Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Syrské děti patří do Sýrie. Přestaňme do Sýrie posílat naše NATO vojáky zabíjet.  Přestaňme materiálně podporovat válčící "rebely", jinými slovy, teroristy. Začněme okamžitě s odvoláním sankcí proti Sýrii. Tamní nejen malé děti potřebují jak léky, tak potraviny,a další věci k životu. 

    A vůbec, přestaňme s tímto neskutečně amorálním pokrytectvím a slova humanita a solidarita naplňme konkrétními činy. V místech problémů, nikoliv jinde! Vytvářením nových problémů u ničeho dobrého nedosáhneme. Leda ohrozíme naši evropskou existenci se vším všudy. Dílčí negativní projevy přece vidí každý. 😈

  • Jestli to budou samí inženýři, doktoři a vědci, proč ne!

  • Jsem zděšen z některých zachraňovačů všeho živého na světě. Zatím stále ještě platí tzv. "přirozený výber", prostě někteří tvorové nemají dáno.... Ať je to zapříčiněno neodpovědností jejich rodičů či počasím . Čím více se budeme blížit k rovníku tím více bude klesat úspěšnost potomku dožít se zralého věku.

  • ČR je suverénní stát a né žádná charita. O výsledky své kolonialní nadvlády se má starat jejich majitel.

  • josef.chmela

    Sluníčkářský demagogu. Jistě jsi taky tzv. "demokrat". Jdi, s tou svou demokracií, do pr....

  • Jen je klidně přijměte. Do dvou týdnů budou všechny v Německu. Objeví se tatínek, bratr, dědeček a 24 bratranců žádajících o sloučení rodiny. Jen maminky tak nějak zůstaly doma. 

  • A vite, Herr Heinrich, ze na Balkanske ceste, na Lesbu a v Recku jsem videl i spoustu zen a deti? Mimochodem, i sam prispevek je o detech, nikoli o dospelych muzich....

  • Posilam penize na Cesi pomahaji a pomaham koordinovat sbirky predevsim spacaku a jineho materialu. Staci?

  • Pane Huberte, co konkrétně jste pro ty děti udělal nebo uděláte Vy osobně? Děkuji za odpověď. 

  • Ja wohl!! Úplně jasně Herr Hubert!! 😀

    Váš názor Vám neberu, nemůžu a nechci. Prostě máte právo na jakýkoliv názor. 

    Já v utečeneckých táborech nikdy nebyl, byl jsem v té době ještě dítě, ale přeci jen vidím jistý rozdíl mezi emigrantem z naší země v Německu a těmi jedinci, kteří plují z Lýbie. To je zase můj názor. Ale v tom si patrně my dva nebudeme rozumět. 

    Jsem poslední, kdo by nepomohl potřebným - v jejich zemi, tam kde jsou doma, kde mají svou kulturu a prostředí, kterému rozumí. Prostě to vidíme každý jinak. Pokud budeme všichni před problémy utíkat (v problémech necháme své děti a ženy) sejdeme se všichni v Německu. Země je totiž kulatá. 


  • Sirotci mohou vypadat i takto: https://www.youtube.com/watch?v=1HlFvxlz74E&feature=youtu.be

    Rozdat jim kalachy, tak je to jasná odnož nějaké teroristické organizace v akci. Nikde ani žena, ani starý člověk, ani dítě. Pouze mladí muži, cca 16-30 let!!! KDO je k nám poslal?  Proč nebojují tam doma? Proč se o svou vlast a svobodu nijak nesnaží? 😈

  • Připlula lodička, uprchlíci vyskákali ven, rozutekli se, nebo šli do fronty na menáž a...na pláži zůstali malí opuštění dětští sirotci. Když už pochybuji o jejich schopnosti najít si převaděče, toho zaplatit, a odplout do neznáma, tak jak mi někdo vysvětlí, že ty malé děti OPUSTILI podruhé (!!!) i jejich dospělí "spoluuprchlíci" ze stejné země?!

     Zaslouží si takové lidské hyeny azyl?! Anebo v prvním okamžiku "převzetí" do péče v očekávané evropské bohaté zemi, se okamžitě najdou rodiče a plno příbuzných, kteří pochopitelně mají nárok na "slučování rodiny"?!  Těch nejasností je tady strašně mnoho.

     A tak malé děti, ženy a staré lidi klidně přijměme, ale, žádné pozdější slučování rodin, žádní dospělí muži! Ti ať bráni svou vlastní zemi!!!!😈 Nečekaně nalezení příbuzní si mohou "sirotka" převzít v jejich zemích, toho tam rádi dopravíme. 😈

  • Nem pravo vas skolit, ale stejne jako vy mam pravo na vlastni nazor ziskany na zaklade svych zkusenosti. Doufam ze jsem se vyjadril jasne

  • Nevěřím vlastním očím! Ta argumentace s pečenými holuby do huby. Jak směšné!

    Zajisté si to pan nějak zaměnil.

  • Vůči demagogii, myšlenkové zvrácenosti a drzosti je zapotřebí zaujmout zásadový a pevný postoj. Nelze neustále přijímat davy migrantů s tím, že si je rozeberou dychtiví opatrovatelé z jiných států a budou je příkladně hýčkat na základě vytváření privilegované kasty migračních nájezdníků. Řecko by už mělo skoncovat s politikou bezbřehého přijímání nekonečných davů migračních nájezdníků v rouše uprchlickém. Merkelovské migrační šílenství nemůže trvat do skonání světa. Naše republika zaujímá vůči migračnímu třeštění střízlivý a racionální postoj, který se pochopitelně nelíbí nepřátelům demokracie. Řecko by mělo vracet migranty zpět do Afriky. Řecko zatím stále participuje na faktické kyvadlové taxislužbě pro migranty mezi břehy Afriky a Evropy, Řecko tak v maximální míře uspokojuje privátní zájmy pašeráckých gangů a předáků neziskovek, které se podílejí na zločinné činnosti převaděčských gangů. 
  • 40 ''nezletilych'' bez doprovodu - ten ve velkem poctu dorazi pozdeji...

  • Jen prstíček strčíme, trochu se ohřejeme a hned zas půjdeme..Velmi poučná pohádka !..Nejdříve naši lidé.,potom přímí sousedé hned okolo.. a nakonec teprve ti ostatní., další a cizí..Do té doby.."Nakakat" !..

  • Promiňte pane Huberte, mládí, střední a vysokou školu jsem absolvoval v Německu (Koblenz a Heidelberg), ale jinou mentalitu než českou asi fakt nemám. Nebyl jsem emigrant, tak nemohu potvrdit "zločinecké chování" emigrujících Čechů, jak je popisujete. Já takové nepoznal. Každý vaříme ze svých zkušeností. Německé reálie znám i v tuto chvíli velmi dobře. 
    Na rozdíl od čestného, charakterního a empatického hrdiny, jako jste Vy jsem asi příliš mnoho Čech. Proto, že střídavě žijete ve Francii a často jezdíte do Německa máte právo nás moralizovat a školit? 
  • 1. Tereza Engelová pro Ústav nezávislé žurnalistiky .........Tedy pro svého nadřízeného, který HP vyrobil. 

    2. V článku je několik neúplných-nekorektních informací: 

    Babiš odpískal vybudování domova pro syrské děti, ale proto, že mu bylo sděleno, že tu výstavbu provedou syrské firmy, které si vyčíslily náklady na trojnásobek těch, které by měly české firmy. Takto to sdělil Babiš médiím.

    Paní Šojdrová prý uvedla, že ty děti byly prověřeny.  Jenže,  ne našimi příslušnými orgány. A v tom je velký rozdíl.

    Za další, ty děti bez doprovodu nejsou z pohledu jejich zemí původu žádné děti. Protože v 15 letech je chlapec už mužem. A devítileté děvčata mohou být manželkami. 

    Pokud ty děti měly tu schopnost a dovednost, peníze, apod, aby se dostaly do Řecka, měly by mít schopnost vrátit se domů. V tomto jim určitě Řecko vypomůže. 

    Ohánět se humanitou je laciné. Humanita se přece nesmí zvrhnout v něco, co už není možné. Nelze pomoci všem a, na to Evropa nemá ani prostředky, ani kapacity.  Pomoci můžeme, v místech kde existují problémy. Jinak se na jejich území ničeho, co by vedlo ke zlepšení, nedosáhne. Začít bychom měli v tom, že nebudeme vojensky zasahovat, nebo podporovat  vývoj v jejich zemích. Protože ty jejich náboženské a klanové rozepře jsou vyloženě jejich "kulturní problém". Diplomacie ano, zbraně ne! Jinak tam budou válčit do skonání věků. A vyrábět sirotky, jak ty pravé, tak ty falešné. 

    Takže, nechci,aby do Evropy přicházely miliony těch, kteří jsou Evropě nebezpečím. Nejsou to děti, jsou to v drtivě většině mladí zdraví muži. Vysláni za džihádem a naším sociálním systémem. Zabránit tomu lze, v každém okamžiku. A "zítra" se bude muset vykonat i to, co včera bylo ještě "včera" pro mnohé nemyslitelné.  😈

  • A vy ty informace ze se neintegrujou mate? Kde mate dolozeny statistiky o tech svych 90% procentech? V Necku ti kterym je uz povoleny azyl a kteri maji vyrizene zadosti pracuji celkem dobre. Vyrizeni techto zadosti ovsem trva dlouho. A po tu dobu dotycny nesmi legalne pracovat. To asi nevite. No a kdyz jsme u toho, vetsina nasich lidi zdrhala prave proto ze si mysleli ze jim na Zapade budou do huby litat peceni holubi a ze budou mit kapsy plny marek a dolacu bez prace

     Proste ceska mentalita

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit