Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak na to naše Maruška, nebo nemá čas a řeší ty housky. Na poradě u zeMANa už byla.

  • Majetek každého z nás je naše privátní věc.

  • Skoro nevím, čemu se divíme.

    Teď se budeme čílit nad jedním hochštaplerem, který nezkrotil své ego a šel do politiky a za to je na něj vidět?

    Ale v běžném životě každý den vidíme šizení, okrádání a zlodějinu.

    Ne sice možná v milionech, ale jaký je v tom v zásadě rozdíl?

    Prostě jsme národem lidí, kteří kdyby nekradli (nebo alespoň malinko nepřikrádali), tak nic nemají. Chce to jen ruku na srdce.

    I když chápu, že jsem asi zvedl stavidla výmluvnosti všech, kteří vždycky nebo nikdy......vítejte mezi svatými.

  • Makak

    A pak, že testovat školáky se nevyplatí, pche...

  • Všehoschopný  komunista, STBák. Ten se do téhle vlády hodí jako pr...l na hrnec! 

    Do konce volebního období jistě ještě dokáže něčím překvapit. 😐

    • josef.chmela

      Závist je sviňa, že? Kdybys nebyl blbem, měl bys taky.

      • Takže podle vás Chmelo, ten kdo nepodvádí, nelže, nekrade je blb...?!


      • Mě stačí, co mám. Vydělal jsem na to poctivě, nechodil jsem pro zvýšení platu tleskat na schůze hovadinám. 

        No, a s holou řítí jsem na svět přišel a se stejně holou zas odejdu. (netuším, jak je to u straníků, ale asi to bude také tak nějak) 

        🙂😇  

        • alicia1

          "(netuším, jak je to u straníků"

          My stranici to delame jednoduse. Vime, ze cesta k Pearl Gates je dlouha a namahava, veskery majetek ktery by nas na te ceste zatezoval, prepiseme na 'rodnou stranu' a Filip nam vypise cheque a vlozi nam ho do rakve. Tam nahore si pak koupime kalhoty.😀

          • "Filip nam vypise cheque a vlozi nam ho do rakve. Tam nahore si pak koupime kalhoty."

            Až teď večer mi došlo, jak to vlastně je! Takže "tam nahoře" to vlastně bude úplně stejné, jako za starých časů sociku.

            Funkcionáři se budou nakrucovat v nových gatích, a prostý lid zas bude chodit s holou zadelí.... 😉

            😀

            • alicia1

              "zas bude chodit s holou zadelí...."

              Bohuzel, je to asi nas udel. Tak uz to ve svete byva, kdo navrchu na nas kyva.🙂

          • 😀

  • alicia1

    Arenberger , soudruh minister a take zaslouzilym clenem Buresova Bratrstva ANO, ktere vede boj proti korupci. Kde se co nemravneho sustne za vsim hledej nekoho z ANO. Hnus a bida. Zda se jako by ANO  byl club pro byvale spolupracovniky STB. 🐷


    • Ono se ti to nezda ,  nespis. Tak to opravdu je. Drotar bures cekal po r 89 za vetrem v Africe jak to tady bude pokracovat. Kdyz zjistil ( bohuzel ) , ze se v Cechach , ba ani na Slovensku komousi na kandelabry nevesi , odhodlal se vratit co tehdejsi CSSR.  Na rodnem Slovensku se nevim co stalo , ze se presunul do tehdy delenych Cech.  Tady hned nasel stare soukmenovce a pochopeni u nich. Jeho Agrofet je uz spolecnym produktem teto skupiny lidi. Myslis ze by neco podobneho sam Jako kul v plote dokazal ? Potreboval a ziskal kadry stranicky kovane , v te dobe jiz pochopitelne jinde pusobici. Ty vsechny jeho podvody , okamzite splatnosti pujcek u majitelu firem , ktere pozdeji ukradl prave pro insolvenci atd , to ze by dokazal sam ? 

      Pohadkam o nejakem vybudovani toho jeho Agrofetu mohou verit snad jen zdejsi vyhlaseni pitomci jako moula okoun , dedek janak , nebo zemedelec chmela. Abych vyjmenoval aspon ty nejznamejsi nemehla. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit