Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědav po obnovení hranic zda zahraniční podnikatelé, které mají podniky v Č.R. budou odvádět daň z příjmu u nás a ne třeba v Německu či Rakousku.
    Už jsem zde psal, že nával uprchlíků se nedá zastavit. Svět se mění, každá změna přináší ať příjemné i nepříjemné věci. Vše záléží na každém člověku jak tyto změny vnímá. Jednoznačně EU podcenila svoje hranice. Zajímalo by mne co dělaly tajné služby Evropských států, tyto neměly žádné informace o světovém pohybu lidí? Na co si platíme tyto agenty? Zrovna nedávno hovořily V TV jak jsou tito lidé vzdělaní, inteligentní znají několik řečí, ale na co je potom máme? Samozřejmě politici mají své jisté a svět je zajímá jenom s politického pohledu a své plné kapsy.
    Co se týká Ruska, vždyť nedávno chytily Ruské občany co převáděly běžence o tom žádná diskuze.
  • Z Kremlu unikly přísně tajné informace o tom, že Putinův teroristický režim platí uprchlíkům cestu do EU, ač jeho vlastní poddaní umírají hladem. Naposledy bylo v Rusku dobře za cara.
    • už to neber, blbneš z toho
    • To je fakt dobrý. Kolik jsi měl v sobě krabicáků, když tě to napadlo?
      • a kolik ty když těm zprávám z kremlu věříš?
  • Tedy hradby byly strženy. Simčo, alias Lojzo, co s tím uděláš? Rozpadá se ti tvoje, ne moje EU. Kam půjdeš?
    • Simča je moje kamarádka. Takže tu neslučuj dva lidi do jednoho ty pomatený maniaku
  • Miloš ty připomínáš opici která se raduje když pod ní praská větev.
    My jsme také EU. Takže když si přeješ rozpad Eu a vraždění přeješ záhubu i nám.

    Jen dokazuješ že kopeš za Rusko. Silná EU vám překáží protože dokud tu je
    může Putin na větší krádeže sousedních území zapomenout.

    EU si s touhle vlnou poradí a v otázce sankcí proti agresivním Rusku také zůstala pevná.
    Takže sni dál. EU i NATo tu jsou a budou. Hitlerek Putinek dohrál.
    • Jaké zase vraždění, Simčo? Co to meleš? Jasně, kopu za Rusko, to ti nevymluvím, i když to není pravda. Simče to taky nikdo nevymluvil, ani já...

      No jak si EU poradí, to nevím, ale že to bude proooser, to je jisté.

      Já alespoň sním..."I have to dream"....to jistě znáš. Ty jsi spokojený, že jsme podřadná druhá kategorie nejen v EU, ale i doma. Tobě vyhovuje, že jsou dotace, nařízení, co se smí a co se nesmí v rámci EU, jen ti nedochází, že toto nemá nikde žádné omezení. A nevadí ti, že si s námi vytírají zadnici. Toaletní papír je plný hvězd a pruhů a ty řičíš blahem.

      Putin je prezident Ruska, tedy mocnosti, kterou ty podceňuješ. A pliveš na ni. Já ji beru na zřetel. To je jiný, než v tvém vidění, simčo.
      • Já jsem Lojza. Simča je moje kámoška. Takže tu neslučuj dva lidi.
        Kdyby tu byla je tu o hodně víc příspěvků.

        Mě vyhovuje že tržní svoboda ve které si můžu poslouchat co chci. Koupit si co chi.
        Dívat se na co chci. A rozhoduju si o tom sám. Nekafrá mě do toho cenzor s rudou
        knihou. Co v Eupralamentu sedí to si tam lid zvolil.

        Putin buduje z Ruska opět starou rudou despocii a je agresivní. ukrad Krym
        ale tím nahnal celé poplašené pobaltí ještě pevněji do západního tábora.
        Takže v bitvě zvítězil ale válku o vliv prohrál.
        • Simčo, ano, skutečně jsi Lojza.. to jsme si všimli už dávno
          • Simča je simča. Já jsem Lojza a žiju v Uherském hradišti.

            Ty si raději hlídej texty pusine. aby ti zase neuteklo že jsi četl a ne četla
            • Jsi zloděj nicků a *12* .

              Simča je moje kámoška a dnes tu vůbec nebyla. Já jsem zásadní odpůrce tvejch Ruskejch
              komoušů v čele s Putkou.
              Pořádně zvrhlej jsi ty když jen kradeš nicky a vadí ti holky.

              Takže tu nehraj komedie Serjožo.
            • Zase lžeš, já se umím obhájit sama. A nepiš za mne ty ruskej zvrhlíku.
        • Lojzo, nesimčuj! Takto pitomě se Simča vyjadřoval. A ty zase tvrdíš větu, že Simča by...kdyby tam byla. To ale znamená, že když se přihlásíš jako Simča, tak budeš zase tapetovat o sto šest. A když se přihlasíš jako "NE", tak "nejsi Simča" a nebudeš tapetovat. Hm, dobrý. provokuješ mou inteligenci.

          Jaký rozdíl je mezi cenzory? Rudá knížka? Omyl, tou to není.

          Putina provokují slaboši a myslí si, že na něj vyzrají, když se budou dívat svýma očima, ze svých vil a hradů, dle svých zvyklostí. Omyl, Rusáci jsou houževnatí a zvyklý na bídu.
          A jsou schopni se sjednotit a nakopat zadky komukoliv. Je fuk, že jsou namyšlení, tohle jim právě vyhovuje.
          Co to meleš, že Putin prohrál válku...Putin momentálně vyhrává bitvu za bitvou.
          Já nikoho do EU parlamentu nevolil, Lojzo, alias Simčo.
          • Simča je holka takže se vyjadřovala.
            Je to moje kámoška. Takže tu trapně nedělej ze dvou lidí jednoho.

            Ty budeš fakt slušně přihřátej když ti ta holčina tak vadí

            tiradore alias paranoiku Putin je v celém pobaltí odepsaný. ani Bělorusko s ním
            nechce mít nic společného
  • kolik dostali státy za střežení vnějších hranic? vrátí vše do posledního € + tučnou pokutu za to že hranice VŮBEC NECHRÁNÍ???
  • http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14274-to-ma-byt-multikulturni-obohaceni-to-snad-nejsou-ani-lide-presvedcte-se-zde-sami-o-pravde-o-uprchlicich-opravdu-tohle-chceme-.aspx
  • https://www.youtube.com/watch?v=dxfyjKqq-n8
  • Nemohu si pomoci,ale ten titulek mi přijde nějak divnej....
  • cháá chááá
  • "Kartágo hoří"....a EU se rozpadá zevnitř. Tak to někdo promýšlel a zatím se mu jeho plány daří. Ještě NATO a bude se nám dýchat svobodněji.
    • kéž by to tak bylo :-)
      Dnes prej i vatikánskej taťka varoval před IS zabijáky mezi tzv.utečenci..
      • No ani bych se nedivil, kdyby se na papeže jednou nenachystal atentát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit