.Neměla by co zničit koho zabít.Islámský pes se tady pěkně domestifikoval.Kopat verbež.Kopat verbež až k pobřeží a pak na voru poslat domů.Tady není pro islámského šmejda místo.Dobře to vedou kluci v Německu.Pes musí na každém kroku vidět že tady není vítán.Klidně ať ti hodní tady vyhubí ty zlé.Nikdo v této pohnuté době nebude pátrat který je který.Ve výrobě je to technologie samočistění.
    • A nemůžeme si za to sami? Tolerancí k menšinám a nedůslednost vymáhání práva? Já si zde připadám jako diskriminovaný menšinami. Ale to není problém menšin. To je problém nás. Tedy pardon Vás, že jste si pod rouškou svobody a demokracie nechali ukradnout suverenitu. Já nevidím rozdíl mezi muslimem, židem, cikánem ani námi. Vražda je vražda a je jedno kdo ji provede. Zrovna, jako ten, kdo pracuje, odvádí daně a chová se dle našich zákonů by měl mít i stejná práva. Tím ovšem neříkám, že jsem pro přistěhovalce. Tím jsem chtěl jen naznačit, kde je chyba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit